|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Paket za novorojenčka
30.7.2009 12:03:04   
shiwa
Lep pozdravček
Sem nova na tem forumu in se najprej opravičujem, če je bila tema že kje objavljena oz. s tem tudi odgovor na moje vprašanje.

Odločila sem se, da si izberem e-paket za novorojenčka in na CSD-ju že izpolnila potrebno dokumentacijo, tako da sedaj po pošti pričakujem 16 mestno koda, s katero si bom nakup potrdila preko interneta. Zanima pa me, ali ta sestavljen paket pošljejo na dom ali ga je potrebno kako drugače osebno prevzeti?

Zaradi navala vseh informacij in vprašanj s katerimi se sedaj v nosečnosti prvič srecujem sem na to vprašanje, pri zpolnjevanju obrazca za odobritev paketa za novorojenčka popolnoma pozabila, na spletni strani novorojencek.com pa tudi nisem zasledila o tem nobene informacije.
Zanima pa me tudi koliko časa traja od potrditve nakupa pa do prejema paketa?

Hvala lepa vsem, za odgovor na moje vprašanje in lep pozdravček!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Paket za novorojenčka
30.7.2009 16:02:01   
Mateja4
Pozdravljena!

Paket ti pošljejo po pošti v roku 8 dni (od potrditve). Jaz sem ga dobila nekje 6-7dan po potrditvi.

(odgovor članu shiwa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Paket za novorojenčka
30.7.2009 16:08:10   
shiwa
Super!
Hvala lepa za odgovor in lep dan!

(odgovor članu Mateja4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Paket za novorojenčka
30.7.2009 16:28:58   
shiwa
Morda pa bi vprašala še naslednje:
V e-paketu nameravam naročiti posteljico, ki je navoljo v 2 barvah, izbrano barvo pa je potrebno sporočiti na Recinko spletno stran.

Zanima me ali moraš ob naročilu barve pripisati tudi 16-mestno kodo, oz. osebne podatke, karkoli pač, da ubistvu sploh lahko vedo katera oseba in kam se naroča ta izdelek, saj sta naročilo celotnega paketa in barve določenega izdelka čisto ločena in ne vem kako jim je lahko jasno iz katerega naročila prihaja še dodatno naročilo za določeno barvo izdelka. Informacije na novorojencek.com pa so tako skope, da bi že teško lahko bile bolj, zato prosim vse mamice, ki ste se s takim naročilom že ukvarjale, kaj natančno mi je potrebno narediti oz. jim pisati na splotno stran.

Hvala za odgovor!


(odgovor članu shiwa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Paket za novorojenčka
30.7.2009 16:43:26   
Mateja4
user posted image ker sem tudi sama naročila posteljico ti bom še tukaj malo pomagala. Jaz sem zraven napisala oboje: kodo in svoj naslov... (očitno je bilo v redu ker je posteljica prišla v rjavi barviuser posted image ). 

(odgovor članu shiwa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Paket za novorojenčka
30.7.2009 17:00:39   
shiwa
No...,upam, da bodo meni poslali belouser posted image
Hvala še enkrat za info.!

(odgovor članu Mateja4)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Paket za novorojenčka
31.7.2009 12:06:12   
meta21
Recinko, firma, ki sestavlja pakete, ima na svoji spletni strani kontaktne podatke in jih pokliči. So ful prijazni in se da vse barve zmenit. Tudi od cotik, banjice...

(odgovor članu shiwa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Paket za novorojenčka
1.8.2009 19:39:57   
Nej@
Na internetu probam sestaviti zavitek e, ko pa grem na blagajno pa zahteva, da je znesek zaokrožen na 269,90€ (točno!) in mi nikakor ne uspeuser posted image
s tem, da na začetku piše, da imam na voljo 276,11€

Kaj delam narobe?user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Paket za novorojenčka
2.8.2009 9:54:41   
naomy
Zdravo,

res je, znesek mora biti TOČNO 269,90 EUR in niti centa manj ali več. Boš morala sestaviti paket, ki se bo ujemal s tem zneskom :)

Pa srečno!

(odgovor članu Nej@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Paket za novorojenčka
2.8.2009 11:57:08   
Nepoznana
IZVIRNO SPOROČILO: Nej@

s tem, da na začetku piše, da imam na voljo 276,11€

Kaj delam narobe?user posted image


Hja, baje moraš res za točen znesek nabrat. Ampak po novem je znesek očitno 276,11 EUR in ne več 269 - ker jaz sem si izbrala denar in mi v odločbi piše, da dobim 276,11 EUR. Morda bi bilo pametno tam mal povprašat, kjer želiš naročiti, kako je s tem....user posted image

(odgovor članu Nej@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Paket za novorojenčka
2.8.2009 13:01:11   
Casiopea
Znesek se je zvišal glede na rast cen - uskladitev je vsako leto avgusta. Res je, da moraš "naštimat" točen znesek. Probaj najprej izbrati izdelke, ki ti prinesejo okroglo številko, potem pa izbiraj večje. Preko Recinkotove spletne strani pa lahko naročiš tudi kasneje. Meni je uspel točen znesek. Sicer sem potem izbrala denar, ker smo si posteljico izbrali od Lip Poljčane.

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Paket za novorojenčka
2.8.2009 20:33:36   
meta21
Se opravičujem tistim, ki ugotavljate, da se ponavljam. 100x sem že povedala... Ne zaj.... se z e-paketom ampak vzemite denar in naročite željene izdelke pri isti firmi po isti ceni. Ni treba nič gledat, da vse porabiš ampak kupiš tisto kar res rabiš!user posted image

(odgovor članu Casiopea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Paket za novorojenčka
2.8.2009 21:33:36   
Nej@
Sem se včeraj odločila, da bom naredila natanko tako, kot je rekla meta21 vzela bom denar in za ta znesek naročila pri tej firmi izdelke, ki jih hočem, saj bi bilo v paketu itak kar nekaj stvari, ki bi jih želela imeti drugačne.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?