|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   In konec moje porodniške
26.6.2005 15:46:18   
Tia27
Evo pa je minilo najinih 15 mesecev.4 julija grem v službo, ful me stiska, hudo mi je, shujšala sem celo za 2 kg, čeprav jem.Bojim se, kako bom vse sfolgala.Kako ste kaj vi preživele to tik pred zdajci službe?Pozdravček prav vsem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   In konec moje porodniške
26.6.2005 15:55:00   
tesa
Tut jst:((:((:(( Zdaj imam še en mesec počitnic..upsss dopusta in grem spet na delo veselo.
Jaz pa moram shujšat, sej gremo čez štirinajst dni na morje:)-
Verjamem. da ti je težko, saj je men tudi,ampak boš videla; kaj kmalu bomo v normelnih tirih dela. Mal me sicer skrbi kako bo moj mali sprejel vrtec ampak bo že.
Po enem mesecu se bomo samo smejale kako strah nas je bilo.;)
Lp:miska:

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   In konec moje porodniške
26.6.2005 19:12:44   
Martina8
Ja, mi tud (danes!)končujemo s porodniško:((in morm rečt da je blo krasno.Mormo še kdaj ponovit.:)-:)-
Sicer sem še 14 dni doma,pol pa veselo na delo,čeprov težko.Zanima me če bo kej drgač..Po moje ne,itak sem bla skoz na vezi s sodelavci,še šefe me je prišel ene dvakrat obiskat(in to s konjem:)-).
Ma bomo že spelale,sej smo navajene vsega,a nede?:bravo:Zdej pa sploh,ko mamo svoje otroke in smo dale neki skoz..
..brez panike,pa bo..:metulj::rozica:
lp tinka

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   In konec moje porodniške
26.6.2005 20:00:49   
NINA1
moja pa se je končala :(( v petek. tako da sem že 2 dni brezposelna :)-. v torek grem na zavod malo državni proračun praznit :)-.
lep pozdrav

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   In konec moje porodniške
26.6.2005 20:26:55   
TARA in MAJ
Delam že dva meseca in prvi teden je bil prav grozn čeprav je sedaj kar zalavfalo vendar pogrešam dneve z Mjem ko sem bila doma.

Pa srečno :rozica:

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   In konec moje porodniške
26.6.2005 20:35:42   
dory
Pomoje je tisti strah pred najbolj grozen...ko enkrat zacnes pades notr res zlo hitr..mal se ti kolca na case po dnevih,ko si jih prezivljal s tamalim...sam vcasih pa prou pase bit mal narazen...bos vidla,vse bo steklo samo od sebe :)

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   In konec moje porodniške
26.6.2005 20:39:04   
bskrle
jAZ SEM ŽE 7 TEDEN V SLUŽBI!
A kako folgamo? Operem še, zlikam pa ne, sesamo bolj poredko, za obiske skoraj ni časa ... je pa res, da hkrati obnavljmo eno hišo, mož se izobražuje, men sinusi dajejo ...
Za deklici pa k sreči ne zmanjka časa!
Kar pogumno, nič se ne boj!

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   In konec moje porodniške
26.6.2005 20:53:23   
Gina
Jaz grem pa jutri prvi dan v službo po porodniški. Pa se kar veselim. :)

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
26.6.2005 22:03:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tia27)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   In konec moje porodniške
26.6.2005 23:15:05   
Blanka77
Sej bo vse O.K. Malo manj bo pospravljeno, pa kaj pol. Jaz delam že dva meseca, pa mi kar paše.

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   In konec moje porodniške
27.6.2005 7:33:06   
Anonimen
začela sem prejšni teden, se prav da je za mano že en delovni teden. super je, na šihtu se spočijem, narr-jam in sem komi čakala da grem ana šiht, edin to sm žalostna da se vidmo sam par ur na dan :( paše pa sprememba, men se je doma že mešal.

lp, lara

(odgovor članu Tia27)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   In konec moje porodniške
27.6.2005 10:41:21   
mamsi
Jest sm tut začela prejšnji teden in se mi zdi, kot da nisem sploh manjkala. Takoj sem padla not na ful gas in sploh nimam časa za nič, tko da nimam časa razmišljat, a mi je hudo. Ko grem po tamalo v vrtec je pa prov fajn, k se me ful razveseli in ni imela nobenih težav z uvajanjem.

Vsak obdobje ima svoje prednosti.;)

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   In konec moje porodniške
28.6.2005 11:14:17   
DeVilla
Tudi jaz sem začela delat prejšnji teden, pa so me takoj na 14-dnevni dopust nagnal.. Nimajo dela zame, ker so moje delovno mesto med mojo odsotnostjo razdelili med dve novi punci :( Tako da bom do konca avgusta nadomeščala "dopustnike", potem pa sledi prijava na Zavod za zaposlovanje.. :(( Tolk o tem, kako povečati rodnost v naši državi - morš se odločit med otrokom in službo.. :zmeden:

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?