|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Napotnica
13.1.2010 15:46:24   
mamamajča
Tako!
Dolgo, predolgo sem čakala na šiht, danes pa nepričakovana pošta: USPOSABLJANJE NA DELOVNO MESTO V VRTCU.

Torej, v vrtcu imajo prosto mesto, ki pa ni bilo javno objavljeno, zavod mi pošlje napotnico.
Saj ne vem, če naj se že veselim al ne.... kaj to pomeni? Da ja, da je to to al da imam v pet razgovor, potem bomo pa vidliuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Napotnica
13.1.2010 15:47:30   
Jessy
Usposabljanje zame ni razgovor. Prej bi rekla, da je kakšno uvajanje. Po moje ti lahko čestitamo. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Napotnica
13.1.2010 15:49:53   
mamamajča

IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Usposabljanje zame ni razgovor. Prej bi rekla, da je kakšno uvajanje. Po moje ti lahko čestitamo. user posted image


Upam, da res. Je pa tako napisano, da ne gre konkretno razbrat.....

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Napotnica
13.1.2010 15:54:12   
Jessy
Sigurno, saj drugače bi pisalo, da si vabljena na razgovor! Ti kar malce lažje zadihaj in se veseli!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Napotnica
13.1.2010 16:01:48   
Rubin.
Ko so mene tako napotili, sicer ne za delo v vrtcu, nekaj čisto drugega, je bil razgovor, ker nas je bilo več. Pa pozanimaj se kaj pomeni "usposabljanje na delovnem mestu". Jaz sem bila čist razočarana. Sicer pa bi jaz šla v vrtec delat tudi prostovoljno, ker me to zelo veseli. Tako, da upam, da ti bo uspelo. Mogoče se pa iz tega še razvije delovno razmerje. Držim pesti.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Napotnica
13.1.2010 16:06:32   
mamamajča
Bolj ko iščem in berem, bolj sem razočarana.
Namreč, uporabnice enega foruma so se konkretno razpisale o teh usposabljanjih- delaš vsak dan 8 ur, plačano pa dobiš 350eur, bojda bruto!
Ne vem, no.... kake izkušnje?
Ja, tudi mene delo v vrtcu veseli, ampak imam otroka, ki mu bo treba plačevat vrtec, če jaz ne bom več doma, in potem se bom vprašala, če se mi splača?
Pa tak sem se veselila....

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Napotnica
13.1.2010 16:13:28   
Rubin.
Namreč, uporabnice enega foruma so se konkretno razpisale o teh usposabljanjih- delaš vsak dan 8 ur, plačano pa dobiš 350eur, bojda bruto!


Jah to je to. Pa potem sploh ni 100%, da te zaposlijo.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Napotnica
13.1.2010 18:32:50   
mamamajča
jeeeeej, noro user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Napotnica
13.1.2010 20:12:13   
poli*
Hmm, ne se veseliti prehitro. Če ti je to ZAVOD poslal, se mi zdi, da ne pomeni, da te bodo kar zaposlili... če bi ti vrtec direkt poslal (dobil naslov od zavoda), bi mogoče pomenilo, da te bodo kar zaposlili.

Jaz sem dobila iz zavoda pismo, v katerem je bil naslov NAPOTNICA ZA ZAPOSLITEV NA DELOVNO MESTO. No, to je pomenilo, da moram jaz šele prošnjo napisat in potem dalje...

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Napotnica
13.1.2010 20:37:34   
sonchica
mamamajča mislim da je nekak tako usposabljenje traja nekje 3 mesce in je zlo slabo plačano ....

Je pa sedaj lih tak čas teh usposabljan in javnih del ....


Upam pa vseeno da ti uspe ! user posted image


_____________________________



(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?