|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Radgonski ali celjski sejem - imajo vrtiljake...
21.8.2009 7:46:47   
Blink1
Počasi se bo začel sejem, ne?

Jaz sem sicer hodila tja pred nekaj leti, pa se ne morem spomniti, če so imeli vrtiljake za otroke, da so se lahko vozili. A katera ve, če bodo? Ali če so vsaj bili?

Naša mala naju že od dopusta masira, kdaj bodo prišli ringlšpili v Maribor user posted image in na vsak način bi se ona kar peljala v Zadar samo zaradi tega... user posted image

Zdaj pa moramo neko bližjo varianto najt, ker v Zadar se mi ne da vozit user posted image


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Radgonski ali celjski sejem - imajo vrtil...
21.8.2009 7:50:35   
Anonimen
Sem bila lani in predlani na Celjskem sejmu in vrtiljakov nisem zasledila ... je pa to obrtni sejem, tak da niti nimajo kakih posebnih zadev za otroke.

< Sporočilo je popravil Otika -- 21.8.2009 7:51:05 >

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Radgonski ali celjski sejem - imajo vrtil...
21.8.2009 7:56:54   
*alja*
Na Radgonskem sejmu je nekaj teh zadev (neki mali vrtiljak, pa avteki ki se vrtijo) za bolj male. Vsaj lani je bilo, se je naša mala vozila.

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Radgonski ali celjski sejem - imajo vrtil...
21.8.2009 8:02:45   
petruska
V radgoni se nič ne spomnim, da bi bilo kaj posebaj za otroke. Že 10 let sem tam službeno pa nisem opazila nič takega. sicer pa vsaj fantki imajo veliko opravkov okoli traktorjev in živali.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Radgonski ali celjski sejem - imajo vrtil...
21.8.2009 8:39:14   
Anonimen
na celjskem so to včasih meli, zdaj pa ne več. Bo treba kak lunapark kje najt...js bi se tudi vozila z unimi električnimi avtočki.user posted image

(odgovor članu petruska)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Radgonski ali celjski sejem - imajo vrtil...
21.8.2009 9:20:11   
zvesta
V Radgoni je vsako leto nekaj malega, res malo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Radgonski ali celjski sejem - imajo vrtil...
21.8.2009 9:52:11   
mojca*
N&N, tak manjši lunapark imaš na kopališču Ptuj. Ne vem, če je novo ali je že bil lani, mi smo ga pred kratkim prvič videli. se pa odpre ob 14 h komaj.
Se pravi moraš se it kopat, da ga lahko uporabljaš, ker je znotraj kopališčauser posted image

lušno...

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
21.8.2009 10:50:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
21.8.2009 10:51:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Radgonski ali celjski sejem - imajo vrtil...
21.8.2009 13:26:49   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

oj

ta vikend ima v celju harvey norman otvoritev, če se ne motim oglašujejo tudi nek lunapark, ampak res nisem zihr.
je še katera slišala reklamo?



Js sm se dans skoz Celje pelala pa sm vidla da majo tiste šotore ko otroci skačejo postavljene, drugač pa omajo v Radgoni vsako leto nekaj teh zadevic za otroke.


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Radgonski ali celjski sejem - imajo vrtil...
21.8.2009 13:48:11   
Blink1
Bomo defenitivno poskusili v Radgoni naslednji teden, pa potem še v Celjuuser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Radgonski ali celjski sejem - imajo vrtil...
21.8.2009 15:07:14   
KIKI****
Sicer imaš pa v Portorožu vseuser posted image

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?