|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prestavitev menstruacije
8.6.2008 22:50:55   
Anonimen
Živjo!
Mene pa zanima ali se dobijo kakšne tabletke za prestavitev menstruacije in kak se jih uporabi? Hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prestavitev menstruacije
8.6.2008 23:01:43   
ona
Jaz vem za ene,ki ti G predpiše za uravnavanje menstruacije,da jo imaš potem na 28 dni!
jaz sem jih nekoč pila 3 mesece,ker sem imela m na 18-20 dni in po teh tabletah se mi je nekako uravnalo!
So pa na recept...
Zakaj pa rabiš prestavit,saj,če je npr. zaradi morja si pa tampon dašuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prestavitev menstruacije
8.6.2008 23:33:47   
*Junona*
Nič ne delaj po svoje, pojdi do G. Sploh če ne ješ KT, te mora najprej pregledati preden ti kaj predpiše.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prestavitev menstruacije
17.6.2009 19:35:49   
LoCa
oživljam temo. mislim prestavit menstruacijo, in sicer sem že začela nov zavojček, tako da bom ravno tisti teden pred dopustom imela pavzo oz. bom začela nanovo jemat kt z začetkom dopusta. zdaj me pa zanima, ali lahko kake stranske učinke pričakujem ko bom na dopustu, kako čudno krvavitev, al karkoli? že zdej, ko nadaljujem z jemanjem nove ploščice, sem vsa napihnjena, pač pms znaki, in ne bi hotela da se karkoli pojavi ravno na dopustu.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prestavitev menstruacije
17.6.2009 19:47:10   
Felicita
jest sm do zdej 2x podaljšala - 1x za pol ploščice (torej vzela 31 tablet), drugič pa kar za celo (torej pojedla 42 tablet) pa nism mela nikol ne problemov ne krvavitev,... pa tut potem ko je krvavitev prišla ni bla nič močnejša, drugačna, boleča...
je pa to samo moja izkušnja, to je od ženske do ženske drugač, odvisno tut od tega, kako sicer prenašaš kt, in mnogih drugih dejavnikov... tko da je težko napovedat pomoje.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prestavitev menstruacije
18.6.2009 14:52:35   
madela
Še jaz imam eno vprašanje. Jaz bi pa ta mesec rada vzela dve zaščitni tabletki manj,da bo user posted image  prej prišla,ker sem na tak način drug mesec ravno pred dopustom konec. Me pa zanima,če bo potem zašita kaj manjša,al to pol nima veze,ker bom tik pred user posted image  "pozabila" vzet.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prestavitev menstruacije
18.6.2009 18:35:42   
Felicita
preberi navodila. notr lepo piše, da če 'pozabiš' vzet v zadnjem tednu, lahko preprosto nehaš in bo prišla 'običajna' krvavitev. ampak odmor more bit glih tko 7 dni (ne več), potem pa na novo začneš. zaščita se obdrži (oz. nej bi se).

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?