|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   naši punčki je zrasel lulček
6.6.2005 11:11:06   
mišika
to vam pa res moram povedat!Noseča sem 7 mesecec, PDP imam 3.8., že od morfologije naprej na vseh UZ mi je G rekla ja pri tebi se pa tako lepo vidi da ti kar ziher povem da boste imeli še eno punčko, doma imam namreč prvošolarko in z G smo se privat spoprijateljili saj je tudi ona rodila prvo deklico leta 1998 takrat kot jaz in sva bile v porodni skupaj. V petek pa sem imela v 31. tednu spet UZ in sem ji čisto na koncu omenila da naj mi še enkrat potrdi spol, ker jaz imam doma že vse v rdeči in roza barvi od Quinniya pa do oblekic ki sem jih nekaj tednov nazaj dala tudi v album tukaj na RR. Pa mi ona reča ali sem ti res obljubila punčko, namreč jaz vidim da ji je zrasel lulček, še boljše da so ji zrasla jajčka. Še dobro da sem ležala, namreč presenečenje je bilo za mene res veliko. Ko je še enkrat preverila in obrnila ekran tudi meni sem tudi sama laik lahko videla dve zelo lepi kroglici, jajčka namreč. Potem pa en velik smeh in pogovor z njo zakaj in kako za vraga je 6 mesecev videla punčko sedaj naenkrat pa fantka. Veselim se tega otroka bolj kot vsega drugega in seveda je moj mož pričakoval v drugo fantka, midve z hčero pa spet obratno bolj sva bili za punčko... in sedaj bomo imeli fantka...Ha, ha. Možek je v petek bil tako vesel da je kar telefonaril okrog in govoril da on pa ja ve kaj je naredil, ali kaj? V soboto sem šla v BC in zamenjala nekaj stvari, ki so bile kupljene očitno za deklico, krilca in oblekce, ki jih naš fantek res ne bo potreboval. Quinniya Buzza bom pa kar zadržala v RED FLAME barvi, pa saj se tudi fantki lahko vozijo v bordo rdečih vozičkih, kajne? Hočem vam povedat da ne vem če ima res smisel spraševati za spol, tako kot sva midva vprašala že na morfologiji, ker naju je pač zanimalo in smo sedaj že kar nekaj časa božali mojega bušija in govorili naši Paulini kako se je že veselimo. Le kaj si je mislim naš fantek ta čas???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   naši punčki je zrasel lulček
6.6.2005 11:16:34   
Pia73
Ja, rdeč voziček je O.K.

Jaz bi tudi vprašala za spol a nisem utegnila,ker mi je moja G napovedala fantka že pri 12 tednih. Do sedaj mu ni še nič odpadlo,... :)-:)-:)-

Samo je pa moja G dobra pri napovedovanju. Vse pa niso,.........

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   naši punčki je zrasel lulček
6.6.2005 11:18:06   
tinkatonka
kok si fajn napisala " zrasel mu je lulcek" ..hahaha...
No pa sej ni vazno katerega spola je, vazno da je tvoje dete in da je zdravo in srecno.


(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   naši punčki je zrasel lulček
6.6.2005 11:18:29   
aljča
Mišika važno, da je dete zdravo in ne kašen spol bo imelo.Voziček v bordo barvi pa tud paše k fantkom tko, da se nič ne sekiraj.Bolj pisano je bolj so fletni vsi dojenčki.Jaz ti želim lepe iztekajoče tedne do poroda in pa veliko veselja ko bo konec poroda.
l.p:Alja:metulj::metulj:

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   naši punčki je zrasel lulček
6.6.2005 11:33:54   
Olivija
:)- no jest pa tudi veselo govorim o naši Juliji, zdaj po tvojem sporočilu, sem pa mal v dvomih. Zdravnik je rekel na morfologiji, da vidi :roza:, pa da naj še enkrat vprašava.

Kupovala sem sicer zelo nevtralno, sem pa zato naši dvoletnici zelo punčkaste stvari, ker sem zmeraj imela na mislih še "Julijo" :zmeden:

Pa se pustmo presenetit!

O.


(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   naši punčki je zrasel lulček
6.6.2005 11:34:36   
malika
Naša ga je tudi dobila :)- , pa ima tudi že kar nekaj roza stvari doma. Zdaj pa ne vem, kam naj jih dam :zmeden2::)-

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   naši punčki je zrasel lulček
6.6.2005 11:37:24   
smrka
Mi smo pred kratkim zvedeli da bo puncka, ceprav moj lubi kar neverjame in pravi da bo sigurno fantek. Tako da se zmeraj kupujemo nevtralne barve pri oblekicah... kikelce se ne.. to bomo potem, ce bo potrjeno da je puncka :)

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   naši punčki je zrasel lulček
6.6.2005 11:39:51   
AnBan
jaz sem za našga tamalčka namenoma kupila živo rdeč voziček...zakaj pa fantje ne bi imeli rdečih stvari...moji fantje imajo vsi trije rdeče majce in ful dobro zgleda, ko imajo oblečeno:bravo:

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   naši punčki je zrasel lulček
6.6.2005 11:40:08   
india
Hehe, to sem tudi jaz doživela, čeprav je bilo malo drugače: najprej mi je v 5.mesecu G rekel, da je z mojo deklico vse OK, potem v 7. ko sem bila v bolnici so mi rekli, da jaz pač ne nosim punčke in mi je G še enkrat na UZ pokazal lulčka ( očitno je bila popkovina), nakar se je čez 2 meseca rodila punčka!
Sem pa vse kupovala v belo, rumeni, svetlo zeleni in svetlo modri barvi -dokaj nevtralno vse skupaj.:miska:

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   naši punčki je zrasel lulček
6.6.2005 11:42:18   
mišika
jaz sem pa ravno za to, ker je bila G tako prepričana da bo deklica kupila nekaj krilc in oblekic v št. 62 v H&M in BC.Bile so tako cart, da se jim nisem mogla odpovedati, v BC sem jih že zamenjala ostalih nekaj pa bom kar zadržala saj nekaj prijateljic pričakuje otroka in mi bo prišlo prav za darilo.lp

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   naši punčki je zrasel lulček
6.6.2005 11:44:52   
mišika
MISKA01 kaj misliš da še zmeraj obstaja možnost, da bo deklica? Pustim se presenetiti. Čeprav sem zelo lepo videla jajčka.

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   naši punčki je zrasel lulček
6.6.2005 11:51:21   
baguSka
Poznam tri primere, k so do rojstva bli 100%
da bo punčka, na svet pa so prijokali fantki.;)

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   naši punčki je zrasel lulček
6.6.2005 11:56:24   
Blink1
He he....me je skor kap ko sem prebrala naslov:zmeden::zmeden:

No, zdaj pa že razumem:)-:)-:)-

Evo...iz tega razloga nisem jaz kupovala nič roza...Vse nevtralno, ker se hitro zgodi da ni to, kar rečejo...Pri fantkih se lahko zmotijo, ker lahko da zamenjajo popkovino za lulčka...potem pa je pupika:)-:)-:)-

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   naši punčki je zrasel lulček
6.6.2005 11:56:29   
Anonimen
A ti, mišika, bi imela Paulino? Jaz sem pa že večkrat premišljevala, katera je že to bila, ki bo dala punčki tako zanimivo in lepo ime? A zdaj pa ne bo punčka, praviš? Ha, ha, se zgodi. Kako boste pa zdaj dali fantku ime?

(odgovor članu mišika)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   naši punčki je zrasel lulček
6.6.2005 12:01:34   
india
mišika, ne bi rekla, če se je sedaj tako lepo in nazorno videlo. Sicer pa, sedaj imaš že marsikaj pripravljeno, eno punčko že imaš doma, v drugo boste pač nogometne žoge kupovale.
Jaz sem si prvič res želela punčko, drugič tudi,potem sem pa kar nekako upala na fanta.:miska::bravo::bravo:
In sedaj imam vse, kar sem si želela, še malo več:)-:)-

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   naši punčki je zrasel lulček
6.6.2005 12:41:00   
Anonimen
Jaz nisem hotela vprašat prav zaradi tega, pa so mi celo nosečnost vsi govorili da bo fantek na koncu pa smo dobili punčko.
Nekje sem prebrala, da če rečejo da bo fantek drži kar 99 %, ta punčko pa ne ker je lahko otrok tako obrnen da se ne vidi.

(odgovor članu mišika)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   naši punčki je zrasel lulček
6.6.2005 12:44:23   
puncica
:)-:)-:)- zanimivo, zdej pa hit spremenit opis iz deklice v fantka:bravo::bravo:

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   naši punčki je zrasel lulček
6.6.2005 13:06:44   
lex
Rdeče stvari se fantom ful lepo podajo. Jaz sem bila kar jezna, ko so mi vsi kupovali samo modre stvari. Je bil tak dolgočasen. V bolnišnici pa so imeli rdeče hlače in pisane majčke, pa so bili taki cukerčki. Jaz mu sama kupujem rdeče stvari, ker se mu lepo podajo. Res, da sem dobila stvari od sestričen, ki sta malo prej rodili obe punčke, pa sem tiste punčkaste stvari (kar ma čipke, rožice,... in roza stvari) spakirala samo zato ker jih moj:love: ni hotel imet. Še sreča, da se dajo stvari zamenjat.
Veliko sreče!

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   naši punčki je zrasel lulček
6.6.2005 13:14:20   
Pupica
:)-:)-:)-:)-
Naši je pa v 7.mesecu odpadel:)-:)-:)-

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   naši punčki je zrasel lulček
6.6.2005 14:22:41   
Blink1
He he pupica....Upaj, da v 7. letu ne zraste nazaj:)-:)-

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   naši punčki je zrasel lulček
6.6.2005 14:33:40   
india
Sicer pa , NInika, čez 7+x let, ga pa tako dobijo:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   naši punčki je zrasel lulček
6.6.2005 14:44:12   
Blink1
joj Miska...doza realnosti...spet me je skor kap:zmeden:

A ne ne ne....naša do 30. leta nima izhoda:)-:)- Ata pa je tak reko, da bo doma čakal s flosarco (ki je po moje neke vrste strelno orožje po Radizelsko:zmeden2: ), da kateri ne pride blizu.:)-

EEEeeee nova slikica...Zakon:bravo:

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   naši punčki je zrasel lulček
6.6.2005 14:47:07   
india
:)-

Ja, Ninika, naš tastari je tud že puške nabavljal, ampak, taka je kruta realnost, slej ko prej bodo začele skakat okoli in si lovit ljupčke....:)-;););)

A do 30 let jo nameravate not držat??? Kdaj so tebe ven spustili??:):):)-:)-:)-:)-:)-

Realen pa moraš bit na žalost, drugače te kar hitro preseneti kje kakšna pubertetniška finta!:zmeden:

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   naši punčki je zrasel lulček
6.6.2005 14:51:28   
Blink1
Mene??? Po moje prepozno,po mamino (še posebej pa po atejevo) pa prehitro.

Pri 16. sem lahko šla v diskoteko....Pri 17. pa prvič sama na morje:ups:

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   naši punčki je zrasel lulček
6.6.2005 15:06:53   
india
Hja, no vidiš, pa smo tu nekje, tudi jaz sem približno takrat začela. Moje??? Mislim,da ne pred abrahamom:)-:)-

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?