|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pozabila oddati vlogo za oprostitev plačila v...
15.2.2010 13:21:04   
Metuljček Cekinček
Prosim za pomoč tiste, ki se na to spoznate.

Še zdaj ne morem verjet, da sem pozabila oddati vlogo za znižano plačilo za sina in vlogo za oprostitev plačila za hčerko. Še sama nisem prepričana, če sem res pozabila ali pa sem ju oddala in so jo na občini založili.

V glavnem, danes smo dobili položnico za hčerko - 380 €, kmalu bo sledila položnica za sina.

Valda bom takoj v sredo šla na občino in oddala vlogi, ampak ne vem, če bom lahko za nazaj kaj uredila. Na občini mi je gospod povedal, da moram imeti tehten razlog za to, da nisem oddala vloge.

Kakšen je lahko tehten razlog? Prosim, pomagajte z nasveti! Bolezen? Otroci so bili vmes bolni, ampak tudi ne tako, da ne bi mogla do občine. Moram predložiti kakšna zdravniška potrdila? Kaj bi še lahko bil tehtni razlog?

Tako jezna sem sama nase, da sploh ne morem normalno razmišljati user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pozabila oddati vlogo za oprostitev plači...
15.2.2010 13:24:14   
živa
A vlogo za oprostitev moraš dati še enkrat? Jaz sem oddala samo vlogo za znižano plačilo.

Samo ne mi zdaj rečt, da bom za oba plačala user posted image .

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pozabila oddati vlogo za oprostitev plači...
15.2.2010 13:28:22   
ledenaa
Pozabila si torej ni tehtnega razloga.In za tehten razlog moraš imeti tudi dokaz :)   pa kaj če si bila bolana,saj  veš do kdaj je treba oddati .A si bila vsaj 3 mesece bolana, v bolnici??
za nazaj uredit ne moreš nič.za nazaj plačaš toliko kot je in pika

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pozabila oddati vlogo za oprostitev plači...
15.2.2010 13:29:17   
Metuljček Cekinček
Doma bom poiskala odločbo za oprostitev plačila, na kateri naj bi pisalo, da velja do 31. decembra.

Očitno je tudi to treba vsako koledarsko leto obnoviti user posted image .

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pozabila oddati vlogo za oprostitev plači...
15.2.2010 13:30:11   
Metuljček Cekinček
Hvala za spodbudne besede ledenaa.

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pozabila oddati vlogo za oprostitev plači...
15.2.2010 13:36:17   
ledenaa

Pozabla si ,za najaz pač boš plačala in pika
naj ti bo v poduk za naslednjič


< Sporočilo je popravil Moyca RR -- 21.2.2010 22:54:36 >

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pozabila oddati vlogo za oprostitev plači...
15.2.2010 14:15:08   
benika
Jah draga metuljčica, ima ledenaa čisto prav. To, da nisi oddala vloge je tvoja malomarnost, ki jo boš žal tokrat pošteno preplačala. Takoj oddaj vlogo. Mislim da ti bodo sedaj plačan znesek trgali od naslednjih položnic.

Živa, tako vlogo za znižanje plačila kot vlogo za oprostitev plačila vrtca se oddaja vsako leto znova (je pa to ena in ista vloga).

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pozabila oddati vlogo za oprostitev plači...
15.2.2010 14:22:23   
SaaS
Jaz pa mislim, da se da urediti, če so le ljudje pripravljeni prisluhnit...
Pojdi tja in razloži situacijo in potem verjetno odvisno od uradnika, ki dela te stvari, koliko je razumljiv za te težave.. Pa pokliči tudi v vrtec, kjer izdajajo račune, oz. položnice, da vprašaš, kaj se da narediti.
Mi smo tudi imeli takšno težavo in smo nekako uredili.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pozabila oddati vlogo za oprostitev plači...
15.2.2010 14:50:08   
Metuljček Cekinček
Hvala Saas. V sredo grem na upravno enoto urejat zadevo.

Sem mislila že prej pripraviti kakšen dopis oziroma prošnjo, da mi ne bo treba večkrat hoditi tja in koristiti dopust.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pozabila oddati vlogo za oprostitev plači...
15.2.2010 16:20:29   
bubu10
Mi jo še nismo dobili pa smo tudi dobili 380€! A si poklicala,če imajo tvojo vlogo?

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pozabila oddati vlogo za oprostitev plači...
15.2.2010 20:48:52   
Metuljček Cekinček
Poklicala in je nimajo user posted image .

(odgovor članu bubu10)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pozabila oddati vlogo za oprostitev plači...
15.2.2010 20:51:07   
blaža
Je treba take zadeve priporočeno poslat, pol ni vprašanje, če majo al ne, ker maš dokazilo.



_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pozabila oddati vlogo za oprostitev plači...
15.2.2010 21:28:15   
SaaS
Sem ti pisala na zs.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pozabila oddati vlogo za oprostitev plači...
16.2.2010 8:21:41   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Metuljček Cekinček

Hvala za spodbudne besede ledenaa.

Zakaj bi ti pa pravljice pisala, če je res, kar ti pravi. Nimaš šans. Plačala boš polno ceno za oba, dokler ne izdajo odločbe.

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pozabila oddati vlogo za oprostitev plači...
18.2.2010 10:43:04   
Metuljček Cekinček
Samo sporočam, da nam je uspelo urediti zadevo in da bomo v kratkem dobili nove položnice z ustreznimi zneski oziroma nezneski. Kot je že SaaS omenila, zadeve se dajo urediti, če naletiš na človeka, ki je pripravljen poslušati.

Če ima še kdo podobne težave, se zaenkrat še da zadeve urediti, saj ogromno občin še ni izdalo odločb za letošnje leto, zato je še nekaj manevrskega prostora tudi v tistih občinah, ki so odločbe že izdale.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pozabila oddati vlogo za oprostitev plači...
19.2.2010 8:52:19   
KIKI****
Metuljček Cekinček, user posted image da ti je uspelo!

To se je zgodilo lani meni. Sina sem vpisala, na hči, ki je imela pa brezplačno sem pa nekako pozabila vpisat a list. In bi tud mogla plačat polno (za 2 meseca).

Z občine so me sami poklicali še preden so izdali vse odločbe in mi uredili plačilo v višini 125 € v dveh obrokih kar k položnici vrtca. Tko da pol ni blo tko hudo, je blo pa malo nižje plačilo kot pri tebi., mislim da 350 €.

Jaz vedno pravim, da beseda ni konj, več kot po "buči" dobit jih ne morem.

lp

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pozabila oddati vlogo za oprostitev plači...
19.2.2010 8:54:38   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ce si sam prijazen naletis na prijazne ljudi.
tukaj se je dokazalo to!

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pozabila oddati vlogo za oprostitev plači...
20.2.2010 6:45:48   
nanč
Kako je pa zdaj to pasalo,in vsem ostalim z ostrim jezikom zavezalo jezikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?