|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Davek na nestarševstvo (???)
7.7.2009 11:30:26   
miapia
http://www.rtvslo.si/evropska-unija/bo-slovenija-uvedla-davek-na-nestarsevstvo/207022
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Davek na nestarševstvo (???)
7.7.2009 11:33:24   
misa4
user posted image user posted image user posted image to pa so budaleuser posted image  kaj pa če ne morejo imeti otrok, niso dobil partnerja...pa v končni fazi nočejo imeti otrok.. bodo zaradi tega plačevaliuser posted image user posted image

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Davek na nestarševstvo (???)
7.7.2009 11:34:58   
Anonimen
naj nardijo obratno, bumbarji....
nagrade za starsevstvo, ne pa kazen za nestarsevstvo!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu misa4)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Davek na nestarševstvo (???)
7.7.2009 11:37:15   
higuys
Tresla se je gora rodila se je miš.

Upam, da je ta "davek na nestarševstvo " mišljen kot dodatne olajšave za tiste, ki imajo otroke - kar končno pomeni , manj davka za starše in enak davek za nestarše. In je ta pompozni novinarski naslov bolj odraz kislih kumaric, ki vladajo user posted image .  Itak ustavo poznamo, mar ne? Vsi smo ne glede na spol , raso, prepričanje....user posted image

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Davek na nestarševstvo (???)
7.7.2009 11:42:39   
lukec
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

Tresla se je gora rodila se je miš.

Upam, da je ta "davek na nestarševstvo " mišljen kot dodatne olajšave za tiste, ki imajo otroke - kar končno pomeni , manj davka za starše in enak davek za nestarše. In je ta pompozni novinarski naslov bolj odraz kislih kumaric, ki vladajo user posted image .  Itak ustavo poznamo, mar ne? Vsi smo ne glede na spol , raso, prepričanje....user posted image



Itak.



_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Davek na nestarševstvo (???)
7.7.2009 11:45:51   
lukec
Mal je treba med vrsticami brat, se mi zdi, da se vsi novinarji počasi spreminjajo v ene brezvezne senzacionaliste ...

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Davek na nestarševstvo (???)
7.7.2009 16:33:45   
Onasiss
....konc koncev je pa v tej vladi itak vse možno.....user posted image  

_____________________________

So what....

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Davek na nestarševstvo (???)
7.7.2009 16:38:30   
Katjusa
kake dele imajo nej se raje potrudijo za več služb, da bomo starši lažje našli kako zaposlitev in da bo plača taka, da boš lahko otroku nudu kar je treba ne pa da boš stradal, da boš vrtec plačeval......

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Davek na nestarševstvo (???)
7.7.2009 20:39:42   
sahary
že zdaj primanjkuje vrtcev, najprej naj tekoče probleme rešujejo....

in kakšna rana more biti to parom ki se otroke trudijo imeti pa jih ne morejo???!!! bedaki res

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Davek na nestarševstvo (???)
17.7.2009 21:28:15   
Anonimen
Žmlješanci. Delodajalci čjo, da bi blo najbolj, če bi delu 24 ur na dan, zraven meu pa še cel vrtec otrok, da nataliteta ne bi upadala. Pol pa mal pogledaš, pa ugotoviš, da si res v Evropski uniji, ampak z balkansko plačo. Država nej najprej začne omogočat osnovne pogoje, to je normalno plačo, ki ni izpod jurja evrov (neto), zaposlovanje nej zrihtajo, ne da dopuščajo, da se vse pokrade, stradajo pa delavci, omogoča naj bivanja, da bodo mele družine kam za it, zrihta nej inflacijo tako, da ne bomo v samem višku med državami evr. unije, kar se tiče inflacije, da npr. dvočlanski družinici ne bo potrebno žvet ob kruhi in vodi, pa še in še. Včas so bili trije sloji, revni, povprečni in bogati, zdej je pa več revnega, povprečnega skorajda ni, ostanejo pa še tisti tabogati. Pol gre pa en prejšnji predsednik Vlade razlagat svetu, kako razviti smo, a ko pogledaš not v globino države, je pa vse gnilo. Nej država začne plačvat davk zarad neumnosti, k jih delajo, da bo vsaj enkrat tud državljanom zadoščen. Iz svojih luken nej potegnejo davke, ne pa da mi kot davkoplačevalci že tko plačujemo tud tist, kar nam neb blo treba. Npr. ala Strojanovi. Njihove položnce plačujemo noben drug kot mi davkoplačevalci. To je zgol en primer bedarij, ki jih počne država.
S tem davkom so ga pa čist mim usekal. Grejo se neko demokratično, socialno državo, pa ko kej tazga preberem, od demokracije, še manj od sociale ni kej dost ostal v tej državi. Če čjo sprejemat, pa kratit svobodne pravice in se it socjalno državo, nej kar začno spreminjat Ustavo. Pa un Vizjak nej že končn sam začne en tedn star kruh jest, da nam bo vsaj en zgled v tej naši "bogati" državici. Mi grejo še tiste kocine pokonc, k jih nimam. user posted image

< Sporočilo je popravil Repka -- 17.7.2009 21:32:59 >

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?