|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Škornji s peto vs. brez pete?
13.10.2009 18:47:25   
rija
user posted image

_____________________________

...vox populi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Škornji s peto vs. brez pete?
13.10.2009 18:49:29   
Oceania
To je pa čisto odvisno.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Škornji s peto vs. brez pete?
13.10.2009 18:53:52   
alda
brez pete ..tak model

http://www.ecco.com/si/sl/kolekcija/zenske/business/95473/00101/detail.do

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Škornji s peto vs. brez pete?
13.10.2009 18:54:30   
Anonimen
Oboji.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Škornji s peto vs. brez pete?
13.10.2009 19:04:50   
rija
kaj pa polna petauser posted image

mater...zdaj pa ne vem več kakšni souser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Škornji s peto vs. brez pete?
13.10.2009 20:16:36   
jakaracman
Jaz imam 3 škornje.Ene so podobne tistim na sliki brez pete.Ene so z malo pete take bolj robustne, ko so v Max Co letos.Ene so pa špičak- naredil Lopatec.Ha, škornjev ni nikoli preveč.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Škornji s peto vs. brez pete?
13.10.2009 20:38:32   
ninocka
Jst jih mam brez pete, pa zdej si bom kupila se ene brez. Itak sem tip za obutev brez pet.
Meni pri skornjih pali, da imajo "motoristicen" izgled.

Pa ko smo ze lih pri skornjih s peto - a katera ve, kje dobim bele, visoke skornje s peto? Rabim za poroko.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Škornji s peto vs. brez pete?
13.10.2009 20:44:38   
rija
ninocka, prav take "motoristične" sem prakticirala do sedaj za vsak dan...zdaj pa sem si zaželela neke seksi škornje, za tu in tam....ker v petah ne morem niti pod točko razno letat za mojim mulcem....lahko pa prošečem z mojim dragim kdaj zvečer na kakšno pijačkouser posted image  pa bliža se mesec fešt....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Škornji s peto vs. brez pete?
13.10.2009 20:54:00   
Anonimen
sem za bulerje... torej "brez" pet.

drugače pa: nizki škornji so videti sexy z visoko peto, visoki pa "brez" pet... meni.user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Škornji s peto vs. brez pete?
13.10.2009 21:03:15   
ninocka
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ninocka, prav take "motoristične" sem prakticirala do sedaj za vsak dan...zdaj pa sem si zaželela neke seksi škornje, za tu in tam....ker v petah ne morem niti pod točko razno letat za mojim mulcem....lahko pa prošečem z mojim dragim kdaj zvečer na kakšno pijačkouser posted image  pa bliža se mesec fešt....user posted image


Kako ne user posted image user posted image user posted image A pol ti tud nisi za cosmo tek v visokih petah user posted image user posted image

Jst si tudi vsake toliko casa zazelim sexy skornje s peto, pa na koncu kupim motoristicne...user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Škornji s peto vs. brez pete?
13.10.2009 21:05:49   
rija
jaz sploh nisem za tekuser posted image  ne za cosmo ne za kakšnega koli drugega user posted image user posted image user posted image

točno to se je zgodilo meni danes: gledam te s petkami, pa pride moj, pa me želi prepričati v ene športne camperceuser posted image

samo jok.....ne dam se ovaj putuser posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 13.10.2009 21:06:17 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Škornji s peto vs. brez pete?
13.10.2009 21:22:25   
ninocka
No jst sem si lani kupila ene ful hude, sexy sandale za na eno poroko. Moj je bil prica in je sel ze dopoldne tja, jst pa s tamalima in sestro ob uri poroke. Seveda sem jst vozila in v tistih cevljih nisem mogla, zato sem mela obute ene natikace. Ker smo ze mal zamujali, se nisem mogla preobut in smo laufali do zbirnega mesta z mojimi cevlci v vozicku od malega. In potem vse tisto, ko gledas nevesto in smo ze sli not na poroko in jst se zmeraj v slapah. Pol pa pridemo ven in se usedem na stenge in preobujem v moje sexice in sorkljam z njimi po stari Lj in tistih kockicah do Ljubljanice in nesem voziceh po ful strmih stengah na ladijco. Preden smo sli z ladijce, se pa preobujem, ker sem rekla, da so stenge prestrme in se lahko z malim vred skotalim v vodo. In potem spet voznja do gostilne in se nisem preobula, ko smo pa prisli v gostilno, se mi pa ni vec dalo.
Tjko da sem mela tiste moje ful hude, sexy cevlje z visoko peto obute samo na ladijci user posted image user posted image user posted image Pa tolk sem bla ponosna na njih, ko sem jih kupila, pa kako bom sminkirala in mojmu glavo (pa se kaj mesala)...se videl ni, da sem jih mela obute user posted image user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Škornji s peto vs. brez pete?
13.10.2009 21:39:12   
skuštrana
Definitivno brez pete, meni osebno so naj modeli od The Art company user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Škornji s peto vs. brez pete?
13.10.2009 22:59:09   
kaya2007
definitivno vsi možni user posted image   sexi škornji z ultravisoko peto, športni brez pete in za vsak dan s polno peto. pa še ski bucke za po snegu user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Škornji s peto vs. brez pete?
14.10.2009 7:04:01   
aprilčica07
Zame  brez pete. Jih lih tako dobro ponosim, tudi na krilo in vse možne hlače, pa mularijo lahko tudi lovim z njimi, kar je zame v petkah misija nemogoče (beri: nerodna sem)user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Škornji s peto vs. brez pete?
14.10.2009 7:55:50   
tasa_m
brez petke, za kak romantičen večer pa se prisilim tudi v škornje s peto. Imam namreč oboje, ampak najbolj rabljeni so brez pete user posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Škornji s peto vs. brez pete?
14.10.2009 7:58:32   
Špacka
Definitivno oboji, čeprav sem večkrat v škornjih z nizko peto, ker kar naprej nekam hitim.



(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Škornji s peto vs. brez pete?
14.10.2009 8:00:12   
botrca
Imam škornje s peto in brez...nosim pa brez pete iz zdr. razlogov.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Škornji s peto vs. brez pete?
14.10.2009 8:38:43   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ninocka, prav take "motoristične" sem prakticirala do sedaj za vsak dan...zdaj pa sem si zaželela neke seksi škornje, za tu in tam....ker v petah ne morem niti pod točko razno letat za mojim mulcem....lahko pa prošečem z mojim dragim kdaj zvečer na kakšno pijačkouser posted image  pa bliža se mesec fešt....user posted image


O tudi s petami se da laufat okrog. In to celo za dvema mulčkoma.  Preverjenouser posted image . Je pa res, da zna biti kriza, če pet nisi navajena. Jaz bi priporočala ene škornje s peto in ene brez. Ne vem pa kak imidž drugače furaš. če si bolj športna, potem je vprašanje kam boš pete sploh lahko nosila. V tem primeru so brez pete sigurno boljša odločitev. Če pa rada nosiš krila, so pa s peto odlična izbira.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Škornji s peto vs. brez pete?
14.10.2009 9:04:49   
PIRANJA
jaz jih grem ravno danes kupovat. Kako se pa kej gibljejo cene. V tem drugem linku nisem zaznala cen. Oziroma, koliko pridejo ste kaj že gledale?

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Škornji s peto vs. brez pete?
14.10.2009 9:14:41   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

O tudi s petami se da laufat okrog. In to celo za dvema mulčkoma.  Preverjenouser posted image . Je pa res, da zna biti kriza, če pet nisi navajena. Jaz bi priporočala ene škornje s peto in ene brez. Ne vem pa kak imidž drugače furaš. če si bolj športna, potem je vprašanje kam boš pete sploh lahko nosila. V tem primeru so brez pete sigurno boljša odločitev. Če pa rada nosiš krila, so pa s peto odlična izbira.



jah, pred leti bi bila lahko komot med prvimi na cosmo teku s pekamiuser posted image user posted image user posted image

imidž?

podnevi totalno športno, zvečer pa niti najmanjuser posted image

tak da padejo petke....user posted image  ker one brez mam.....

cene?

krizauser posted image

tile kar jih imam nagledane so nekaj čez 170 eur.....pa dober popustuser posted image  

nekoč pa sem mislila, da so škornji za 20.000 sit luksuzuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Škornji s peto vs. brez pete?
14.10.2009 9:17:20   
PIRANJA
Rija a lahko polinkaš nagledane? Plis lahko na zasebno

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
14.10.2009 9:18:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Škornji s peto vs. brez pete?
14.10.2009 9:21:16   
rija
ne morem user posted image

ker jih ne najdem....pa niti ne vem, če sem si dobro firmo zapomnilauser posted image
sem jih nagledala v transportu, kjer imajo 50 % popust na določene modele...je pa tak bolj klasičen, črn, usnjen, zelo visok in srednje visoka in ne pretanka petka.....zelo simpatični in mehki in ozki, da ne štrli zgoraj vse stran....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
14.10.2009 9:23:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?