|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri pralni stroj?
7.11.2009 20:18:14   
ona
Že en cajt brskam po gospodinjskih nasvetih in sem se resno naveličalauser posted image user posted image
Bom odprla raje novo temouser posted image

Počasi bo treba pri nas v nabavo novega pralnega stroja,ker mi naš dela že sive lase....zanima me glede znamk kaj bi bilo za kupit...odločam se skoraj za BOSH,ampak vseeno pride v poštev še kakšno mnenjeuser posted image
Torej,kakšne stroje kaj imate in ali so uredu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri pralni stroj?
7.11.2009 20:23:08   
valerija77
Definitivno Bosch!!! Jaz ga imam in sem zelo zadovoljna z njim. Imam pa Maxx 7 z 7 kg bobnom. Moja mami je imela od Gorenja in ji je že po 10 mesecih crknil, da se ga sploh ni dalo več popravit in je dobila denar nazaj, pol je pa šla kupit od Boscha. Mi je pa povedala gospa, ki dela v gorenju, da so zaradi zmanjšanja stroškov začeli vgrajevati cenejše dele zato ni čudno da vse po vrsti crkuje in tudi Nemčija je zavrnila celotno serijo strojev.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri pralni stroj?
7.11.2009 22:11:51   
Pi-kica 1
Jaz sem se pred kratkim odločila za Bosha in ni mi žal. Imam pa tamalega, 5 kg.

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri pralni stroj?
8.11.2009 10:18:33   
Luni
Jaz sem pa zvesta slovenski znamki, se pravi Gorenju. Prvi nam ga je res sračkal (baje zaradi trde vode), sedaj imamo (tri leta) WA 63131, šest-kg boben, super zadovoljna!

_____________________________



(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri pralni stroj?
8.11.2009 19:21:39   
Barbara_L
Bosch, Maxx7 kg je zakon in nimam pripomb. user posted image

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri pralni stroj?
9.11.2009 7:47:32   
pupika
Mi smo po Whirlpoolovem, ki se je nonstop kvaril kupili Bosch max vario 6. Lahko samo rečem, nikoli več whirlpoolovega, ker smo imeli res probleme znjim. Za boschovega trenutno ne morem nič reči, ker ga imamo slabi mesec, opere dobro, kajti pri whirlpoolovem mi je bila enkratna funkcija antibakterijski program, ampak ker se tako kvarijo nikoli več. Moji starši imajo electroluxovega že 10 let in so tudi zelo zadovoljni.

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri pralni stroj?
9.11.2009 20:07:09   
loncica
Bosch Maxx7, ga ne menjam za noben denar in tudi njegoveda bratca sušilca ne:) Mami ima Boschevega ameriško varianto pa ni najbolj zadovoljna, na vikendu imamo najcenejšega Boscha 5kg, mislim da je bil 340€ pa je super.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri pralni stroj?
9.11.2009 20:44:13   
tweety83
Imam sušilni stroj Bosch in pralni stroj Samsung in sem z obemi zelo zelo zadovoljna!user posted image

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri pralni stroj?
24.11.2009 22:43:34   
bakula
candy 6kg, ameriški stil(odpiranje zgoraj), sem zadovoljna, pa še malo prostora vzame!

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri pralni stroj?
24.11.2009 22:44:28   
botrca
Gorenje

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu bakula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri pralni stroj?
29.11.2009 23:00:20   
malania
Doma imamo Gorenje, pa ni bilo večjih težav, opere v redu.
Ko sva se z mojim odločala za nakup sva gledala Miele (ga vsi hvalijo - ampak je tudi cena zelo lepa) user posted image .
Slišala sem tudi pohvale za LG (tisti ki nič ne ropota). Sicer pa odvisno.. lahko enemu qul dela, drugi pa dobi slabo serijo pa je fuč.
Drugače pa imamo mi BOSCH pomivalca in je superca!!!

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri pralni stroj?
30.11.2009 10:36:26   
Yasminka
Mi smo tudi  Gorenjevega zamenjali z Boschem.
Gorenjev je bil star 4 leta in se mi je v zadnjih 10mesecih 2krat  pokvaril - tako da so ga odpeljali na servis in smo več kot 3 tedne prali pri tašči (pa še novorojenčka smo imeli!!!). Po drugem generalnem servisu sem ga prodala in kupila Boscha-maxx8. Mi je sicer zelo dober - predvsem mi je všeč ker lahko res veliko operem, vendar pogrešam nekaj funkcij npr.: polovično pranje, ima dokaj glasno cvilečo centifugo(ker kopalnica meji na spalnico ga ne morem nastavit na nočno pranje, saj vse zbudiuser posted image ), otroško ključavnico(najmlajši mi ga skoz prižiga in ugaša - če mu to rata sredi pranja, peremo še enkrat), pa bolj jasna navodila glede nastavitve zamika pranja.


(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri pralni stroj?
1.12.2009 15:36:57   
k30
Miele in nič druga.

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri pralni stroj?
9.12.2009 13:31:15   
sostanovalka
a katera pozna oz ima doma Aristone pralca? midva bova imela pralno-sušilnmi stroj (zaradi prostorske stiske je popolnoma nemogoče imeti oba, sušilcu pa se tudi ne odpovemuser posted image ).  in tega Aristonovga so kar pohvalili.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kateri pralni stroj?
10.12.2009 8:51:02   
robinzon
Aristona imam caa dve leti in nimam pripomb čezenj. Takrat, ko sem ga kupovala, sem bila v dilemi, katerega. Potem sem prišla do tega, da gre tehnologija tako hitro naprej, da ne rabim stroja za 1500€ in 15 let. Kupila sem A.  za 300€ v akciji, centrifuga 1400 in to meni čisto zadostuje. Če se jutri pokvari, grem po novega, razen, če bi bilo popravilo manj kot 50€.

Kombiniranega pa ne bi nikoli kupila, je toliko pritožb in hitro se kvarijo. Bi raje vzela vsakega posebej 40 širine. Od sušilcev ima brandt te širine, za pralnega pa ni problem.

(odgovor članu sostanovalka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kateri pralni stroj?
12.12.2009 8:13:20   
tamiflu
Mi mamo Boschovega, ki sem ga v Merkurju dobila po - 50% ceni.Kak sem bla srečna, ko sem kupon držla v roki.
pa še mam nekje srečo user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kateri pralni stroj?
12.12.2009 15:35:54   
enea

IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1

Jaz sem se pred kratkim odločila za Bosha in ni mi žal. Imam pa tamalega, 5 kg.



Jaz imam tudi 5kg, maxx5, imam ga 1,5 leto, in sem res zadovoljna, edino če bi imel zamik vklopa bi bil še bolj superuser posted image
Pred enim mesecem sem zaradi prostorske stiske kupila še ožji model sušilca (Brandt) in sem zaenkrat tudi zadovoljna z njim. Kombiniranega pa ne bi nikoli!!!!! Niti zaradi prostorske stiske!!!!user posted image

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?