|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pag
20.6.2009 16:58:58   
žabica 24
Vem da je o Pagu že kar nekaj napisanega, pa vseeno imam še nekaj vprašanj.
Gremo v Novaljo in sicer 4.7. Glede na to, da to še ne sodi v glavo sezono me zanima kako je s trajekti, tisti ki imate izkušnje: a se full dolgo čaka? Pa kako dolgo vozijo?
Ali je vseeno boljše, ceneje, hitrje it čez most?

Koliko kaj znese cestina po avtocesti? A je že full gneča na plaži v začetku julija?
Ker mi gremo prvič na Pag, imamo 2 mala otroka pa bi rada bila vnaprej pripravljena.
A imajpo v Novalji kakšne večje trgovine za plenice, otroško hrano... da ne rabimo vsega zraven tovorit za cel dopust?

Hvala, hvala vsem za informacije...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pag
20.6.2009 19:57:16   
Alfabeta
Ti kar na tvojem dopišem

IZVIRNO SPOROČILO: žabica 24

Vem da je o Pagu že kar nekaj napisanega, pa vseeno imam še nekaj vprašanj.
Gremo v Novaljo in sicer 4.7. Glede na to, da to še ne sodi v glavo sezono me zanima kako je s trajekti, tisti ki imate izkušnje: a se full dolgo čaka? Pa kako dolgo vozijo?
Čisto odvisno kako trofiš. Če vam bo ratalo, bo fajn....Če pa ne....potem pa ....Jaz sem nazadnje poslušala moževo mrmranje, ker smo zamudili ob 18 uri za 1 minuto in smo potem čakali do 19.30. Pa to vedno naredi na začetku sezone, da gremo potem lahko vedno na most user posted image  Se mora vsako leto znova naučiti. user posted image


Ali je vseeno boljše, ceneje, hitrje it čez most?
Zadnjič smo tukaj ugotovile, da odvisno od kje štartate. Mi iz NM in se nam splača. Smo ves čas od Vinice do Posedarja na AC in smo v 2,5 do max 3 ure v Šimunih, od štarta šteto. Če je ceneje.....ne vem.....Trajekt stane cca 112 kun, cestnina pa od Bosiljevega do Posedarjev 76 kun. Samo porabiš več goriva. Tako da je to tukaj nekje....


A imajpo v Novalji kakšne večje trgovine za plenice, otroško hrano... da ne rabimo vsega zraven tovorit za cel dopust?
Ja, imajo v Novalji Novalis, veliki hipermarket in še precej manjših dobro založenih trgovin.



Aha, vidim da ste iz Ptuja....naši prijatelji iz MB hodijo vedno na AC in na most. Toliko v vednost



< Sporočilo je popravil Alfabeta -- 20.6.2009 19:59:57 >

(odgovor članu žabica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pag
20.6.2009 22:30:01   
žabica 24
Najlepše hvala!

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pag
21.6.2009 9:33:07   
pf
Mi smo iz Slov. B. in smo ponavadi hodili na trajekt in ni bilo panike, ampak sedaj imamo pa devetmesečno dojenčico in bomo mogoče šli na most. Je vseeno bolje, da se voziš kot stojiš v koloni za trajekt.

(odgovor članu žabica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pag
21.6.2009 13:14:28   
srki
Glede trajekta: Mi še nikoli nismo čakali dlje kot 20 minut, štartamo pa vedno pred peto uro zjutraj. Mogoče to kaj pomaga, ker ni še gužve.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pag
22.6.2009 12:27:07   
solinar
IZVIRNO SPOROČILO: žabica 24

Vem da je o Pagu že kar nekaj napisanega, pa vseeno imam še nekaj vprašanj.
Gremo v Novaljo in sicer 4.7. Glede na to, da to še ne sodi v glavo sezono me zanima kako je s trajekti, tisti ki imate izkušnje: a se full dolgo čaka? Pa kako dolgo vozijo?




Glede na to, da je to sobota, ti priporočam da ste v pristanišču v jutranjih urah...v juliju načeloma trajekti že vozijo non stop, sploh pa za vikende...vožnja s trajektom pa traja cca.15 minut.

_____________________________

NAJINA NEŽA
Kdo ve...Blog moje ljubezni

(odgovor članu žabica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pag
29.6.2009 9:13:38   
Poka
Včeraj sem se ravno vrnila iz Novalje, ker so naši tam kupili apartma in  je ful fajn... Mi smo se tja in nazaj peljali čez most - dolgo se voziš od mosta še do Novalje, ampak men je bilo čist OK (nisem vozila) . Menda je od mosta do Novalje še 60 km - zdej ne vem, nisem vozila,menda je pisal na garminu... In voznica je ful jamrala user posted image Je pa 40 še sigurno. Mi smo šli pač čez most zato, ker smo bili z avtom in kombijem do vrha naloženim in je tako prišlo ceneje.

Trgovine so založene -  ful bolj kot pri nas, zato brez strahu, pa ceneje je. Mi smo šli kupovat pohištvo in to, se mi zdi, da smo šli v Novaljo, žal ne vem kako se reče trgovini - imajo pa not vse, tud samopostrežba, dobiš glih kar hočeš.


(odgovor članu solinar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?