|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oblekce.
31.5.2005 8:27:12   
chips
Zanima me kdaj ste začele nakupovati opremo za :duda:?
Nekateri pravijo da prve 3 mesece nesmeš,potem drugi spet da lahko ko začne brcati ,spet drugi pa šle zadnja 2-3 mesece!!
Sedaj pa ne vem več!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Oblekce.
31.5.2005 8:28:47   
pety78
Ko maš denar in čas. ;)

Jaz sicer še nimam nič opreme, razen nekaj oblačil, ki sem jih dobila,nekaj malenkosti pa tudi kupila. Se nisem mogla upreti. :)

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Oblekce.
31.5.2005 8:32:54   
Lana_s
Ne oziraj se na druge. Ko ti paše pojdi in kaj kupi. Je pa boljše, da vsaki mesec nekaj večjega kupiš, da nimaš na koncu prevelikih stroškov naenkrat. Jaz sem začela komaj zadnja dva meseca, sem pa veliko dobila od svakinje in sestrične (posteljico, lupinico...) tak da bo šlo skozi, drugače bi pa začela že prej.

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Oblekce.
31.5.2005 8:38:39   
Amoss
Jaz sem začela okrog četrtega meseca, pa vsak mesec nekaj.Drugače bi zdaj na koncu bankrotirala.Pa so tud vsi pravli da to ni dobro.Kaj ni dobro???Te pa naj oni vse naeenkrat kupijo!!!:)-

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Oblekce.
31.5.2005 9:30:53   
malika
za večje stvari je najbolje, da slediš akcije in kupiš takrat, ko je znižano-prihraniš lahko zelo veliko.
Kaj se pa vsega ostalega tiče, pa je kar fino začet kupovat nekje v 7 mesecu; ker te lahko marsikaj preseneti.

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Oblekce.
31.5.2005 9:35:50   
cmokec
Sedaj bo čist izven teme:

Malika, vesela sem, da te berem. :rozica::rozica: Kako sta?

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Oblekce.
31.5.2005 9:43:27   
malika
O lepo hvala :)

Sva kar OK, mali je že čisto resno hotel ven, tako da moram mirovat in upat, da bo še počakal vsaj en mesec.Drugače pa hvalabogu zaenkrat stvari mirujejo in ni šlo nič naprej. je pa maternični vrat skrajšan in nestabilen, pa odprta sem že malo. V glavnem nič kaj spodbudnega, ampak upam na najboljše.

LP:rozica:

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Oblekce.
31.5.2005 9:49:51   
cmokec
Veliko sreče vama želim, pa pridno počivaj. Vesela sem, da se ti je vse malo umirilo.

:miska::angel::rozica::miska::angel::rozica:

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Oblekce.
31.5.2005 10:37:49   
Talči
Jaz sem kupila takrat, ko sem videla kaj lepega in primernega. Kar nekaj tudi v času zimskih razprodaj. Tako sem si stroške kar nekako razporedila. Zdaj mi manjkata še jogi za posteljico in lupinica. Ostalo pa načeloma imamo. IN mi ni prav nič žal, da sem naredila tako.:bravo:
Sicer pa glej, kje je kaj v akciji in izkoristi popuste.
LP
:nosecka:Talči

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Oblekce.
31.5.2005 15:49:27   
bobek05
Predlagam, da nakupuješ v času razprodaj oz. akcij (v Baby Centru imajo npr. vsaki mesec kaj v akciji), drugače pa nabavljaj v 2. tromesečju, ker boš v tretjem na smrt utrujena, noge ti bodo odtekale, pa za nikamor več ne boš in boš vso to vznemirjanje ob nakupovanju zamudila...

Jaz sem ful presrečna, da sem vse nabavla že prej in zdaj kupujem le še malenkosti (kot npr. pleničke, pa banjico ipd.), ker si ne znam predstavljat, da bi sedaj letala od ene trgovine do druge in primerjala cene...

Bobek v 36t

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Oblekce.
31.5.2005 16:06:00   
sky
Se popolnoma strinjam z bobkom05:bravo:! Spremljaj akcije (predvsem za večje in dražje stvari), na koncu pa potem še samo drobnarije, ki jih dobiš kjerkoli. jaz imam še mesec in pol časa, pa sem danes kupila res še čisto zadnje stvari (skupaj za manj kot 2 jurja, ker sem še dve akciji izkoristila tudi za mini stvari). Voziček imam pa že od srede aprila, pa posteljico tudi, pa najprej sem kupila baby varuško, ker je bila v BC akcija v začetku leta...).

LP,
Saša

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?