|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ABTRONIC X2
2.9.2009 6:48:24   
Anonimen
 a ga kera ima? a to deluje al je samo nategvanje, kaj mislite?


http://www.topshop.si/index.asp?tn=productview_v2&cid=174616&pid=80857
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ABTRONIC X2
10.9.2009 11:01:49   
Lilita
Jest žal nimam pojma, me pa tud zanima.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ABTRONIC X2
16.9.2009 13:56:54   
Zanica
jooooj NATEEEEEEEG!!!! Verjemi!!
Zakaj?
Enkrat sem poskusila to napravo (skoraj 7 let nazaj) ko je bil samo ABTRONIC (brez x2) in zdržiš s tem gor največ 5 minut! Neroden občutek, za znoret. V petih minutah pa nikamor ne prideš...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ABTRONIC X2
20.9.2009 21:56:27   
romanavouri
Jaz sem ga v četrtek dobila. Je res čuden občutek, kot da bi te elektrika tresla, ampak je za zdržati. Imam ga vsak dan saj pol ure gor (3 x po 10 min). Če pa bo pomagalo pa bomo vidli.

_____________________________

romana

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ABTRONIC X2
23.10.2009 12:30:23   
ljiljana
in pomaga?

(odgovor članu romanavouri)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ABTRONIC X2
23.10.2009 12:31:55   
Anonimen
a pomaga a maš kej manjši trebuh zarad njega??

(odgovor članu ljiljana)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ABTRONIC X2
1.11.2009 21:23:14   
romanavouri
Kaj pa vem. Trenutno,patak da ne vem povedatizim pri prehrani, hodim na pilates. Malo mi je že šlo dol, ampak po mojem,če že pomaga ne tako hitro kot pravijo,pa da bi takšne mišice imel kot v reklami, no ne  verjamem .

_____________________________

romana

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ABTRONIC X2
2.11.2009 8:00:11   
Anonimen
Dejte ga srat punce. Takšne mišice, ki jih imajo v reklami, je potrebno dosti več odrekanja in trdega dela ter tudi ustrezno prehrano, kar pomeni, da je potrebno imeti posebno pripravljeno hrano, pravilno kombinirano in vsekakor veliko ur na teden redno, če želiš imeti mišice in postavo kot je prikazana v reklami.
Poleg tega pa, v teh reklamnih spotih, za katerokoli stvar že gre kot pripomoček k vadbi, nikjer ni navodil, da je potrebno mišice najprej raztezati in ogrevati, predno se začne napor z mišicami. Ravno tako ni nikjer navedeno glede raztezanja in ohlajanja na koncu.
Hkrati pa tale elektronski del, ki krči mišice niti ni zdrav. Enkrat sem ga sprobala in sem pomotoma dala na malček močnejšo opcijo, mi je skor srce v gate padu.

Vsekakor je bolj zdravo, če greste na začetku pod vodeno vadbo, da se pravilno naučite izvajati krčenja mišic, dihanja in vsega, kar spada zraven, pridobite motivacijo in nato lahko z naučenim nadaljujete doma.

Tole, ko blebetajo o vadbi samo 5 minut na dan, je zavajanje kupcev.

(odgovor članu romanavouri)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ABTRONIC X2
23.11.2009 20:39:43   
Teya D.
Ja tudi jaz sem imela pred nekaj leti navaden abtronic in sploh ni tako kot v reklami. Vsaj pri meni ni bil.
Ker prvo, morala sem si mazat na kožo gel za telo, nato si lahko dal gor to napravo, ker sicer bi te lahko opeklo. Ta del je bil kot alu-folija...kaj se je zgodilo? Nič drugega kot to, da je po 14dneh nastala na tej foliji luknjica, od kod še danes ne vem, ker čistila sem ga zmeraj z nežnimi krpami in ga nisem smela več uporabljali. Saj je v navodilih posebaj pisalo, da lahko povzroči hujše opekline na koži in da ga moraš zavrečt. Še celo probala sem in sem ga takoj snela, ker je bilo tako kot bi me strosila elektrika, čeprav je bil nastavljen na manjšo stopnjo delovanja.
Mislim, da s tem ni učinka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?