|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Podloga za v košaro vozička
23.12.2009 10:35:44   
Isabelle
Zanima me kaj ste dale v košaro vozička spodaj za podlogo?Na strani od Prenatal sem vidla da imajo kot nekakšno mehkejšo vzmetnico prov za v košaro, sam zraven ne piše cen. user posted image Prenatal pa ni lih poceni, ne.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Podloga za v košaro vozička
23.12.2009 10:37:44   
Petka09
Kaj pa bi ti še dala zraven? Saj ma vsaka košara že "ležišče" in ne daješ ničesar... Mogoče zdej ko je fejst mrzlo in če rodiš pozimi, daš kakšno ovčko spodaj al pa debelo dekico, da je dojenčku bolj toplo.

Jaz sem mela spomladansko dojenčico, pa nisem v košaro dajala več ničesar, pa tut nobena kolegica ne. Edino mogoče kakšno plenico ali brisačo, da se ne maže košara.

(odgovor članu Isabelle)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Podloga za v košaro vozička
23.12.2009 10:53:18   
hektorina
Podpis pod petkouser posted image

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Podloga za v košaro vozička
23.12.2009 11:25:49   
Hope2
Ko je bilo ornk minus, je imal spodaj še dodatno volneno dekico, drugače pa nič. Ni treba kupovat vse kar viditeuser posted image user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Podloga za v košaro vozička
23.12.2009 11:51:43   
kristinaj
jaz sem dala eno pleničko, rjuhico, slučajno če sta kaj pobruhala...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Isabelle)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Podloga za v košaro vozička
23.12.2009 11:52:21   
Isabelle
Hvala za nasvete.Se še privajam ker bo  to moj prvi user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Podloga za v košaro vozička
23.12.2009 12:28:23   
miapia
Pozimi sem imela ovčko, pozno spomladi, ko je bilo že vroče, pa pač samo tisto originalno peno oz. vložek, ki sem ga samo oblekla v jogi rjuhico.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Isabelle)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Podloga za v košaro vozička
23.12.2009 22:27:46   
PC Baby
V košari bi morala biti dokaj trda podlaga za novorojenčka in manjšega dojenčka, ker tako podlago potrebuje njihova hrbtenica. Če bi dodoala še kakšno podlogo ali jogi, bi bilo to že premehko - v smislu zdravja.

Ravno zaradi tega priporočajo košaro vsaj tam nekje za prve tri mesece, ker športni del vozička, tudi če se ga čisto poleže, nima dovolj trdega hrbtišča za hrbteničke teh malih pokovcev.

< Sporočilo je popravil PC Baby -- 23.12.2009 22:29:05 >

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Podloga za v košaro vozička
23.12.2009 22:32:55   
Anonimen
Ker je bila zimska, sem imela v košari poleg original pene še ovčjo kožo za toploto. Mi je pa fina TALE stvarca in če bomo imeli še kakega otročka, jo bom sigurno kupila.

(odgovor članu PC Baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Podloga za v košaro vozička
24.12.2009 7:41:36   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Ker je bila zimska, sem imela v košari poleg original pene še ovčjo kožo za toploto. Mi je pa fina TALE stvarca in če bomo imeli še kakega otročka, jo bom sigurno kupila.



Mi imamo in je res fajnuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Podloga za v košaro vozička
24.12.2009 10:19:54   
Anonimen
Hope2, kje ste jo nabavili? SDem malo po netu brskala pa nič pametnega zasledila ...

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Podloga za v košaro vozička
24.12.2009 11:12:04   
Hope2
Iz anglije, so bile najceneje. Samo ne me vprašat, ker več ne vem kateri link. Sem pa že pred 1 letom zalimala link na RR. Mož je mal guglal in ebayal in našel najcenejšo varianto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zatekanje nog v nosečnosti
Pogosta nosečniška težava, še posebej v drugi polovici nosečnosti so otekli gležnji in noge. Ali lahko otekanje prepreči...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?