|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo ob poroki - pomoč prosim
3.9.2009 18:44:20   
Melika
Pozdravljene.
V soboto se z družino odpravljamo na poroko najine prijateljice. Ker že sto let nisem bila na poroki, nimam pojma kakšna darila se sedaj dajejo. Midva sva se odločila da ji za darilo dava denar, ampak sva v dilemi glede višine zneska. Res ne bi rada glupo izpadla ter dala premalo oz. preveč.
Hvala vam v naprej za vaše odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darilo ob poroki - pomoč prosim
3.9.2009 18:51:57   
Martinčka
melika hej.. ne vem kako je drugje ampak midva dava vedno 100 eur po osebi ter eno malenkost zraven (enkrat sva recimo dala zraven en krožnik za sladko ali sajde ki sva ga dala posebej za njiju delat, enkrat sva pa recimo dala penino z zlatimi delci, enkrat pa celo kr sam brisači kamor sva dala zvest njuni imeni in datum poroke)..

recimo moji prijatelji pa dajejo v večini 100 eur na par ne na osebo in kaj zraven za spominček...

veliko je odvisno do tega koliko ti je oseba ki se poroči blizu, koliko si lahko privoščita ipd..

jaz pač vedno gledam tako da se jima strošek za mene in mojega pokrije...

kakorkoli bosta nardila verjemi da bo srečna in zadovoljna.. naju tudi vsi sprašujejo za darila kaj želiva.. pa ti povem da zdaj ko nama je že toliko ljudi odpovedalo udeležbo da si resnično želim samo da pridejo pa mi je vseeno a z darilom ali brez!!!

(odgovor članu Melika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darilo ob poroki - pomoč prosim
3.9.2009 18:52:09   
tikatonka
Mi smo bili na poroki pred enim tednom. Najprej sem tudi jaz mislila da bi dala samo denar ampak nisem imela pojma koliko. Nato sem jima kupila vikend paket za malo razvajanja v prekmurju. V čokoladnici na Rudniku imajo pa totalno dobre čokolade za vse priložnosti. Tako da sem jima dala še to zraven bolj tako za hec :-))
Glede zneska pa nimam pojma koliko se da.

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu Melika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darilo ob poroki - pomoč prosim
3.9.2009 18:59:08   
Deja
ponavadi je znesek cca 100€ na par plus kaka malenkost za spomin...

_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Darilo ob poroki - pomoč prosim
3.9.2009 20:00:51   
Anonimen
ja, tudi jaz bi dala cca tam okrog 100€ na osebo, če pa bi mi oseba pomenila zelo veliko pa seveda več! pa zraven kakšno košarico s sadjem namesto cvetja,... je bolj praktično pa še paše drug dan po obilnem prenajedanju in pitju!

veliko zabave vam želim!

(odgovor članu Deja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Darilo ob poroki - pomoč prosim
3.9.2009 20:01:27   
Sreča in ljubezen
Jst bi dala  150eur in se ksno malenkost kot kaksne kozarce za vino
http://www.darila-kogoj.com/izdelki/steklo/59.jpg


_____________________________


(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Darilo ob poroki - pomoč prosim
4.9.2009 8:42:20   
Melika
Punce hvala vam za odgovore, ste mi precej pomagale. Mi2 sva mislila, da se daje tam kakih 500 € user posted image user posted image
Lep dan!!

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Darilo ob poroki - pomoč prosim
4.9.2009 8:48:48   
**NiNa**
jaz vedno dam 100 eur/par. Sama osebno sovražim še razna mala darilca zraven (kozarci, krožnički, skledice,...) ker ponavadi niso po mojem okusu, pa tega se mi zdi hitro preveč. Denar in čestitko pa vedno ličo zavijem sama ali pa dam zavit.

(odgovor članu Melika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Darilo ob poroki - pomoč prosim
4.9.2009 11:50:22   
botrca
Daš koliko lahko, ne pa koliko se v povprečju daje...nismo vsi enako finančno zmožni. Če pa nekdo da 500€ npr. in potem nima do konca meseca za preživet si je sam kriv...user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Darilo ob poroki - pomoč prosim
4.9.2009 12:59:23   
poli*
Melika- v povprečju se res daje okrog 100 €.
Midva sva dobila recimo denar v pujsku (šparovčku), pa tko lepo zavito. Če daš samo kuverto je ravno tako super.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Darilo ob poroki - pomoč prosim
4.9.2009 13:01:49   
tasa_m
Melika, midva sva dala 100€+rožica in vse skup aranžirano. Ko smo se pol pogovarjali, so v večini devali vsi po 100€, razen priče in starši so jima dali več. 

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?