|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otok susak
24.6.2009 13:58:52   
MIHAMARINKO
vsi ki ste kdaj bili na otoku susak, vas posim za informacije (aprtmaji, transfer, plaža, domačini, itd.) hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otok susak
24.6.2009 14:31:08   
pomar*ANČA*
jaz sem hodila od malega na dopust na susak, saj ima teta tam vikend. na susku me ni bilo tri leta, ampak se verjetno od zadnjega dopustovanja na tem otoku ni kaj dosti spremenilo.

do suska smo mi hodili iz lošinja, tam smo pustli avto in šli iz lošinja na ladjo od jadrolinije, ker smo jo ponavadi zamudili, smo morali iskati turistični prevoz do suska. se pa zdaj pride tudi iz Reke, ampak nikoli nismo šli od tam.

plaža je v večini mivka. najbljižja plaža je super za otroke, saj je full nizka in in sama mivka, na tej plaži so tudi marele, da se da skriti pred soncem. malce stran imaš divjo plažo, skale, pa skoraj nič sence in potem imaš še nudistično pažo. ko smo začeli prva leta hoditi na susak nismo smeli niti do hiše v kopalkah, zdaj se je vsaj to malce spremenilo, so se domačini navadili na turiste, ki pa so v velki večini slovenci in američani. sta pa dve vasi, spodnje in zgornje selo. dostop do zgornjega sela je kar naporen, veliko stopnic, spodnje selo pa je čisto ob morju.

domačini so precej zaprti in nedostopni, ampak ko se te navadijo znajo biti pa prav prijetni, sploh najstarejši, ampak z nekaterimi se je težko kaj sporazumeti, saj govorijo čudno hrvaško-taljansko, nekoč mi ni uspelo niti vina kupiti, ker se nismo razumeli kaj bi rada.

tudi gostinska ponudba je precej dobra, trgovine dobro založene, ampak drage, parkrat na teden je zdravniška oskrba- nazadnje me je kar nuna zrihtalauser posted image , ampak je blo čisto ok, na otoku je še pošta, zelo dobra slaščičarna....

je pa otok zanimiv, sploh če greš okol otoka. aja, pa če boste šli na dopust na susak si obvezno oglejte kje so snemali film vajtapu.

če te bo pa še kaj zanimalo me pa kar vpraši.





(odgovor članu MIHAMARINKO)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otok susak
24.6.2009 16:13:30   
Anonimen
Jaz sem bla na Susku približn 5 let nazaj in mi ni blo niti pod razno všeč.Tk za kak dan že gre,da bi bla pa tam dlje časa pa ni govora.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otok susak
24.6.2009 21:44:13   
gita10
Jaz sem kot mala hodila na Susak vedno iz Lošinja s čolnom. In kot otrok sem oboževala tiste plaže, ko je bilo toliko mivke, danes ne vem če bi mi bilo to še všeč je pa miren in mali otok kolikor se spomnim.

< Sporočilo je popravil gita10 -- 24.6.2009 21:47:37 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otok susak
25.6.2009 8:01:44   
MIHAMARINKO
prosim vas, če ima kdo kakšne slike otoka in kakšen kontakt za bivanje v apartmajih.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otok susak
25.6.2009 8:21:29   
mala zirafa
Otok ni ne vem kaj, meni manjka nočno življenje, drugače mi paše mir, ker imam zelo stresno službo.Tu pa še avtov ni.Tako da mi je super.Za otroke je raj na zemlji.
Tu imaš link, ta tip tudi gradi oz. prenavlja hiše na Susku.Nam jo je tudi.

http://images.google.si/imgres?imgurl=http://www.dalmatiatours.com/slije/617U.jpg&imgrefurl=http://www.dalmatiatours.com/detail.asp%3Fid%3D617&usg=__T-nwu6xiu0CM0wL0QWk-asaYA4E=&h=300&w=400&sz=15&hl=sl&start=7&tbnid=5da_Jm8etNGAPM:&tbnh=93&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Dotok%2Bsusak%26gbv%3D2%26hl%3Dsl%26sa%3DG

(odgovor članu MIHAMARINKO)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otok susak
25.6.2009 8:54:34   
mala zirafa
Sem shranila slike v album.Poglejte.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




učitelji oš jožeta moškriča
popi

Anketa za vse na oš Jožeta Moškriča.

Sabina Mattersdorfer (65%)

Marko Popit (7%)

Damjan Košir (9%)

Mojca Štangar (2%)

Klavdija Rudolf Voje (7%)

Barbara Jordan Fleten (9%)


Število vseh glasov: 54

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!