|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   povišana temperatura 37.3
21.1.2010 15:50:49   
J.L.
ali hodite z otrokom ven pri TT 37.3 izmerjeni pod pazduho z živosrebrnim termometrom? sem v dilemi. v ušesku, kjer sem mali izmerila temperaturo je pokazalo 37.9 (seveda če odštejemo 0.2, kar je potrebno pri digitalnem), je še vedno višja se pravi 37.7.
sedaj nevem če ima tempreraturo zaradi vnetih ušeskov ali masla, ki ga ima precej, ker drugače z navadnim pa ima 37.3!
nonstop neki problemi! upam samo da niso spet ušeska! user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: povišana temperatura 37.3
21.1.2010 15:51:36   
ledenaa
zanesljivi so bolj navadni kot ušesni!
če je ok hodim

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: povišana temperatura 37.3
21.1.2010 15:52:13   
Jessy
Načeloma se bi otrok zunaj ohladil, kar ne bi bilo slabo. Sama pa z vročino otroka ne vozim ven, pa še sama ne vem zakaj. Morda zato, ker tudi mene niso, ko sem bila majhna. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: povišana temperatura 37.3
21.1.2010 16:11:52   
urška
kolikor jaz vm, moraš pri merjenju v ušesih in ritki odšteti 0,5. to, da je pri digitalnih treba odštet 0,2 pa nisem vedla. torej, če ima 37.9 - 0.5=37.4.
mojemu se recimo to že ful pozna in je ves utrujen in zaspan. tako, da jaz ne bi šla ven. če bi bil pa čisto ok, potem najbrž take majhne temperature sploh opazila ne bi.....

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: povišana temperatura 37.3
21.1.2010 16:20:10   
liliana
Raje se zanesi na navadni teromometer, pri ušesnem je potrebno biti precej pazljiv, da se točno izmeri (ga pazljivo in pravilno vstaviti) potrebno je meriti vedno v enem ušesu, ker je izmerjena temperatura v levem ušesu drugačna od desnega.....

in če si mu izmerila temperaturo 37.3 pod pazduho samo enkrat, mu je lahko samo vroče in v takem primeru bi jaz šla ven.....če pa ima povišano temperaturo že nekaj časa pa se mu nekaj kuha......

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: povišana temperatura 37.3
21.1.2010 18:15:02   
Hope2
Ja, grem ven

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: povišana temperatura 37.3
21.1.2010 18:17:51   
TomTaylor
pri rahlo povišani temperaturi in tem mrazu (pri nas je -10) jz ne bi hodila ven. Niti, če mu je trenutno samo vroče.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: povišana temperatura 37.3
21.1.2010 20:01:12   
ivao1
če se otrok dobr počuti kljub rahlo zvišani vročini mi gremo vn na zrak za kake pol urce, ne dovolim pa noret.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: povišana temperatura 37.3
21.1.2010 21:56:27   
J.L.
predvidevam, tako je odgovorila tudi Tanč, da je po vsej verjetnosti temp, kar reakcija na cepljenje. samo da ni kaj resnejšega.


(odgovor članu ivao1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: povišana temperatura 37.3
21.1.2010 22:06:36   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

predvidevam, tako je odgovorila tudi Tanč, da je po vsej verjetnosti temp, kar reakcija na cepljenje. samo da ni kaj resnejšega.




aha, cepili ste se...zna biti od tega ja, ampak tudi cepljenje nekoliko omaje imunski sistem, zato jz otroka kakšen dan ali dva ne bi pretirano izpostavljala tem nizkim temperaturam. Jz naslednji dan po cepljenju (zdaj ko je zima in te mrzle temprature) raje večkrat dnevno in intenzivno prezračim stanovanje ali pa na kiper odprem okno v sobici. Ko pa temperatura gre spet na normalno takrat pa greva spet ven. Jaz sem pač bolj previdna zdaj, ker sem imela s tavečjo pač slabše izkušnje.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: povišana temperatura 37.3
21.1.2010 23:55:19   
Naja31
Pri digitalnem se odšteje 0,5.
Mislim, da ne bil šli ven. Po takem mrazu verjetno ne.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?