|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ŽZ med triglavom in merkurjem ali dodatni pok...
25.5.2009 22:57:39   
Anonimen
No naslov pove vse. Pa me zanimjo komentarji. Sem pregledala skozi RR ampak so primerjave med drugimi zavarovalnicami.
In ja kaj se bolj splača ŽZ ali dodatna pokojnina?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ŽZ med triglavom in merkurjem ali dodatni...
26.5.2009 7:26:11   
marty5
Osnovno pravilo vsakega samostojnega finančnega svetovalca je, da se varčevanje in zavarovanje loči. Vsako ima svoj namen.
Mi smo življenjsko zavarovani za primer smrti (premije so nizke, zavarovalna vsota pa dokaj visoka), varčujemo pa drugje (skladi ipd). Tako da osebno nisem pristaš teh raznih naložbenih življ. zavarovanj. Najbolje ti bo svetoval kak neodvisen agent, svetovalec.

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ŽZ med triglavom in merkurjem ali dodatni...
26.5.2009 8:19:54   
Sončni žarek
IZVIRNO SPOROČILO: marty5

Osnovno pravilo vsakega samostojnega finančnega svetovalca je, da se varčevanje in zavarovanje loči. Vsako ima svoj namen.
Mi smo življenjsko zavarovani za primer smrti (premije so nizke, zavarovalna vsota pa dokaj visoka), varčujemo pa drugje (skladi ipd). Tako da osebno nisem pristaš teh raznih naložbenih življ. zavarovanj. Najbolje ti bo svetoval kak neodvisen agent, svetovalec.


Jaz tudi nisem pristaš naložbenih življenjskih zavarovanj......

Varčevanje v skladih...... kok pa maš profita do sedaj? Kok ti pa poberejo za stroške? Kaj pa dodatna zavarovanja- npr. v primeru bolezni.....nezgodna invalidnost?

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ŽZ med triglavom in merkurjem ali dodatni...
26.5.2009 8:31:06   
Onasiss
Zdaj imaš že takšna naložbena življenska zavarovanja, ki vključujejo tudi nezgodna zavarovanja. Hkrati "varčuješ" in še zavarovan si.  Je treba vse preverit, kar se pa skladiv tiče, je pesem popolnoma drugačna.


_____________________________

So what....

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ŽZ med triglavom in merkurjem ali dodatni...
27.5.2009 11:19:56   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: anakarin

No naslov pove vse. Pa me zanimjo komentarji. Sem pregledala skozi RR ampak so primerjave med drugimi zavarovalnicami.
In ja kaj se bolj splača ŽZ ali dodatna pokojnina?


Glede donosnosti se ti vsekakor bolj splača ŽZ kot dodatno pokojninsko zavarovanje.
Varčujemo tako, da razpršimo vlaganja, kar enostavno pomeni, na več koncev po malo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ŽZ med triglavom in merkurjem ali dodatni...
27.5.2009 11:23:52   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: marty5

Osnovno pravilo vsakega samostojnega finančnega svetovalca je, da se varčevanje in zavarovanje loči. Vsako ima svoj namen.
Mi smo življenjsko zavarovani za primer smrti (premije so nizke, zavarovalna vsota pa dokaj visoka), varčujemo pa drugje (skladi ipd). Tako da osebno nisem pristaš teh raznih naložbenih življ. zavarovanj. Najbolje ti bo svetoval kak neodvisen agent, svetovalec.

Življensko zavarovanje vključuje tako zavarovanje za čas trajanja pogodbe kot varčevanje, saj na koncu dobimo privarčevan znesek + donos.
Drugo je pa nezgodno zavarovanje, ki je res le zavarovanje za primer nezgode, smrti...

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ŽZ med triglavom in merkurjem ali dodatni...
27.5.2009 11:54:48   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Zdaj imaš že takšna naložbena življenska zavarovanja, ki vključujejo tudi nezgodna zavarovanja. Hkrati "varčuješ" in še zavarovan si.  Je treba vse preverit, kar se pa skladiv tiče, je pesem popolnoma drugačna.


Aja še to: tudi navadna ŽZ lahko vključujejo nezgodno zavarovanje, razlika med navadnim in naložbenim je v vlaganjih. KLIK

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ŽZ med triglavom in merkurjem ali dodatni...
27.5.2009 22:51:43   
Anonimen
KASSO se spoznaš na touser posted image . Ma še vedno brskam razne informacije. Pozabla sm, da sm že nezgodno zavarvana. Nekatere imajo že vključene, nekatere ne. S+Rabim še čas. 

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ŽZ med triglavom in merkurjem ali dodatni...
28.5.2009 8:57:35   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: anakarin

KASSO se spoznaš na touser posted image . Ma še vedno brskam razne informacije. Pozabla sm, da sm že nezgodno zavarvana. Nekatere imajo že vključene, nekatere ne. S+Rabim še čas. 

Nekaj malega še, ker sem večino pogojev pozabila. Pred leti sem delala dobro leto kot zav. agent za zavarovalnico Triglav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ŽZ med triglavom in merkurjem ali dodatni...
28.5.2009 13:58:51   
Sončni žarek
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: anakarin

KASSO se spoznaš na touser posted image . Ma še vedno brskam razne informacije. Pozabla sm, da sm že nezgodno zavarvana. Nekatere imajo že vključene, nekatere ne. S+Rabim še čas. 

Nekaj malega še, ker sem večino pogojev pozabila. Pred leti sem delala dobro leto kot zav. agent za zavarovalnico Triglav.





Sem te takoj posumila user posted image user posted image user posted image

sam poznaš pogoje sam ene zavarovalnice...... jaz jih moram skoraj za vse........

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ŽZ med triglavom in merkurjem ali dodatni...
28.5.2009 15:42:46   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: anakarin

KASSO se spoznaš na touser posted image . Ma še vedno brskam razne informacije. Pozabla sm, da sm že nezgodno zavarvana. Nekatere imajo že vključene, nekatere ne. S+Rabim še čas. 

Nekaj malega še, ker sem večino pogojev pozabila. Pred leti sem delala dobro leto kot zav. agent za zavarovalnico Triglav.





Sem te takoj posumila user posted image user posted image user posted image

sam poznaš pogoje sam ene zavarovalnice...... jaz jih moram skoraj za vse........


user posted image user posted image user posted image ja res je
no, jaz pa nisem noben profiuser posted image

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ŽZ med triglavom in merkurjem ali dodatni...
28.5.2009 16:58:37   
Anonimen
In ja kaj se bolj splača ŽZ ali dodatna pokojnina?


Odvisno kaj bi rada.
Sicer pa pri dodatnem pokojninskem upostevaj tudi to, da ti zmanjsuje osnovo za dohodnino.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ŽZ med triglavom in merkurjem ali dodatni...
4.6.2009 8:03:33   
Anonimen
Na podlagi še enkrat ogledanih raznih forumov in brošur s strani bank, zavarovalnic in ostalih finančnih hišah, sm se odločila, da bom za prvo nardila ŽZ-merkur. Nato čez par let (odvisno od situacije v službi) se bo vidlo če bom še kaj dajala na stran.
Zaenkrat mislim da je dovolj eno varčevanje na banki in eno ŽZ na zavarovalnici.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ŽZ med triglavom in merkurjem ali dodatni...
4.6.2009 8:18:10   
Onasiss
Še enkrat se pozanimaj kako imajo z odkupom police (ali pa zmanšanjem premije)  , če se ti kaj zalomi, ker imajo različne zavarovalnice različne pogoje, eni v nekaterih pogojih ja, eni pa pod nobenim pogojem.

_____________________________

So what....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ŽZ med triglavom in merkurjem ali dodatni...
30.6.2009 14:34:54   
malamuca
Kar se tiče žz je najboljša zavarovalnica Generali. Tam imajo najboljše pogoje in nobenih problemov ne delajo z odupom ali prekinitvijo. 

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ŽZ med triglavom in merkurjem ali dodatni...
30.6.2009 14:52:06   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: marty5

Osnovno pravilo vsakega samostojnega finančnega svetovalca je, da se varčevanje in zavarovanje loči. Vsako ima svoj namen.
Mi smo življenjsko zavarovani za primer smrti (premije so nizke, zavarovalna vsota pa dokaj visoka), varčujemo pa drugje (skladi ipd). Tako da osebno nisem pristaš teh raznih naložbenih življ. zavarovanj. Najbolje ti bo svetoval kak neodvisen agent, svetovalec.


Se zelo strinjam. Riziko življenjsko zavarovanje za primer smrti, invalidnosti, sploh če imaš otroke in kak kredit oz. dolgoročne obveznosti, varčevanju pa so namenjeni drugi produkti. In čimbolj razpršeno.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?