|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pagina viva
19.1.2010 13:35:04   
lukec
Čisto na kratko: Ali je mogoče v dokumentu, kjer imam pagino vivo, strani označevati desno zgoraj? Počasi bom doktorirala iz Worda in se mi že rahlo user posted image . Številka strani mi namreč vedno "povozi" druge podatke v glavi. Hvala! (A ja, Word 2007)

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pagina viva
19.1.2010 14:15:55   
urška
jaz naredim tako: vstaviš pač glavo. dodaš besedilo, potem številčenje strani, označiš število in daš poravnavo na desno. kar s tisto ikono, ki jo imaš za poravnavanje besedila - s tisto ki je na spodnji sliki obkrožena.

user posted image

upam, da sem kaj pomagala....

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pagina viva
19.1.2010 16:13:43   
lukec
Grem takoj probat, javim, kaj je nastalouser posted image .

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pagina viva
19.1.2010 16:33:50   
lukec
Ne gre, takoj, ko potrdim oštevilčenje, mi vrže v glavo št. strani besedilo pagine vive pa izgine, tudi če pritisnem poravnavo ni spremembe.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pagina viva
19.1.2010 16:54:37   
Anonimen
Jaz sem se ravno učeri s tem zaj****** ... ma ta novi word je jajc ... mi gre na živce!!! No na koncu sem tole stuhtala ... odprla sem glavo, vstavil oštevilčenje, nato sm pa v glavo vstavila tabelo iz dveh celic (eno zraven druge) in tadesno pomanjšala na ena 2 cm in vanjo vstavila oštevičenje (označila številko in jo prenesla v celico - poravnavo besedila v celici sem nastavila na spodaj desno) v tavečjo celico sem pa tekst vtipkala potem sem pa še vse robove tabele izbrisala razen spodnje, ker pač rabim imet glavo s črto ločeno ... zakomplicirano, sam je pa ratalo ... user posted image

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pagina viva
19.1.2010 22:12:43   
lukec
Joj user posted image . sej mi očitno ne bo kaj drugega preostalo. To si potem delala za vsako stran posebej?
Sama sem zdej ugotovila kako oštevilčim, ampak ne znam začet z enko na tretji strani, samo na drugiuser posted image . Hvala obema, se grem še malo matrat.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pagina viva
19.1.2010 22:25:12   
Anonimen
Ne ni treba za vsako stran ... na eni to narediš, na ostalih se pa avtomatsko to ponovi. Da ti pa na tretji strani začne z 1 pa klikni oblikovanje števila strani in tam nastavi, da ti začne z -1 ... jaz ponavadi itak te prve strani v ločenem dokumentu naredim in potem šele sprintano skupaj dam, ker se mi ne da zafrkavat s temi prelomi in podobnim sranjem user posted image

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pagina viva
19.1.2010 22:34:55   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Ne ni treba za vsako stran ... na eni to narediš, na ostalih se pa avtomatsko to ponovi. Da ti pa na tretji strani začne z 1 pa klikni oblikovanje števila strani in tam nastavi, da ti začne z -1 ... jaz ponavadi itak te prve strani v ločenem dokumentu naredim in potem šele sprintano skupaj dam, ker se mi ne da zafrkavat s temi prelomi in podobnim sranjem user posted image


Ja prelom odseka je pa res težko vstaviti na konec druge strani, da lahko začneš številčenje na treji strani. user posted image  Kaj pa če moraš dokument oddati v elektronski obliki? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pagina viva
19.1.2010 22:40:20   
zmajaz
Ok - številka strani - ko vpišeš tisto svojo pagino vivo, se s tabulatorjem pomakneš na desno stran glave do konca (oziroma kjer želiš, da je številka), klikneš ikono "številka strani" in NE izbereš možnosti "vrh strani"; ampak možnost "trenutni položaj" ter izbereš želeno obliko številke in ti jo lepo vstavi tja. user posted image

Sorry - ampak nisem prej videla teme, da bi ti že prej pomagala.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 19.1.2010 22:41:14 >

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pagina viva
19.1.2010 22:59:07   
lukec

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Ok - številka strani - ko vpišeš tisto svojo pagino vivo, se s tabulatorjem pomakneš na desno stran glave do konca (oziroma kjer želiš, da je številka), klikneš ikono "številka strani" in NE izbereš možnosti "vrh strani"; ampak možnost "trenutni položaj" ter izbereš želeno obliko številke in ti jo lepo vstavi tja. user posted image

Sorry - ampak nisem prej videla teme, da bi ti že prej pomagala.


user posted image Hvala, hvala, carica si! Ko človek že misli, da se ne more več ničesar naučit ...user posted image

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pagina viva
19.1.2010 23:06:13   
zmajaz
Ni za kaj - tu smo, da si pomagamo user posted image

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?