|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje koledar
9.12.2009 20:46:16   
bumerang
letos?
Šele zdaj vidim, da DM izdeluje samo tiste namizne v plastičnem nosilcu. Koledar od DIGIFOT mi ni všeč, ker je vse skupaj natisnjena fotografija in ne klasičen listi, program od FotoAsja in Poštin pa mi javlja nonstop napako.

Kakšna ideja?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje koledar
9.12.2009 21:19:45   
sazi
je bila ravno pred kratkim ena podobna tema, ampak ni bilo veliko odgovorov
tudi nas je neznožnost naročanja "standardnih" koledarjev, ki smo jih imeli vsa leta precej presenetila
zdaj smo naročili koledarje pri Big Bangu - so dražji, ampak večji in ponujajo več možnosti - velikost A4, na vsaki strani pa je lahko od 2-5 fotk - smo naredili take s 4 fotkemi na stran in izgleda ful dobro - le dela in izbiranja fotk je precej več

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje koledar
9.12.2009 22:27:04   
lex
hofer

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje koledar
9.12.2009 22:35:38   
bumerang
Lex, na hoferjevi strani imajo koledarji letnico 2009.
Je pa zanimivo, da svetuješ nekaj česar sama nisi naročila (vsaj za naslednje leto ne).


Sazi, hvala.
Mislim, da sem to uro naložila enih sedem programov pa mi noben ni všeč.
Kakšni pa so listi koledarja BigBena, svetleči v stilu fotografije ali bolj podobni klasičnemu koledarju?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje koledar
10.12.2009 13:35:46   
arupnik3
http://www.mixilab.tv/?page=calendars

naročila in mi je ok

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje koledar
10.12.2009 17:08:33   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

letos?
Šele zdaj vidim, da DM izdeluje samo tiste namizne v plastičnem nosilcu. Koledar od DIGIFOT mi ni všeč, ker je vse skupaj natisnjena fotografija in ne klasičen listi, program od FotoAsja in Poštin pa mi javlja nonstop napako.

Kakšna ideja?


http://www.ir-rs.si/652
Gre za nakup humanitarnega koledarja za pomoč otrokom, ki se zdravijo v Soči. Stane pa 15 €, slike je posnel Arne Hodalič.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje koledar
10.12.2009 17:16:09   
bumerang
Mene zanima koledar s fotografijami, ki jih sama izberem, če bi me zanimala dobrodelnost ali klasičen koledar bi temo tudi tako naslovila.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje koledar
10.12.2009 19:02:13   
sazi

Sazi, hvala.
Kakšni pa so listi koledarja BigBena, svetleči v stilu fotografije ali bolj podobni klasičnemu koledarju?

Včeraj so mi poslali, da jih lahko v 1-3h dneh dvignem v izbrani poslovalnici. Ko uspem priti do tja, ti sporočim stil - sem ga videla samo na netu - oz. samo program in postavitev fotk in mi je bil res všeč - tak, da je na levi ena zelo ozka in pokončna fotografija, zraven pa tri ležeče.
No, kot rečeno, ti napišem ali se sveti ali zgleda kot klasičen koledar.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje koledar
10.12.2009 19:08:08   
bumerang
Ok, hvala.
Ni pa tista postavitev nič določenega. Tista okenca lahko odvzemaš, premikaš in spreminjaš velikost tako da je lahko tudi samo ena sama slika.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje koledar
10.12.2009 22:00:13   
Peli
Lani sm jih dala delat tukaj http://foto-cebron.si/koledarji.html pošljejo tudi po pošti, men ful lepe slike delajo, res pa niso najcenejši.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje koledar
11.12.2009 16:13:54   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Ok, hvala.
Ni pa tista postavitev nič določenega. Tista okenca lahko odvzemaš, premikaš in spreminjaš velikost tako da je lahko tudi samo ena sama slika.


Ja vem, ampak meni je ta postavitev ful fajn, zato sem izbrala tako. No, koledarjev še nimam...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




DUDA
nataly33

Ali ima vaš dojenček rad dudo?

DA (61%)

NE (39%)


Število vseh glasov: 109

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!