|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uriklult
24.6.2009 10:52:31   
LERO
Še eno vprašanje glede pozitivnega urikulta. A je ob porodu kaj nevarno za otročka, če imaš pozitiven urikult?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Uriklult
24.6.2009 11:06:49   
kalypso
če je urikult pozitiven, potem boš tako dobila antibiotike. vsaj logično je, ker to pomeni da imaš nekakšno vnetje mehurja ali sečil nasplošno. Imam enake težave. ampak moj urikult je bil nazadnje hvalabogu negativen, pred tem pa sem 5 dni jedla antibiotike. in ja, pri porodu se lahko otroček okuži s temi bakterijami, če jih ne zdraviš, lahko pa tudi že pred porodom. Zaradi tega tudi antibiotiki.


< Sporočilo je popravil kalypso -- 24.6.2009 11:08:28 >

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Uriklult
24.6.2009 11:25:48   
LERO
Do poroda še imam 10 dni. Lahko pa se zgodi že kaj prej. Jutri komaj dobim izvid in upam, da se bom čim prej pozdravila. Imam pa to sr... še tretjič ali četrtič v nosečnosti.

(odgovor članu kalypso)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Uriklult
25.6.2009 11:25:44   
kalypso
po moje ni panike ne glede na datum poroda, če se mudi, ti dajo antibiotik tudi v žilo, po moje v skrajni stiski naredijo tudi CR, ampak glede tega nisem sigurna, ti bo pa verjetno G razložil/a kako in kaj in v katerem primeru. Lahko pa da je vse OK in bakterije niso prisotne. Vso srečo user posted image

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?