|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nakazilo
11.8.2009 10:27:23   
J.L.
če nekdo preko virmana nakaže denar, kdaj nakazilo na računu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nakazilo
11.8.2009 10:30:05   
*piškotek*
odvisno katere banke so - če je nakazilo na isti banki potem je hitrejše kot če recimo plačaš z NLB na račun pri SKB

_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nakazilo
11.8.2009 10:35:37   
J.L.
ja, gre se za nakazilo na drugo banko.

(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nakazilo
11.8.2009 10:48:15   
miapia
Odvisno, kdaj je nakazano. Če je bilo zjutraj nakazilo, zna biti oz. je po poldnevu že na računu. Najbolje je pa, da vprašaš svojo banko, kakšen imajo urnik plačilnega prometa.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nakazilo
11.8.2009 13:18:15   
liliana
Jutri bo sigurno na tvojem računu.....

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nakazilo
11.8.2009 16:20:27   
J.L.
gre se namreč, da je bil denar (baje) nakazan že včeraj in je bilo obljubljeno, da bo še isti dan na mojem accountu, ni bilo nakazala včeraj, niti danes.
naj na kratko obnovim. v juniju sem opravila plačilo z moneto z zneskom 42e, za nakup parfuma preko spleta. dobila bi ga naj v 1 tednu, ker ga do takrat ni bilo (je minil več ko teden) sem jih povprašala na mail, pa dobim čez par dni odgovor, da bo res kmalu. čakam, čakam, tega ni. nakar si kupim parfum v drogeriji, pri njih pa pisno odstopim od naročila in zahtevam vrnjeno kupnino.  že več kot tri tedne čakam na denar, spletni prodajalec je neresen, se ne odziva, nevem več kaj naj. na mobitelu nimajo s tem nič, na zvezi potrošnikov mi je povedala, da naj grem na inšpektorat, jaz pa še vedno naivno upam na denar.
sem mu vmes še pisala, mu povedala, da bom zaedvo podala naprej. ali me ta človek izigrava nevem, se mi pa čedalje dozdeva da ja. včeraj po nevem kolikem času dobim mail, da bi že mogla imeti denar na računu, na banki o tem nevejo nič.. sem pa odločena, da grem jutri res na inšpekcijo in ga prijavim. na spletni strani ima pravilnik poslovanja, kjer ima zapisano da denar vrnejo najkasneje v 14 dneh od odstopa pogodbe, v mojem primeru je jutri že 4 tednov. user posted image
sem pa včeraj končno našla telefonsko, ga klicala, pa je ta človek povedal, da je denar nakazan preko virmana in da bo najkasneje jutri (se pravi danes) pri meni. na banki (spletni) vsake toliko preverjam in je stanje enako prejšnjemu. pop.iz.dim, kako lahko obstajajo takšni prodajalci! user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nakazilo
11.8.2009 18:07:27   
NevenkaP
Glej, če nakazilo oddano med 8 in 16 uro in je nalog pravilno izpolnjen, je najkasneje v dveh urah na računu. Pika. Če je pa napačen račun gre pa lahko v reklamacijo, pravilno pa je, da se sredstva vrnejo na račun nakazovalca. Je pa odvisno od banke in od vrste napake.
Kaj je pa mislil z virmanom pa ne vem, ker virmanov že sto let ni več. Verjetno BN02.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nakazilo
11.8.2009 20:38:27   
liliana
Denarja ti še sploh ni nakazal in ti je to povedal le zato, da bi se te rešil.....jaz bi ga jutri še enkrat poklicala in mu povedala, da želim, da je denar čez dve ali tri ure na tvojem računu....v nasprotnem primeru pa ga prijaviš inšpekciji, ker moraš že mesec dni prosjačiti za svoj denar, ker on ni bil sposoben izpolniti svojega dela obveznosti.....od tebe je pa zahteval, da blago, ki ga sploh ni imel na zalogi plačaš vnaprej......

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nakazilo
11.8.2009 20:41:08   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Denarja ti še sploh ni nakazal in ti je to povedal le zato, da bi se te rešil.....jaz bi ga jutri še enkrat poklicala in mu povedala, da želim, da je denar čez dve ali tri ure na tvojem računu....v nasprotnem primeru pa ga prijaviš inšpekciji, ker moraš že mesec dni prosjačiti za svoj denar, ker on ni bil sposoben izpolniti svojega dela obveznosti.....od tebe je pa zahteval, da blago, ki ga sploh ni imel na zalogi plačaš vnaprej......


Pika  . user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?