|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Besna na Bohinj
8.8.2009 21:13:12   
LoCa
Resnično! Danes sva s fantom šla v bohinj oz. pač malo hodit na savico, pol pa sva se še ob jezeru ustavila (lesena ograja se je nehala, bil je en velih gruščast plac, isti kot kako postajališče ob cesti in klopca) in šla h vodi. prideva nazaj in naju čaka kazen. tko kot tudi vse druge, k jih je bilo ogromno. da ne govorim, če bi tiste redarje vidla bi jih najbrž nadrla. nikjer nič označeno, nobene table , nikjer nič ne piše, nada. zdej sem pa malo brskala pa vidim nek odlok....da ne bo pomote, jaz razumem da je to tnp in da je turizem slab za okolje, ampak lepo vas prosim, to je čisto odiranje ljudi. mi lahko kdo razloži, kako naj nek npr madžar ve, da je parkiranje prepovedano? ma kako naj kdorkoli to ve, če nikjer nič ne piše????
tko, malo sem jezna na ta folk, imam občutek da skubijo. al sem jaz edina ki za ta režžim nisem vedela? se da pritožit (t.j. uspešno)? prou jezna...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Besna na Bohinj
8.8.2009 21:24:29   
Anonimen
Pojma nimam, kaksen je rezim ob Bohinju, je pa dejstvo, da so parkirnine in kazni za nepravilno parkiranje zelo donosen vir zasluzka.

(odgovor članu LoCa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Besna na Bohinj
8.8.2009 21:28:27   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

Resnično! Danes sva s fantom šla v bohinj oz. pač malo hodit na savico, pol pa sva se še ob jezeru ustavila (lesena ograja se je nehala, bil je en velih gruščast plac, isti kot kako postajališče ob cesti in klopca) in šla h vodi. prideva nazaj in naju čaka kazen. tko kot tudi vse druge, k jih je bilo ogromno. da ne govorim, če bi tiste redarje vidla bi jih najbrž nadrla. nikjer nič označeno, nobene table , nikjer nič ne piše, nada. zdej sem pa malo brskala pa vidim nek odlok....da ne bo pomote, jaz razumem da je to tnp in da je turizem slab za okolje, ampak lepo vas prosim, to je čisto odiranje ljudi. mi lahko kdo razloži, kako naj nek npr madžar ve, da je parkiranje prepovedano? ma kako naj kdorkoli to ve, če nikjer nič ne piše????
tko, malo sem jezna na ta folk, imam občutek da skubijo. al sem jaz edina ki za ta režžim nisem vedela? se da pritožit (t.j. uspešno)? prou jezna...



No, pa ravno zadnjič sem na uni debati o Hrvatih hotel omenit Bohinj. Verjemi mi, da nemške tablice nebi dobile kazni. ponavadi jih Ljubljanske. Toliko o Hrvatih in njihovem morju.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Besna na Bohinj
8.8.2009 21:32:49   
rija
in MSuser posted image

smo mi tudi enkrat parkriali nekaj pred tablo prepovedano parkiranje, si namočili prste v jezeru in že imeli listek.

sem poslikala zadevo in se pritožila...pa ni bilo treba nič plačatuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Besna na Bohinj
8.8.2009 21:38:41   
Goldy
Midva sva kakšni 2 leti nazaj tudi dobila listek in morala plačat, pritožba ni uspela, čeprav nikjer nisva videla table in nas je bilo ful parkiranih tam...

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Besna na Bohinj
8.8.2009 21:38:41   
LoCa
ja sej jaz se planiram pritožit. sej fora je, da če plačaš v 8 dneh pride 20, se pravi 10 na osebo. ni neki blazno. se gre za načelo. matr cel lajf hodim v gore, pol pa si tace v jezero namočim in dobim kazen. čisto neumen režim. se pravi da na uno klopco lahko prideš le peš ali s kolesom user posted image . pa sm si mislna na korziki da so bebci, ker sem 5 eurov dala za restonico parking, ampak je blo za cel dan, pa še pred parkingom  so dnar pobirali že 2 km prej. pred tem pa ali je bil znak za prepoved, al pa si lahko parkiral. mislim....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Besna na Bohinj
8.8.2009 21:47:13   
Goldy
LoCa - midva sva dobila kazen 80 eurov, če plačaš takoj 40 eurov!!

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Besna na Bohinj
8.8.2009 21:54:52   
TomTaylor
hja, recesija je! Nekak je treba filat občinsko proračunsko malho, da se nabere za plačeuser posted image

Drgač je pa župan g. Kramar svetovna faca in se zna zgodit, da če bi ga osebno kontaktirala in imela tehtne argumente, da bi se lahko kaj zmenila...user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Besna na Bohinj
8.8.2009 22:12:36   
LoCa
Goldy, pri meni piše 40, če plačam takoj pa pol manj. boooo. mah, ja, seveda, glih osebno bom kontaktirala, bi ga še napizdila. js če vidim neki k zgleda kot postajališče, s klopco, brez znaka za prepoved si pač predstavljam da lahko dam tja avto. očitno so tam drugačna pravila. pa še to, očitno se tudi tnp deli na dele, ker na bovškem koncu nisem še doživela kaj tazga. 

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Besna na Bohinj
8.8.2009 22:18:22   
Tanja55
Pred dvema letoma sem peljala dva Nizozemca v Bohinj in se sparkiramo, pol pa ugotovimo, da mamo dost jezera in bi sli do Savice. Nizozemca hoceta parkirni listek nekomu podarit, ces je za cel dan, mi pa ga ne rabimo vec. Pa jst takoj, jok brate, dejmo mi to s sabo vzet, kaj pa ce pri Savici tud pobirajo parkirnino. No in njiju skor kap, ker tocno to je blo. Ce si mel listek, ti ni blo treba placat, pac kao placas enkrat, tisti, ki tega ni vedel, je placal ponovno. In ja, nikjer to ni blo napisano. Kako naj pol nek tujec to ve?

Sicer pa en nasvet Gorenjke user posted image : drugic, predno se sparkirate, ce ni cisto jasno al je zastonj al ne,  probajte najt koga tam blizu in ga prijazno vprasat, ce lahko parkirate. Vedno se to ne da, razumljivo, ampak ce se da, jst to vedno storim. Na Bledu, ko je totalna guzva, grem in parkiram pri eni gostilni. Vprasam natakarico, ce lahko in vedno je kul. Pa zastonj je. Tud ze na travniku kaksnega domacina sem parkirala, s tem, da sem prej vprasala. V Kranjski gori npr. na takih odsekih, ko ne ves al lahko se sploh ustavis,kaj sele parkiras, grem do prve hise in vprasam, ce lahko tam pustim avto, pa se vedno so mi prijazno povedal, al ja al ne. Pac, lokalci vedo, kjer so tocke za pobiranje kazni in kje ne.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Besna na Bohinj
8.8.2009 22:19:38   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

hja, recesija je! Nekak je treba filat občinsko proračunsko malho, da se nabere za plačeuser posted image

Drgač je pa župan g. Kramar svetovna faca in se zna zgodit, da če bi ga osebno kontaktirala in imela tehtne argumente, da bi se lahko kaj zmenila...user posted image



TT, ti pa poznaš naše konceuser posted image . No, se strinjam, Kramar je svetovna faca.

V Bohinju pri jezeru je treba pa povsod plačat parkirnino, sploh na divja parkirišča redarji fajn gledajo. Je pa več al manj sama Lljubljana tam, komu drugemu naj torej dajo pildke?

< Sporočilo je popravil caillou -- 8.8.2009 22:21:54 >


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Besna na Bohinj
8.8.2009 22:25:40   
Anonimen
Je pa več al manj sama Lljubljana tam, komu drugemu naj torej dajo pildke?


Nemogoce, da Nizozemci niso nasli Bohinja.

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Besna na Bohinj
8.8.2009 22:42:00   
anetka
Dejstvo je, da je Bohinj v območju Triglavskega narodnega parka in vsega območja ob jezeru pa res ne morejo ograditi z ograjami. In ja, pravilno da so kazni, ker počasi se moramo naučiti, da se parkira tam, kjer so za to predvidena mesta. Tudi mi gremo velikokrat v Bohinj pa pač plačamo parkirnino. Če je ne bi, vemo, kaj bi sledilo.
To, da samo LJ tablice dobijo kazni, pa sploh ni res. Vsi po vrsti, in je prav.
Pa veliko upeha s pritožbo, čeprav dvomim, da bo uspela. Samo tistih 8 dni, v kateri bi lahko plačala po manj, bo minilo, pa bo treba polno kazen plačat..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Besna na Bohinj
9.8.2009 8:44:45   
lukec
 
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

Resnično! Danes sva s fantom šla v bohinj oz. pač malo hodit na savico, pol pa sva se še ob jezeru ustavila (lesena ograja se je nehala, bil je en velih gruščast plac, isti kot kako postajališče ob cesti in klopca) in šla h vodi. prideva nazaj in naju čaka kazen. tko kot tudi vse druge, k jih je bilo ogromno. da ne govorim, če bi tiste redarje vidla bi jih najbrž nadrla. nikjer nič označeno, nobene table , nikjer nič ne piše, nada. zdej sem pa malo brskala pa vidim nek odlok....da ne bo pomote, jaz razumem da je to tnp in da je turizem slab za okolje, ampak lepo vas prosim, to je čisto odiranje ljudi. mi lahko kdo razloži, kako naj nek npr madžar ve, da je parkiranje prepovedano? ma kako naj kdorkoli to ve, če nikjer nič ne piše????
tko, malo sem jezna na ta folk, imam občutek da skubijo. al sem jaz edina ki za ta režžim nisem vedela? se da pritožit (t.j. uspešno)? prou jezna...



No, pa ravno zadnjič sem na uni debati o Hrvatih hotel omenit Bohinj. Verjemi mi, da nemške tablice nebi dobile kazni. ponavadi jih Ljubljanske. Toliko o Hrvatih in njihovem morju.



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Besna na Bohinj
9.8.2009 8:49:59   
Primoza

IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

Resnično! Danes sva s fantom šla v bohinj oz. pač malo hodit na savico, pol pa sva se še ob jezeru ustavila (lesena ograja se je nehala, bil je en velih gruščast plac, isti kot kako postajališče ob cesti in klopca) in šla h vodi. prideva nazaj in naju čaka kazen.

Najbolje, da drugič ne pridete v Bohinj, ker je že itak preveč drena ravno od enodnevnih turistov.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Besna na Bohinj
9.8.2009 8:56:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR


IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

Resnično! Danes sva s fantom šla v bohinj oz. pač malo hodit na savico, pol pa sva se še ob jezeru ustavila (lesena ograja se je nehala, bil je en velih gruščast plac, isti kot kako postajališče ob cesti in klopca) in šla h vodi. prideva nazaj in naju čaka kazen.

Najbolje, da drugič ne pridete v Bohinj, ker je že itak preveč drena ravno od enodnevnih turistov.


Sem hotla isto rect, pa sem se celo zadrzala.

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Besna na Bohinj
9.8.2009 14:40:58   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: anetka

Dejstvo je, da je Bohinj v območju Triglavskega narodnega parka in vsega območja ob jezeru pa res ne morejo ograditi z ograjami. In ja, pravilno da so kazni, ker počasi se moramo naučiti, da se parkira tam, kjer so za to predvidena mesta. Tudi mi gremo velikokrat v Bohinj pa pač plačamo parkirnino. Če je ne bi, vemo, kaj bi sledilo.
To, da samo LJ tablice dobijo kazni, pa sploh ni res. Vsi po vrsti, in je prav.
Pa veliko upeha s pritožbo, čeprav dvomim, da bo uspela. Samo tistih 8 dni, v kateri bi lahko plačala po manj, bo minilo, pa bo treba polno kazen plačat..

Ma ja, moj sodelavec se je ustavil ob cesti, ker je žena previjala njunega dojenčka, pa so mu na licu mesta usekali kazen. Marsikateremu vikendašu so že pisali listke na njegovi lastni parceli. Tam so še zelo daleč od turizma in ja, na Ljubljanske srajce so tam alergični, žal.

(odgovor članu anetka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Besna na Bohinj
9.8.2009 14:41:36   
LoCa
dvomim da so upičeni na lj tablice, ker moja ni.
anetka, sej štos je v tem, da ni blo nič divjega v tistem postajališču, takim sva se namreč izogibala.
zadnja dva komentarja pa sta itak....za brez komentarja, totalno neumestna. če bohinjci nočejo turistov (takih al drugačnih) naj se pač ne gredo turizma. al pa še boljše, naj označijo zadeve, ne pa da nategujejo ljudi.



< Sporočilo je popravil LoCa -- 9.8.2009 14:52:40 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Besna na Bohinj
9.8.2009 15:12:45   
liliana
Mi smo enkrat pred nekaj leti tudi šli k Savici in parkirali tam na nekem produ od cesti....in dobili listek.....pa smo malo preverili po zakonu kakšna kazen je.....in smo bili kaznovani po tem in tem členu (člena se več ne spomnim), ker baje nismo upoštevali znaka prepovedano parkiranje in ustavljanje......in ker znaka nikjer ni bilo smo šli na občino in se malo potožili in pritožili nakar smo izvedeli, da je cesta okrog jezera itak državna in občina od nje ne more nič pobirati in ne po svoje postavljati znakov.....ker pa računa na nevednost ljudi proba pa vseeno.....drugo pa so parkirišča, ki pa so označena.....tam pa občina lahko brez problema kasira......in naši pritožbi je bilo ugodeno....

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Besna na Bohinj
9.8.2009 15:14:17   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Ma ja, moj sodelavec se je ustavil ob cesti, ker je žena previjala njunega dojenčka, pa so mu na licu mesta usekali kazen. Marsikateremu vikendašu so že pisali listke na njegovi lastni parceli. Tam so še zelo daleč od turizma in ja, na Ljubljanske srajce so tam alergični, žal.



A obstaj kje kraj.....razen Ljubljane seveda......kjer niso alergični na ljubljanske srajce.....user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Besna na Bohinj
9.8.2009 16:28:57   
LoCa
ma problem je v tem, da 1.je to nek občinski odlok, za katerega živ bog ne more vedet in 2. ni problem da so parkirišča plačljiva, problem je v tem, da ni označeno, da se ne sme parkirat, ravno zato, ker povprečen človek na noben način ne more vedet za nek odlok, ki je objavljen v nekem uradnem vestniku občine bohinj. mah...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Besna na Bohinj
9.8.2009 21:31:15   
TaRe*
Naj povem samo to,da niso samo v Bohinju strogi pri parkiranju.
Mi na Bledu plačamo letno dovolilnico(letos je bla 70,ali celo 75€,pa lahko parkiramo na enem makedam parkirnem prostoru ene 700 m stran od službe...matrjimuser posted image namesto po celem bledu so plave cone,tak da....

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Besna na Bohinj
9.8.2009 22:34:22   
tamiflu
To se je nama zgodilo že davnega 96 leta, že takrat je bla ogromna kazen.Nič ni zaleglo, treba je blo plačati.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Besna na Bohinj
10.8.2009 9:12:09   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Ma ja, moj sodelavec se je ustavil ob cesti, ker je žena previjala njunega dojenčka, pa so mu na licu mesta usekali kazen. Marsikateremu vikendašu so že pisali listke na njegovi lastni parceli. Tam so še zelo daleč od turizma in ja, na Ljubljanske srajce so tam alergični, žal.



A obstaj kje kraj.....razen Ljubljane seveda......kjer niso alergični na ljubljanske srajce.....user posted image



Ne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Besna na Bohinj
10.8.2009 9:53:00   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Ma ja, moj sodelavec se je ustavil ob cesti, ker je žena previjala njunega dojenčka, pa so mu na licu mesta usekali kazen. Marsikateremu vikendašu so že pisali listke na njegovi lastni parceli. Tam so še zelo daleč od turizma in ja, na Ljubljanske srajce so tam alergični, žal.



A obstaj kje kraj.....razen Ljubljane seveda......kjer niso alergični na ljubljanske srajce.....user posted image



Ja in to gre iz generacije v generacijo še iz Prešernovih cajtov, pa se itak sploh ne spomnejo resničnih vzrokov. Mam pa že raje, da me Hrvati postrani gledajo, kot pa Slovenci. Na to zadnje sem presneto alergičen.
Poznam dve super Bohinjki in oni dve sta mi dali veliko upanje v tiste konce, ki so roko na srce eni najlepših v Sloveniji, samo taki štosi mi pa dvignejo pritisk in pol še jamrajo, kako turizem ne šiba.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?