|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MORAM SE SPIHAT, se mi kera pridruži?
23.11.2009 21:23:46   
mamamajča
Odpiram eno temo, za katero se mi nekak zdi, da bo kar aktualna.
Začenjam!

Dragi moji svakinji!
Sporočam ti, da si mi bila ok, dokler si bla malo bolj tiho, dokler nisi začela vsak dan viset pri nas na kosilu (joj, kak ti naj to povem), in preden si poštudirala, da mojemu otroku v trgovini obljubiš igračko in jo potem tak fino meni zabrišeš na blagajno pa izjaviš "joj, sem pozabla, da nimam denarnice s sabo!"user posted image

In punca izjavi, da se ji lušta pice, istočasno seveda meni tudi, se zmenimo, da gre po njih in damo vsak za svoje- pol midva, pol onadva.
Se odpelje in je v min nazaj, me kliče pod oknom pa reče "ej daj, dnar mi vrži, če hočemo pico, jaz nimam za založit."

Pa kaj si normalna punca???? In jaz tiho!
Pa kaj sem jaz normalna?

Ok, in potem mi pri svojih devetnajstih, kak pa naj jaz vzgajam svojega triletnega otroka.... hehe, sori, srči, to pa ne bo šlo!

In njen feng šuj.... pa saj ni res.
Mam stanovanje urejeno, kot mi je lepo in kot se v njem super počutim in me en dr***** briga za energije, je prav al ni prav.
Zakaj, hudiča, si potem tolk pri nas, če te to moti???

Evo, se že boljše boljše počutimuser posted image user posted image user posted image

Pa da bi ji upala to v živo povedat, pa itak luksuz.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MORAM SE SPIHAT, se mi kera pridruži?
23.11.2009 21:24:21   
mamamajča
Aja...

Bi katera komu kaj povedala?

No dajte...user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MORAM SE SPIHAT, se mi kera pridruži?
23.11.2009 21:31:50   
sončnica13
Če bi men dala svakinja na blagajno igračko, bi ji zihr nazaj dala in rekla, da jo itak ne rabi in, če mu jo že hoče naj jo pa kater drug dan, ko bo imela denar.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MORAM SE SPIHAT, se mi kera pridruži?
23.11.2009 21:33:41   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica13

Če bi men dala svakinja na blagajno igračko, bi ji zihr nazaj dala in rekla, da jo itak ne rabi in, če mu jo že hoče naj jo pa kater drug dan, ko bo imela denar.


jaz tudi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MORAM SE SPIHAT, se mi kera pridruži?
23.11.2009 21:34:17   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica13

Če bi men dala svakinja na blagajno igračko, bi ji zihr nazaj dala in rekla, da jo itak ne rabi in, če mu jo že hoče naj jo pa kater drug dan, ko bo imela denar.

Res je, ampak jaz sem v tisti gužvi na blagajni kar zablokirala.
Ok, saj je bla neka biba za 3 eur, ampak,,,,,,,
Ne vem, ful sem bla vedno taka, da sem vsakemu povedala svoje, ampak pred to smrkljico pa enostavno zablokiram. Ne vem, zakaj....

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MORAM SE SPIHAT, se mi kera pridruži?
23.11.2009 21:36:27   
TomTaylor
dihaj, dihaj! (jz v soboto nisem upala preveč vzdihovat, ker je pri nas smrdelo...)

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MORAM SE SPIHAT, se mi kera pridruži?
23.11.2009 21:37:25   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

dihaj, dihaj! (jz v soboto nisem upala preveč vzdihovat, ker je pri nas smrdelo...)

user posted image user posted image user posted image


No dajte se spihat malo.... itak mate taščicam kaj povedatuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MORAM SE SPIHAT, se mi kera pridruži?
23.11.2009 21:39:01   
ledenaa
Saj ji ne rabiš v faco povedat,daj  ji link z RR-jauser posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MORAM SE SPIHAT, se mi kera pridruži?
23.11.2009 21:42:11   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

dihaj, dihaj! (jz v soboto nisem upala preveč vzdihovat, ker je pri nas smrdelo...)

user posted image user posted image user posted image


No dajte se spihat malo.... itak mate taščicam kaj povedatuser posted image



ej, prav misli si mi prebrala!user posted image user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MORAM SE SPIHAT, se mi kera pridruži?
23.11.2009 21:42:39   
rija
 user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil rija -- 23.11.2009 21:43:00 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MORAM SE SPIHAT, se mi kera pridruži?
23.11.2009 23:56:09   
Anonimen
evo se bom jaz...

Dragi moj sosed!

Mogoce je zate to nenavadno,ampak mi ponoci spimo,tako da nas-se najbolj mene,tvoja razbijaska muska hudo nervira.Ce mislis,da jaz ob pol treh ponoci plesem na tvoje zarukane komade,se bridko motis.In drugic,ko ti sredi noci zvonim in nazadnje butam kot nora po vratih,vsaj odpri....ne pa da stisnes rep med noge.Lahko pa,da si bil le tako zadet,in si mislil,da moje razbijanje pase zravenuser posted image
Pa tvoje jutranje kasljanje...dalj casa smo mislili,da laja pes,ker je identicno.Pa nikar se ne delaj,ko se srecamo na stopnicah,kot da ne znas do pet stet in zbrisi si tisti nedolzni izraz z frisa.
Naslednjic,ko spet pricnes z nocnim zaziganjen,pridem na vrata z macolo ne z mojimi svoh pestkami.
/%$/)"§?=?)%?)=/(=&%/§""?=)(?&%)((&%(/user posted image

....prav hudo lazje mi ni,mogoce za malenkostuser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MORAM SE SPIHAT, se mi kera pridruži?
24.11.2009 0:52:55   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dve uri je šlo v nič!user posted image

računalnik, svakinja ali sosed... saj je vseeno...user posted image user posted image

najboljš, da grem spat. da bom jutri lahko delila nasmehe,...user posted image




aja: jaz sem vedno zablokirala pred "šefico" nekaj let nazaj... ojej, koliko gradiva sem imela pripravljenega zanjo, pa mi ga nikoli ni uspelo dati ven... in vedno znova in znova sem "(na)sankala"... ko bi bil vsaj sneg, bi vedela, zakajuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MORAM SE SPIHAT, se mi kera pridruži?
24.11.2009 5:51:20   
Kamejka
Prekleti šefi, 4 ste pa vsi tak čudni. Mi nismo krive, če je recesija, če ni več tolk biznisa, če ste vi navajeni živeti na veliki nogi in se sedaj z malo manj prihodki enostavno ne znajdete, ne moremo pomagati. Vzeli ste mi voljo do dela, zbolela sem, pa še v bolniško ne morem, ker ste tečni ko drek.
Ni vam treba vsak vikend na morje in jadranje vsak mesec, nam plače dajte, ne pa da zamujate že tri tedne. jaz moram položnice plačati, pa jest tudi treba.
Ste za user posted image ..kje je še petekuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MORAM SE SPIHAT, se mi kera pridruži?
24.11.2009 7:55:39   
kristinaj
 ma povej ji... saj je sam 19 letna svakinja

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MORAM SE SPIHAT, se mi kera pridruži?
24.11.2009 8:21:00   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Lahko pa,da si bil le tako zadet,in si mislil,da moje razbijanje pase zravenuser posted image
Pa tvoje jutranje kasljanje...dalj casa smo mislili,da laja pes,ker je identicno.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: MORAM SE SPIHAT, se mi kera pridruži?
24.11.2009 9:07:11   
noranate
Draga moja potencialna kandidatka za svakinjo!

Svakinja mi sicer nisi, če pa boš (saj ne bom jaz spala s tabo), se ti hudo piše, če boš nos vtikala v stvari, ki se te en d**k tičejo. Moji otroci so samo moji in ne boš mi ti govorila, da se preveč ukvarjam z njimi, da ni normalno sedet z otrokom v 5. r. pri nalogi....
Ti bi pač samo hodila okrog, šopingirala, gledala kako je kdo oblečen in tračarila, vsak mesec čez mejo, da mal vidiš stvari... Jedli bomo pač čez teden zato kozule, solato, zelje...
Me to moti, zelooo, ampak ker mi pač še nisi praktično nič, sem tiho, ko pa boš, jih tudi dobišuser posted image . No naj še dodam v opravičilo, da mojmu razpoloženju vlada PMS v znamenju ta rdeče fronteuser posted image .

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: MORAM SE SPIHAT, se mi kera pridruži?
24.11.2009 9:36:27   
Rožica I
Najboljše je sproti reševat zadeve- torej, ko se zgodijo, lahko mirno in prijazno razložiš, da se tebi zdi ok, da plačate vsak pol pice oz da ne boš ti kupovala igračke za otroka oz če je ona izbrala, jo mora ona plačat.

Skratka, reagiraj na licu mesta user posted image .


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: MORAM SE SPIHAT, se mi kera pridruži?
24.11.2009 9:37:03   
TomTaylor
vidim, da so svakinje težja kategorija kakor taščeuser posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: MORAM SE SPIHAT, se mi kera pridruži?
24.11.2009 9:49:17   
takotako
Najtežjee!!! 

Meni pa gre na živce ker ima vsak trenutek ona svoj trenutek ki se mu moramo podrejati.... In vse pač mora imeti čeprav še mi nimamo vsega..

Sam še to se čaka da dobim svojo kuhno pa njo vsako nedeljo na kosilo...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: MORAM SE SPIHAT, se mi kera pridruži?
24.11.2009 10:10:53   
liliana
user posted image user posted image user posted image

Blagor meni, ker vse svakinje živijo 200 km vstran od mene.....tašča pa 300.....

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: MORAM SE SPIHAT, se mi kera pridruži?
24.11.2009 10:25:48   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

vidim, da so svakinje težja kategorija kakor taščeuser posted image

aaaa, še pride, sam počakaj, da bom mela več časauser posted image

In jaz mam neverjetno srečo, ker sta starša mojega dragega ločena, vsak z novo družino in kaj iz tega sledi?
Ja, 2 tašči! Kaj češ lepšegauser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: MORAM SE SPIHAT, se mi kera pridruži?
24.11.2009 11:02:24   
mate0ja
Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr pa začnimo.
Prava tema zame. Že cel teden me svak in njegova priležnica morita v podzavesti. Če sva midva mlajša od vaju in če imava mlajše otroke od vaju ne pomeni, da imata vidva vse prav in da midva nič ne veva in nič ne znava. Najino miš bova oblačila toliko kot bova midva presodila da je potrebno in za vsak smrkej ne bomo Operila v nos kapal prav tako ne stekleničko sirupa popil za vsak kašelj. Živite vi po svoje mi bomo pa po svoje, če nas boste pa ponuževali in zaničevali smo pa opravili!!!!!!!!!!!!!!!!!!


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: MORAM SE SPIHAT, se mi kera pridruži?
24.11.2009 14:05:10   
ajataja

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

vidim, da so svakinje težja kategorija kakor taščeuser posted image

jaz se s tem ne strinjam,ker imam super svakinjo in se res lepo razumema si zaupava in mi je kot sestra in najboljša prijateljica.Pa tudi taščo imam super,no mogoče je pa z mano kaj narobe če se s svakinjo in taščo razumemuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: MORAM SE SPIHAT, se mi kera pridruži?
24.11.2009 20:11:13   
ALWAYS LARA
jaz sem se pa prejšnji teden, ko mi je v nekem danem momentu z mojo mati prekipelo, odločila, da takih in podobnih zadev ne bom več držala zase.od nobenga nisem odvisna, povem v glavo kar me moti kar si mislim. če kermu kej ni všeč pa lahko odjadra od koder je prišel.

šefu sicer malo težje na ostro to poveš, sploh če rabiš službo, ampak lepa beseda ponavad tut pri šefu lepo mesto najde, če so vsaj kukr tok odnosi ok

aja še to..pol sem tut matki povedala kar mi je takrat ležalo na duši in je mela en dan surlo do podna, ampak sva zdej ok. in tudi možu sem povedala kar mi je ležalo na duši in je zdej vse ok

< Sporočilo je popravil ALWAYS LARA -- 24.11.2009 20:13:24 >

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: MORAM SE SPIHAT, se mi kera pridruži?
24.11.2009 20:28:16   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

vidim, da so svakinje težja kategorija kakor taščeuser posted image


A lohk tud ena pohvalauser posted image

Draga moja svakinja!

Zelo sem vesela, da sem imela tako srečo, da imam tako normalno in fajn svakinjo. Prav nikoli nisi sitna in pravzaprav si zelo pametna in prijazna in imaš zdrave poglede na svet. Naš ta mali te pa itak obožuje. God bless you.user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?