|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   masten madez
25.6.2005 8:40:59   
dory
Punce kako iz oblacil spravim mastne madeze...se greva kopat zele pa sem se fajn namazala z oljem in valda takoj oblekla:zmeden:...ja ne bom komentirala dalje...torej a lahko se kako resim cunje al ne?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   masten madez
25.6.2005 8:44:06   
Primoza
Poskusi enostavno oprati, ker je včasih dovolj topla voda in pralni prašek. Če pa ne bo, se da odstraniti s kemijskim čiščenjem.

Sama ga lahko izvedeš s bencinom ob upoštevanju požarne varnosti.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   masten madez
25.6.2005 8:45:09   
Maxica
Jaz bi na tvojem mestu kr v čistilnico nesla. Bo najbolj zihr. :rozica:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   masten madez
25.6.2005 9:01:39   
Anonimen
Ne boste verjele, samo topla voda in cet! In to pomaga pri vseh materialih. Brez namakanja! Zmočiš s toplo vodo, dodaš cet, pomencaš, splakneš s toplo (vročo) vodo. Pazi samo, da nimaš ceta, ki ima dodatek za zaščito rok ali da nima dodatka limone ali kisa (ker obledi obarvane tkanine).

Jz sem enkrat s semiš škorenjčki, novimi in dragimi, stopila v strojno mast, lohk si mislite kolk sem bla žalostna. V čistilnici so dali roke stran "mastnega madeža s semiša se ne da odstraniti". Kaj sem hotla. Cet v roke in z vročo vodo splaknit. Postopek sem ponavila večkrat. Potem ko so se posušili, sem jih skrtačila...in glej! Madeža, kot da ga nikoli ni bilo.
Od takrat naprej prisagam na najbl simpl varianto proti mastnim madežem.


(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   masten madez
25.6.2005 9:05:38   
tesa
Jaz vse mastne madeže namažem s čistilom za pomivanje posode in vržem v pralni stroj, pa gre vedno vse stran;)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   masten madez
25.6.2005 9:29:02   
Anonimen
Teja ne vem,če je ta nov proizvod že v naših trgovinah..odkrila sem ga slučajno in sem prav zadovoljna z njim vsi madeži grejo ven(kupljen čez mejo) ACE oximagic.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   masten madez
25.6.2005 9:37:35   
kalimero
Detergent za posodo je magic, res. Ma sem probala že vse, kar je na tržišču, pa me edino to nikoli ne pusti na cedilu.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   masten madez
25.6.2005 10:10:09   
dory
sem ze vse skup v cet namocila..zdej cakam na rezultate :)

hvala vsem res :rozica:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   masten madez
25.6.2005 13:25:27   
Anonimen
No zdej pa le ven uzem... mene zanima rezultat 8)

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   masten madez
25.6.2005 13:26:26   
dory
Sem drgnila ma mocila pa s cetom opletala okol in okol..zdej se susi in prec sporocim rezulatat :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   masten madez
25.6.2005 13:27:17   
Anonimen
Da se nis še sama razmastila? :)-

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   masten madez
25.6.2005 13:29:33   
dory
Hm vidis...na to pa se pomislila nism :):)-

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   masten madez
25.6.2005 13:48:00   
Anonimen
No, zdej pa le sproč rezultat ;) Pa pejt se fenom sušit, bo prej :)-

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   masten madez
25.6.2005 19:48:56   
dory
Pokorno javljam,da so vsi fleki out...cet alias pril je vse odstranil...no sej sem tud drgnila k slon :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?