|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Freud
7.10.2009 19:41:51   
Kerensa*
A mi lahko katera... hmmm... pomaga razložiti, kaj je ta človek dejansko mislil? Pa če se da tako laično, čimbolj po kmečko povedati, ker neke hardcore psihologije se mi trenutno ne da... brat. Bi pa vseeno rada vedela bistvo razmišljanja tega človeka oz. od kod mu ideja, da je vse po spisku povezoval s seksom.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Freud
7.10.2009 19:48:36   
Ronči
... bil pa pač zlorabljan kot otroks strani varuške in zato je v analizah velikokrat zašel.


_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Freud
7.10.2009 19:49:14   
Kerensa*
Tega pa nisem prebrala v osnutku biografije. user posted image

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Freud
7.10.2009 19:50:24   
Klemy82
:D jao, ti jih pa pobiraš... A veš to je pa hudo velik za pisat. Se mi ne da. :D. Lahk se pa zmenva en dopoldne drug tedn na kofe pa ti razložim. :D

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Freud
7.10.2009 19:52:02   
Kerensa*
Pri kavi o Freudu? Kaj si bo pa kelnar mislil? user posted image

Ne, no, resno me zanima, zakaj je vse povezoval s seksom (tako ali drugače). Model bi najbrž znal najti povezavo tudi med jedenjem špagetov in načinom seksa.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Freud
7.10.2009 19:54:05   
Klemy82
Boli mene za kelnarja:D

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Freud
7.10.2009 19:55:20   
Kerensa*
Ja saj... če posluša tuje pogovore o seksu, mu (po Freudu) najbrž manjka seksa. user posted image

Ej, za kofe pa ni panike. V četrtek ali petek (naslednji teden) kadarkoli. Se zmeniva na ZS.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
7.10.2009 19:59:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Freud
7.10.2009 20:00:18   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
Če bi Freud še živel, bi se marsikaj spraševal o tebi.user posted image user posted image

Pusti, no, reveža počivati user posted image . Saj se že živi dovolj sprašujejo. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Freud
7.10.2009 20:01:17   
Klemy82
Oukej. Javi mi na zs, jst bom mrknila za par dni. :)


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Freud
7.10.2009 20:46:15   
zband
Freudu?


sa sta stem tipom kaj v žlahti?user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Freud
7.10.2009 21:59:54   
špelin@

Hudo, nisem vedela, da je (bil) njegov midl nejm SCHLOMO user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Freud
7.10.2009 22:05:49   
zband
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
7.10.2009 22:12:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zband)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Freud
7.10.2009 22:23:35   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: zband

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Imaš ZS. Nič o Freudu user posted image

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Freud
8.10.2009 7:45:06   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
sicer pa, ja, res mas neke hude inspiracije zadnje dni - kaj vas recesija tolce, pa nimas kaj delat v sluzbi? user posted image

Sem srečno (in nepovezano z recesijo) brezposelna, tako, da... user posted image

Ne, samo nekaj pač počnem (ob vsem tem nedelu user posted image ) in upam, da mi bo po 35. letu koristilo. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?