|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko ste stroge mame?
8.9.2009 15:33:11   
Meggi
Boljše vprašanje morda- kako dosledne?

Kaj je tisto od česar ne odstopate? Ali vam otroci radi prisluhnejo, ali včasih tud sedijo na ušesih?

Katere rutine ste striktno držite? Ritual spanja, prehranjevanje, vožnja v avtu,...

   Včasih kr neki zbezlajo, pa te noben ne sliši?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko ste stroge mame?
8.9.2009 15:44:18   
Anonimen
Zelo sem dosledna glede tega kaj se ji dovoli in kaj ne (9 mesecev), npr: ne sme omar odpirat, vtičnic in rož prijemat itd. In če enkrat nekaj rečem da je 'ajs', je tisto 'ajs' danes, jutri in prihodnji teden. Dosledna sem tut glede pripenjanja v avtu, pa glede večerne rutine tudi ... čeprav le-to izvajamo recimo na +- dobre pol ure natančno.
Glede dnevnega spanja bi pa rada bila dosledna, samo to mi pa naša flenča ne dovoli user posted image .

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko ste stroge mame?
8.9.2009 16:40:44   
bskrle
Oh, ja , kadar sem sama s 4mi je težko biti dosleden, sploh če dojenčico dojim.
Pri prvi pa vem,da sem bila prvi vseh stvareh zelo dosledna.


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
8.9.2009 17:41:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko ste stroge mame?
8.9.2009 17:46:31   
FLASK_A
Stroga? Prej zahtevna. Za večino ljudi okoli mene, preveč. In to do sebe ter otrok. Dokler bomo mi špilali, bo kar tako ostalouser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko ste stroge mame?
8.9.2009 21:34:24   
kaya2007
ma ne vem..sem dosledna, da si je treba vsak večer umiti zobe in pojesti tabletko. pa da je treba biti do določene ure v postelji..čeprav izjemoma tu kdaj tudi popustim (če je šla popoldne res pozno spat itd).
pa v avtu se itak mora privezat, ampak tega niti ne štejem pod doslednost. verjetno sem še kje dosledna, pa sploh ne vem, ker mi je čisto samoumevno...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko ste stroge mame?
8.9.2009 22:10:21   
Anonimen
Ma kakor pri kaksni stvari; tisto, kar mi je pomembnom furam, vcasih se prevec, pri enih stvareh se pa cist pozvizgam, kako je in je tako kot piha veter.

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko ste stroge mame?
8.9.2009 22:28:11   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ma kakor pri kaksni stvari; tisto, kar mi je pomembnom furam, vcasih se prevec, pri enih stvareh se pa cist pozvizgam, kako je in je tako kot piha veter.


tale mi že leta krade misli, razen kadar je nataknjena user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko ste stroge mame?
9.9.2009 6:41:04   
Ronči
nisem preveč stroga, ve se kaj se sme  in kaj ne, ni bilo še problemov, razne izpade pa sproti rešujemo.... otrok mora tudi eksperimentirat kaj se sme in kaj ne, vse do neke mere....

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko ste stroge mame?
9.9.2009 8:59:52   
Raho
Sem stroga, priznam, in dosledna, včasih celo preveč.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko ste stroge mame?
10.9.2009 12:39:51   
krfjolca
Ma jaz sem tud stroga in dosledna, pa nič ne pomaga user posted image

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko ste stroge mame?
10.9.2009 18:57:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ma kakor pri kaksni stvari; tisto, kar mi je pomembnom furam, vcasih se prevec, pri enih stvareh se pa cist pozvizgam, kako je in je tako kot piha veter.


V tem smislu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?