|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ogrodje za voziček Cam
2.10.2009 10:31:17   
Erdbeere
Zanima me, če mi kdo pomaga najti kdo je uvoznik za vozičke cam pri nas oz. kakšno italijansko stran. Namreč rada bi kupila samo podvozje vozička pa ne vem kam naj se obrnem....ta ki ga imamo je rahlo "zguncan" pa ne bi ravno vozička celega menjala ampak samo podvozje.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ogrodje za voziček Cam
2.10.2009 10:55:38   
somic
kakor sem zasledila je cam nekoliko slabše zastopan pri nas, tako, da boš imela več sreče direktno v italiji. je pa vse odvisno kako star imaš voziček oz če sploh še imajo takšna podvozja. pa tudi cena mislim da je pomembna tukaj, ne?

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ogrodje za voziček Cam
2.10.2009 10:56:44   
somic
IZVIRNO SPOROČILO: somic

kakor sem zasledila je cam nekoliko slabše zastopan pri nas, tako, da boš imela več sreče direktno v italiji. je pa vse odvisno kako star imaš voziček oz če sploh še imajo takšna podvozja. pa tudi cena mislim da je pomembna tukaj, ne?



še link do njihove strani

http://www.camspa.it/

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ogrodje za voziček Cam
2.10.2009 11:11:52   
Erdbeere
somic hvala...sem pogledala ja in ugotovila, da bo to res verjetno malce težje izvedljivo...mogoče pa paše ogrodje od peg peregota, je zelo identičen, samo moram pa pogledat v trgovini, če je res.

evo drugače pa rabim tako podvozje

http://www.pegperego.si/si/ogrodje-vozicka-classic-i6655.shtml 

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ogrodje za voziček Cam
2.10.2009 11:45:05   
somic
imaš malo starejši model, ne?

bi bilo pametno, da greš kam pogledat če imajo takšno podvozje, pa da probaš pripet gor košaro, da vidiš če bo šlo.

srečno pri tem. jaz sem tudi želela kupit klasično "starinsko" podvozje- cel voziček, pa ga nikjer nisem našla da bi ga lahko sprobala.

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ogrodje za voziček Cam
2.10.2009 14:03:46   
Erdbeere
somic, če te zanima imajo pri peg peregotu ta model tak klasičen voziček, na tistem linku lahko pogledaš...prodajalna je pa v Trzinu v ind.coni....tko da bom šla ob priliki tja pogledat, če slučajno paše. Meni je ful fajn drugač...drugač bo pa tud ta še ok, ki ga imamo, bomo pa mal škripajoči user posted image

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ogrodje za voziček Cam
2.10.2009 21:39:57   
norge
Mi smo bili včasih uvozniki za Cam, imamo še nekaj starejših zadev na zalogi. Bom pogledala, če je kaj podobnega še kje, pa ti javim.

Lp.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ogrodje za voziček Cam
6.10.2009 19:19:01   
norge
Imaš ZS.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?