|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ultrazvočni inhalator
20.1.2010 19:59:16   
J.L.
dajte mi povedat a to v posodo zlijem navadni fizioložko in na ta način delam inhalacije ali kako? koliko vode pa je treba če inhalira otrok?
sem vprašala na MONu, pa še čakam na odgovor, v navodilih ne piše, rabim pa takoj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ultrazvočni inhalator
20.1.2010 20:02:06   
bumerang
A nimaš tistega valjčka, ki ga daš v usta oz. v nosnice? Gor so začrtane črtice. Nekje med min in max.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ultrazvočni inhalator
20.1.2010 20:06:45   
madela
Za otroka je priporočljivo do 2ml za eno dozo,za odraslega pa do 3 ml za dozo. Lahko pa večkrat na dan user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ultrazvočni inhalator
20.1.2010 20:18:40   
J.L.
mam že odgovor:) hvala! kaj to fiziološko (mi jo pripravljamo sami z navadno prefiltrirano vodo) je mišljeno vlit k preostali vodi (destilirani) ali vlijem samo par ml FR pa se inhalira?

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ultrazvočni inhalator
20.1.2010 20:23:23   
madela
jaz dam samo fiziološko.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ultrazvočni inhalator
20.1.2010 20:54:40   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: madela

jaz dam samo fiziološko.


pa je dovolj samo 5ml? ali je daš več? ker v mojga pride precejšnja količina, sedaj pa nevem če dam samo teh par ml ali napolnim do vrha kar je nevem koliko dcl

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ultrazvočni inhalator
20.1.2010 21:17:04   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

IZVIRNO SPOROČILO: madela

jaz dam samo fiziološko.


pa je dovolj samo 5ml? ali je daš več? ker v mojga pride precejšnja količina, sedaj pa nevem če dam samo teh par ml ali napolnim do vrha kar je nevem koliko dcl



Ti imaš ultrazvočni inhalator, večina ostalih, ki ti odgovarjajo, pa verjetno kompresorskega.

Pri UZ daš destilirano vodo v tisto komoro, za fiziološko pa mora bit posebna posodica, ki je namočena v to destilirano vodo. Jaz sem enega gledala, ta posodica za fiziološko je bila kot jajčna lupina.

dobro poglej vse dele, pa sigurno mora bit v navodilih kaj narisano/napisano. Bolj konkretno ti žal ne morem pomagat, ker imam doma kompresorskega.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ultrazvočni inhalator
20.1.2010 22:24:55   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

IZVIRNO SPOROČILO: madela

jaz dam samo fiziološko.


pa je dovolj samo 5ml? ali je daš več? ker v mojga pride precejšnja količina, sedaj pa nevem če dam samo teh par ml ali napolnim do vrha kar je nevem koliko dcl



Ti imaš ultrazvočni inhalator, večina ostalih, ki ti odgovarjajo, pa verjetno kompresorskega.

Pri UZ daš destilirano vodo v tisto komoro, za fiziološko pa mora bit posebna posodica, ki je namočena v to destilirano vodo. Jaz sem enega gledala, ta posodica za fiziološko je bila kot jajčna lupina.

dobro poglej vse dele, pa sigurno mora bit v navodilih kaj narisano/napisano. Bolj konkretno ti žal ne morem pomagat, ker imam doma kompresorskega.


ja, plastična posodica je namenjena zdravilu za inhaliranje ali predvidevam fizioločki.
torej destilirana obvezno?
ker jaz sem vanj vlila FR.user posted image navodila so priložena samo niso glih natančna. user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




piflar
dojenček223

kaj si boste mislili o svojem otroku če bo piflar

ponosna bom nanj (66%)

naj dela kar hoče (21%)

sramovala se ga bom (1%)

nevem (12%)


Število vseh glasov: 1348

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!