|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   so ti sploh normalni?!!!!!?
1.11.2009 21:09:28   
Snoopyka
no da mal opišem situacijo. od mojga fanta pradedek je v soboto zjutraj dobil nek napad, ga je začel trosit in ga peljejo v bolnišnico. ko pridejo do tja prvi šok, ko bolničar pove: "tale gospod pa je za ormož" in sledeči šok, ko zdravnik pove  "saj mu ni nč", tretji šok pa da mu sam pomirjevala filajo, če jih prosi da bi šel domov in da naj pokličejo njegovo hčerko, ker on ne želi bit sam... ja vraga človek je star 98 let, pa se jim je*** če bo sploh živeluser posted image pa ti zdravniki in pol prid od pradedkove hčerke mož ki tam delal preko 40let  in pol ga končno sprejmejo (gledajo sam na svoje) četrti šok pa je da gre že ju3 domov iz enega samega razloga: ker je star.... mar si taki ne zaslužijo živet? user posted image lahk bi pomagal pa raje kr v ormož pošljejo al pa domov...materuser posted image user posted image oprostite se mi je dedk priljubu in sm zelo jezna in razočarana...res je star ampak če vidjo da lahk pomagajo bi lahko tud pomagal.... mal sm mogla potožit...eh spet mam neki slab dan...

_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: so ti sploh normalni?!!!!!?
1.11.2009 22:13:08   
enea
Ne nimaš slab dan, ti dam čisto prav, dedek je človek tako kot vsi ostali ali ima 98 ali 35 let, je človek, ki si zasluži živeti, pa magari še 1 mesec ali 20 let, morajo mu pomagat, pa ne glede iz kakšne občine je..user posted image
Želim mu še veliko let,..... saj ima zavidljivo starostuser posted image user posted image user posted image , ki jo marsikateri "tisti" bolničarji niti v sanjah ne bodo doživeli. ( pa ne želim nobenemu nič slabega)user posted image

Pozdravi dedka in zaželi mu vso srečo, pa naj čimprej ozdravi, user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: so ti sploh normalni?!!!!!?
2.11.2009 8:46:14   
mateyka
ja Snoopyka, tako je. če si star, te pustijo umret al pa čakajo da boš. mojega očeta bi parkrat pustil uret, ko ga je zbil avto (na pločniku) in ga ne bi operiral in reševal, če ne bi bil njegov brat zdravnik. poslali so ga domov nepokretnega in jih ne zanima kako se bomo znašli in kakšni stroški so to. zato folk daje take stare ljudi v dom, samo jaz nimam srca za to, ker bi moj oče tam shiral od dolgčasa. noben se ne bi pogovarjal z njim in skrbel zanj tako kot bi mi. na žalost. in nima pravice do fiziterapije, da bi bil kar je bil pred nesrečo, ker je prestar. in zavarovalnica trdi da jih ne more tožit, ker je imel udarec v glavo in je neprišteven (zavlačujejo, da bo prej umrl in jim ne bo treba nič plačat). ker je osebna tožba, ne moremo mi tožit po njegovi smrti in na to računajo. take tožbe pa ful stanejo in že tako samo broke, ker taka oskrba nepokretnega ful stane. in imaš catch 22 kot bi rekli angleži..

hočem rečt, ko se ti kaj takega zgodi šele vidiš kako so kruti do starejših. oziroma kako je krut sistem. nimajo koristi od njih, torej..user posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: so ti sploh normalni?!!!!!?
2.11.2009 8:49:34   
botrca
To ni nič novega,da pustijo oz. se ne zmenijo za tako stare ljudi. Moja babica je tudi umrla, ker so jo zdr. pustili češ saj je stara zakaj bi še živela user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: so ti sploh normalni?!!!!!?
2.11.2009 8:58:16   
veronikab
Snoopyka drži se, dedeki pa želim vse najboljše. Imaš pa čisto prav - sramota za naše zdravstvo.

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: so ti sploh normalni?!!!!!?
2.11.2009 14:49:07   
srki
Ravno zadnjič je bila debata o tem v službi. Od ene sodelavke tast je tudi nekaj zbolel, ker so imeli neke veze, so ga spedenali in zdaj je OK, star je 90 let. In potem njena izjava, češ, kaj so ga sploh tako spedenali, da je že itak star, da mlade noben ne pogleda, da so samo veze važne. Saj se strinjam, da če ne bi imel vez, bi ga verjetno pustili, samo meni osebno take izjave enostavno ne grejo iz jezika, saj je star, bo kmalu umrl. Res se mi je zdelo grdo.

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: so ti sploh normalni?!!!!!?
3.11.2009 14:19:30   
Gina
Ojoj, vem da je naše zdravstvo katastrofa od katastrofe (sicer me vsakič sproti poklopijo tule na rr, da je z mano nekaj narobe, če te reči tako vidim, vendar nešteto zgodb iz naših bolnišnic in ZD podpira moje videnje vsega tega, ne le moje osebne zgodbe in izkušnje) in grozno se mi zdi, da ne poštimajo čisto vsakega, ampak vsakega človeka spodobno in strokovno. Pa saj ne poštimajo niti mladih. Preveč dohtarjev ni sposobnih tega. Redki so res fajn zdravniki. Kar se tiče pa starejše populacije, pa je sploh katastrofa ponekod. Žal mi je, da se to dogaja. Res žal. Hudo mi je za vse ljudi, ki so doživeli krutost, nevljudnost in včasih tudi nestrokovnost slovenskega zdravstvenega sistema.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?