|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Iz S.P. na d.o.o.
7.7.2009 15:39:46   
Anonimen
hm....tole verjetno ne paše najbolj sem, samo če pa ktera kaj ve, bo pa fajn.

namreč - oseba je zaposlena pri zasebniku nekje okoli 5 let. najprej je to bil s.p., nato je ta zasebnik vzporedno ustanovil še d.o.o. in nekaj se je delalo na s.p., nekaj pa na d.o.o, potem je s.p. zaprl, vse zaposlene in vso delo pa prenesel na d.o.o. in zdaj - ta oseba ni podpisala nobene nove pogodbe, pač dela kot je vedno delala, zanima nas pa, če glede na to, da nove pogodbe ni, ali veljalo določila iz pogodbe, podpisane za s.p.?user posted image oz. kaj sploh velja in na kaj se je treba ozirati ( za primer - odpovedni rok 3mesece po tisti pogodbi, če ta oseba da zdaj odpoved, ali se mora tega držati, ali se ji ni treba?)

druga stvar - glede na to, da je ta oseba porabila pri tem delodajalcu že ves letni dopust, regresa pa še niso dobili in če zdaj zamenja službo, ali ji je ta delodajalec dolžan dati cel regres, ali pač samo sorazmerni del ( se pravi do julija).


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Iz S.P. na d.o.o.
7.7.2009 15:55:20   
rija
točka ena: jaz sem imela enak primer, vendar sem jaz vzporedno prenašala delo na d.o.o., sp pa samo zaprla. takrat morajo zaposleni dobiti nove pogodbe z doo.

za regres pa je vse odvisno od dobre volje delodajalca: načeloma ti lahko z novo pogodbo začne tečti tudi tisti 6 mesečni odlog za regresuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Iz S.P. na d.o.o.
7.7.2009 15:57:02   
Anonimen
ja sam kaj pa če nove pogodbe ni user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Iz S.P. na d.o.o.
7.7.2009 16:00:40   
Anonimen
aja rija, še to - prenos na d.o.o. je bil lani enkrat, tko da v vsakem primeru je tiste pol leta že minilo in regres tko more dat. sam zdej - če ta oseba zamenja službo pred izplačilom regresa, a ji je ta delodajalc dolžen dat cel regres al samo sorazmerni deluser posted image dopust pa je že ves izkoriščen.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Iz S.P. na d.o.o.
7.7.2009 16:00:51   
rija
ja potem pa dobesedno delajo na črno.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Iz S.P. na d.o.o.
7.7.2009 16:03:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ja potem pa dobesedno delajo na črno.




mater a ne, no...men je tud čudn to...k če ti zapreš s.p., mors kao odpustit ljudi in jih pol na na novo zaposlit na d.o.o (če seveda tega sproti ne nardiš) in more bit nova pogodba...to bo še štala pol al kajuser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Iz S.P. na d.o.o.
7.7.2009 16:06:53   
rija
ja po moje zdaj niso niti zdravstveno zavarovaniuser posted image

upam, da ne delam brezveze panike...ampak jaz sem moje potem z naslednjim dnem prijavila na d.o.o. Niso mele niti en dan prekinjenouser posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 7.7.2009 16:08:15 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Iz S.P. na d.o.o.
7.7.2009 16:12:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ja po moje zdaj niso niti zdravstveno zavarovaniuser posted image

upam, da ne delam brezveze panike...ampak jaz sem moje potem z naslednjim dnem prijavila na d.o.o. Niso mele niti en dan prekinjenouser posted image


no, to ne, prijava je bla narjena, to ziher, tud brez prekinitve, samo nove pogodbe pa ta oseba ni podpisala, za ostale ne vem, ker nekaj jih je bilo že prej prestavljeno.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Iz S.P. na d.o.o.
7.7.2009 16:14:33   
rija
no, vsaj to.

smo mi pa nekaj ni jasno: a ni tak, da moraš ob prijavi na zzzs predložiti novo pogodbo? vsaj meni se zdi, da sem jo morala poleg obrazca m1/m2 in privave potrebe po delavcuuser posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 7.7.2009 16:15:31 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Iz S.P. na d.o.o.
7.7.2009 16:19:33   
Anonimen
ne vem, jaz v prejšnji službi sem večkrat nesla prijave na ZZZS, pa brez pogodb, tko da očitno ni mususer posted image

no pa zdej - a se recimo more upoštevat odpovedni rok, ki je določen v pogodbi, podpisani za s.p., al neuser posted image to nas trenutno najbl skrbiuser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Iz S.P. na d.o.o.
7.7.2009 16:24:07   
rija
e, to pa ne vem user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Iz S.P. na d.o.o.
7.7.2009 16:26:04   
Anonimen
dobr pol user posted image

next pleaseuser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?