|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj se začne poznati buši?
17.9.2009 10:23:17   
Mariana
Kdaj se začne poznati buši?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj se začne poznati buši?
17.9.2009 10:26:05   
veronikab
Meni se je takoj - sem bila napihnjena in še zelo spodaj sem nosila, tako da po 2.5 mesecih nobene hlače več nisem zapela.

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu Mariana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj se začne poznati buši?
17.9.2009 10:27:38   
MetiLu
Men se je začel kar zgodaj kazat, bolj taprav buši se je začel od 4. meseca naprej, od 2. meseca sem bila pa vsak dan tako napihjena, da nisem mogla več nosit večine svojih hlač, zato sem kmalu kupila nosečniške user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Mariana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj se začne poznati buši?
17.9.2009 10:29:39   
Nikita_
Šele zdaj po 21. tednu se mi vidi buši, pa še to opazijo tisti,ki vejo, ostali mislijo, da sem se malo poredila. Je pa res, da je zdaj iz dneva v dan buši večji in počasi postaja pravi nosečniškiuser posted image

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj se začne poznati buši?
17.9.2009 10:35:57   
Anonimen
Enim že od 2 meseca,drugim pa šele v 7 mesecu

(odgovor članu Mariana)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj se začne poznati buši?
17.9.2009 10:37:47   
CUKRČEK
Čist odvisno. JAz sem naprimer pri nosečnosti z dvojčki trebuh dobila šele v petem mesecu. Potem mi je pa v parih dneh fuul zrasel. Sploh ni noben verjel prej, da sem noseča....sploh pa še z dvojčki.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj se začne poznati buši?
17.9.2009 10:47:08   
Lara73
meni se je poznal že zelo hitro, 2,5 meseca. kmalu sem začela nosit nosečniške hlače, ker mi je šlona živce, da me kaj veže okoli trebuha, pa še slabo mi je bilo stalno. zdaj sem dobrih 19 tednov in skrivat ne morem več....

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj se začne poznati buši?
17.9.2009 16:39:09   
JanaB
Že od začetka sem bila zaradi upočasnjene prebave velikokrat napihnjena ampak halo to ne šteje za ta pravega bušija user posted image  Nekako v 15. tednu sem otipala, da se je predel na sramno kostjo izbočil, v 17. tednu pa se je počasi pokazal tisti pravi trebušček user posted image  

(odgovor članu Lara73)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj se začne poznati buši?
17.9.2009 18:17:28   
Tanik
čisto odvisno, pri meni v 5 mesecu.pa še potem se ni videlo, če sem kaj takega oblekla.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu JanaB)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj se začne poznati buši?
10.11.2009 13:35:17   
3Sonček3
Js sm bla tut že od začetka ful napihnjena, se mi je pa kr hitro začel poznat buši, kr sm itak bl suhcane postavce pa še bl spredi nosm in se je v 2. mescu že poznalo, sicer ne čez obleke, razn čez kakšne ful oprijete majčke, js sm pa sama zlo hitr opazla, da se neki dogaja. 

_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj se začne poznati buši?
10.11.2009 17:52:45   
jeci
Meni se je zacel poznati sele zdaj, sm pa v 18t 4/7...do zdj je izgledalo kot da sem se zelo najedla pa napihnjena sm bla skoz...

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj se začne poznati buši?
11.11.2009 8:40:44   
Pikapolonica80
Jaz se še sedaj lahko tako oblečem, da nobeden ne opazi, pa konec tedna štartam v 23.teden. No seveda če pa hočem se pa da pokazati k luštkan buši user posted image . Poznat pa se je začel po 20.tednu.

(odgovor članu jeci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj se začne poznati buši?
11.11.2009 8:43:45   
Jada82
Mah meni se je začel poznati tam nekje, v 5. mesecu, saj še zdaj ni posebno velik, pa sem skor 6 mescov noseča. No ja, ampak zdaj se že opazi, prej pa tudi slučajno niso opazili ... je bilo bolj napihnjenost kot kaj drugega ... zdaj pa se mi zdi, da raste kar vsak dan user posted image
Sej, najprej sem jaz ful ful ful čakala, kdaj bo to, pa potem še prehitro pride ...

(odgovor članu Pikapolonica80)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?