|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj naj...
30.8.2009 15:14:51   
polho3006
naredim da mi ne bo požrla živcev???? Grozna je, vtika se v vsako malenkost, karkoli narediva bi morala vprašati njo, ker je ona˝ta glavna˝pri hiši.

Vedno sem mislila, pričakovala da se bo mamin oddnos do mene spremenil, ko bo videla da sem odrasla, da si ustvarjam svojo družino, vendar...stara sem 34 let, poročena s čudovitim človekom, noseča 23 tednov, oba imava službi,vendar...edina največja napaka je da se ne zavedava kdo je pri hiši šef.

Sem edinka in s tem namenom sem si začela delati prizidek k hiši ga skorajda v celoti opremila, sedaj z možem zaključujeva, vendar imam občutek da bo lahko moja draga mamica sama kraljevala in bila šef v hiši v svojem in najinem stanovanju, saj takole je NEMOGOČE živeti. Midva lepo delava, v miru složno, potem pa pridivja gor in zganja paniko zaradi malenkosti. Ko ji skušam karkkoli dopoveti se derem in prepiram....ne vem...Kako ne razume da vse dobrine ki so nam na razpolgalo so zato da jih koristimo. Kaj nam koristi vsa tehnologija, če pa potem ni toliko nora (kot midva) da bi koristila toplo vodo iz pipe za pomivanje posode, ker je treba šparati? Stara je 71 let in lahko bi se zavedala da ona naju potrebuje bolj kot midva njo. Ona se pa zanaša na to da ima nekaj ha zemlje, da imam ogromno hišo in da je tom dovolj da je bo nekdo oskrbel (ker če ne bom jaz igrala po njenih pravilih, bo vse skupaj dala nekomu ****) Ga ni, ki bi jo prenašal, pa tudi če mu da zlati grad, vendar ona se tega ne zaveda Na žalost.

Da bi vse skupaj pustila in šla...pa se mi zdi da nimam energije da grem še enkrat skozi vso proceduro gradnje...delala in skrbela sem,da ko bom imela otroka da sem mu bom lahko 100% posvetila, sedaj pa...

Ko je prihajallo do konfliktov med mojo drago roditeljico in bivšim sem predvidevala da zato ker je bil on bolj konfliktne narave in delo mu ni bilo ravno prijatelj, sedaj pa ugotavljam da v maminih očeh med bivšim partnerjem in možem ni razlike, noben od njiju ne dela tako kot ona reče. ŽALOSTNO, RES ŽALOSTNO!!! Pa tako bi se lahko  imeli lepo, vendar...Kar zjokala bi se!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj naj...
30.8.2009 15:18:35   
Kerensa*
Če meni da hišo, jo bom jaz prenašala... oz. bo ONA tista, ki bo razdrla darilno pogodbo, ker MENE ne bo mogla prenašati. user posted image

Drugače pa... edinka si... odseli se... pusti vse skupaj in pojdi (z možem in otrokom, seveda)... saj si edina dedinja... ta stara bo en klinac napisala na koga drugega... s tem te samo izsiljuje... v trenutku bo vse napisala nate, samo, da prideš nazaj... komu bo pa težila, če tebe ne bo - stenam?... na-a, ne bo imela svojega užitka...

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj naj...
30.8.2009 15:23:14   
water lily
Investiraj še v zvočno izolirana z parmi ključavnicami vhodna vrata.
Nima kaj skakat po vajinem stanovanju nenapovedano.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj naj...
30.8.2009 15:39:49   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: water lily
Investiraj še v zvočno izolirana z parmi ključavnicami vhodna vrata.
Nima kaj skakat po vajinem stanovanju nenapovedano.


to pa res. če pa kaj reče, pa reci, da zakaj pa ne, saj imate svojo enoto in vprašaj če bi rada not stanovala. omeni da se lahko vi preselite k njej v spalnico, če se počuti osamljena zaradi tega, čeprav ste v isti hiši.

morala boš postavit meje, ker če ne jih bo pač ona. in to ne tiste, ki bi bile tebi po godu. čas je že, družino boš imela vsak čas. saj bo užaljena nekaj časa, samo bo že bolje, ko se dete rodi. takrat bo vse ostalo pozabljeno (samo ne ji takrat pustit brez trkanja not letat zarad otročka). torej, uredi to pred porodom.

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj naj...
30.8.2009 16:18:52   
sanja nk.
okey joo ma kaj pa ima za hodit po vajim stanovanju investiraj v dobra vrata pa naj počen kar hoče, pa te bedne grožnje ko straši grozijo da ne bodo nč dal njim ampak komur hočejo....jooo dej povej ji drugič da ti dol visi kaj bo naredila z njinim deležom, ker ti si itak upravičena do nujnega deleža pa tok koker si investirala boš vse nazaj dobila v prizidek, pa bo tiho ko rit...
Pa še pri tej starosti ji reč da naj bo raje prijazna z vama, ker drugače če so bo preveč sekirala pa hrup zganjala jo bo hitrej kap..Sicer pa sta lastnika vajinega prizidka, vama je dala kaj zapisat, ker drugače je bila tole z gradnjo res mal napaka..
Veš kaj pravijo, strašev in tašč ne smeš nikoli imeti tako zraven da lahko v copatih pridejo na obisk no v tvojem primeru prinorijo na obisk

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj naj...
30.8.2009 16:25:15   
Anonimen
Vedno sem mislila, pričakovala da se bo mamin oddnos do mene spremenil, ko bo videla da sem odrasla, da si ustvarjam svojo družino, vendar...


Vendar se ljudje s casom zelo pocasi spreminjamo. Dobri postajajo boljsi in slabi postajajo slabsi.

Ali ignoriras te napade, ali gres drugam ali pa jih poskusas resiti, ceprav ne verjamem, da bodo poskusi uspesni. Imam obcutek, da je mati tip pijavke, ki bo vedno nasla razlog za vtikanje.

(odgovor članu polho3006)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj naj...
30.8.2009 16:36:50   
rija
tudi jaz mislim, da tu ne bo miru. idi, dokler še ni vse končano....pa ne v ponovno gradnjo, zaenkrat bi bil najem boljši...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj naj...
30.8.2009 20:21:27   
ZmajTolovaj
Izolirajte se, kot so že napisale, če je treba s tremi ključavnicami, njene izpade pa pač poskusi čim bolj ignorirat .. Živi po svoje, skratka. Predvsem pa se ne sekiraj, ker bi morala v tem obdobju najbolj uživat in se veselit novega člana.
Če pa bo šla v debato, pa bodi čisto nazorna, pač da je to tvoje življenje in naj se ne vtika. Basta.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?