|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poletni dnevni izlet na frišno
31.7.2009 22:46:35   
Meggi
 Kam jo mahnete po frišn luft v takih vročih dnevih? Mi smo lani odcvirnali na Golte za dva dni v apartma. pohajkovali po hribih, superca je blo. Letos pa ni nobenga praznika več tja do novega leta med tednom. Grrruser posted image  

Velika planina je tud zakon. Kot bi hodil po tepihu. Na Mariborsko pohorje me vleče. Se splača it tja. Pa zadnjič je blo na 24.ur predstavljena Pokljuka. Lepo zgleda! Še kak predlog, da izkoristimo poletje tudi za pohajkovanje ne  samo delo!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poletni dnevni izlet na frišno
31.7.2009 23:00:57   
Ribica **
Izvir Kamniske Bistrice ali pa Blejski Vintgar

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poletni dnevni izlet na frišno
31.7.2009 23:16:36   
Gina
Jaz stanujem v hribih, pa te dni nič kaj posebej frišno. user posted image user posted image  Zato me tudi ne vleče pohajkovat, ker sem itak ves čas na svežem zraku.user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poletni dnevni izlet na frišno
1.8.2009 6:39:19   
zvesta
Bistriški Vintgar

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poletni dnevni izlet na frišno
1.8.2009 7:35:15   
tamiflu
Haloze

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poletni dnevni izlet na frišno
1.8.2009 7:59:29   
Anonimen
Prejšnji vikend sem skoraj zmrznila na Grintovcu. Resno, tako mraz je bilo, da se mi je kar cedilo iz nosa. Na koncu me je pa še električni pastir ocvrl user posted image

(odgovor članu tamiflu)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poletni dnevni izlet na frišno
1.8.2009 9:33:30   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Prejšnji vikend sem skoraj zmrznila na Grintovcu. Resno, tako mraz je bilo, da se mi je kar cedilo iz nosa. Na koncu me je pa še električni pastir ocvrl user posted image


Si se vsaj segrelauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poletni dnevni izlet na frišno
1.8.2009 10:19:38   
maychi
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Prejšnji vikend sem skoraj zmrznila na Grintovcu. Resno, tako mraz je bilo, da se mi je kar cedilo iz nosa. Na koncu me je pa še električni pastir ocvrl user posted image


Si se vsaj segrelauser posted image



user posted image

Jaz ravno razmišljam, da bi obiskala Lovrenška jezera


< Sporočilo je popravil maychi -- 1.8.2009 10:20:38 >

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poletni dnevni izlet na frišno
1.8.2009 16:05:28   
Meggi
Lovrenška so lepa. Sva bila pred leti še brez otrok. 

Kaj pa Mariborsko pohorje. Zgleda fajn zeleno,  urejeno. Morda katera ve, kje bi se dalo kake 2 noči ugodno prespat?

(odgovor članu maychi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poletni dnevni izlet na frišno
1.8.2009 16:10:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Prejšnji vikend sem skoraj zmrznila na Grintovcu. Resno, tako mraz je bilo, da se mi je kar cedilo iz nosa. Na koncu me je pa še električni pastir ocvrl user posted image


Si se vsaj segrelauser posted image



In to celo zastonj. Ti se pa se pritozujes. Ves kako drago je gretje.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poletni dnevni izlet na frišno
1.8.2009 16:11:12   
Anonimen
Z Gondolo na Vogel?
Ali Skocjanske jame? Te trajajo dlje kot Postojnska, se mi zdi.

< Sporočilo je popravil Mič II -- 1.8.2009 16:12:02 >

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poletni dnevni izlet na frišno
1.8.2009 18:28:44   
Meggi
Na Voglu smo bli ene 3 leta nazaj. Me je gorza tja it, ko je bila nedolgo nazaj nesreča znanca tam. Je pa lep razgled res.

Bled in okolica krasna a  jew treba pričakovat gužvo verjetn. Pa vsak parkirišče plačaš... Kako pa Pokljuka no, se da tam kje prespat kak dan dva?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poletni dnevni izlet na frišno
1.8.2009 18:47:05   
Anonimen
Pokljuka je dobra ideja user posted image user posted image

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poletni dnevni izlet na frišno
11.8.2009 23:31:29   
Meggi
He izbrano je Mariborsko Pohorje, pa še prenošišče smo zadeli pri enem prijaznem g. sredi gozda, blizu ribnik in daleč okrog nobenga! user posted image  Komaj čakam seveda.

Kaj bi dala za par dni dopusta... sredi gozdov, svežine,.. ok 3 dni bo tud zadost zaenkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?