|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   preberite prosim
12.1.2010 21:08:22   
urosmaribor
Pozdravljeni to je napisano v slabem osebnem stanju zato so slovnične napake in v primeru jutršnjega neuspešnega dne je lahko objavljeno imensko in se zavedam da ste mnogim pomagali,tako da so odgovorne osebnosti kr pohitele.Zanima me pa sledeče,če sploh je rešitev ali je pač enostavno ni. Ali pa da se s taksnimi primeri ne ukvarjate.Zanima me sledeče: V mesecu juniju sem sem prijavil,na zavodu za zaposlovanje po sedmih leta dela,ker je pač to podjetje zmanševalo število zaposlenih,zarad krize.Ampak problem ni v tem. Prijava na zavodu je bila nekje junija meseca,kjer sem v naslednjem mesecu tudi prejel prvo nadomestilo,in sem upravičen do meseca januarja,ampak pojavil se je sledeč problem.Meseca novembra je prislo iz zavoda obvestilo,da so mi nasli poskusno delo preko njih,ki bo trajalo mesec dni,se pravi,da delam preko zavoda,kjer sem prijavljen in v primeru d,da je delodajalec zadovoljen me zaposli za določen čas,to je poskusno delo,plačano kot ležanje doma:),no in potem jaz z veseljem delam v tem podjetju v okolici maribora,nakar pride hitro po mojem zacetku klic iz zavoda,da so mi nasli delo v tujini in če me interesira,seveda sem poklical v to podjetje ki ni iz tega dela slo,ter se odločil v hipu da se poskusim v tujini,ta delodajalec je zahteval,da pošljem fotokopijo osebnega dokumenta,kar sem storil,vendar še v tistem ali najkasneje v naslednjim dnevom preklical,ker mi je osebni zdravnik odsvetoval,kajti imam zdravstvene tezave,to podjetje pač obvestim,oziroma danes vem posrednika. Nakar delam še naprej preko zavoda v tem domačem podjetju,nakar pride klic iz zavoda nekje 20 novembra da se naj hitro zglasim pri njih in podpisem papir,da nisem nikjer drugje zaposlen,to sem tudi storil,nato delam do konca meseca novembra dokler traja poskusno delo,in delodajalec,ne zaposli nobenega od nas preko zavoda,kajti zima je pred vrati,in gradbenistvu nima vec naročil,nakar pride  14.12 obvestilo z zavoda da se mi prekine nadomestilo,zarad tega, ker so ugotovili,da delam v tem xxx podjetju ki delajo v tujini. Nato obvestim svetovalko in me razume ter ve da je bila pomota,in da so se pri prijavi zmotili kar so se,in vedo tudi na mariborskem zavodu za zdravstveno zavarovanje kjer so bili obvesceni o tem primeru vendar jaz sem ostal brez vsega,v mesecu decembru v času božiča brez denarja,nimam več nobenega od starsev,in nevem kaj naj nardim,kajti kontaktiral sem tega delodajalca in mu rekel naj da pod storno kot so rekli na zavodu za zdravstveno zavarovanje   in bi bil problem rešen vendar je rekel da ne gre in da na zavodu v drugem kraju ne gre nardit kontaktirali so ga tudi iz zavoda za zdravstveno zavarovanje, ki pa jih je najprej zavracal ter se ni hotel pogovarjat,meni sicer ponuja za ta mesec,denar oziroma nadomestilo,vendar moram rect, da sem delal,vendar nisem! in niti nemislim podpisat z njegove strani nič, kajti izgubil sem vse in  vso nadomestilo,obračam se z spoštovanjem na vas, da mi svetujete,,in ta drzava mi to pošlje na mesec december vendar denar še decembra dobim medtem ko danes zahtevajo vsoto nazaj od kod nevem ostal sem brez vsega  kaj mi svetujete,močno trpim in jemljem tudi pomirjevala zarad financ zdaj še pa to po vrhu,obiskal sem tudi in še bom zdravnika,ker ne najdem izhoda,da trpim jaz ko oni sustrajo,in zarad njih je to poleg tega pa če smo realni, sem  delavsko knjigo in vse imel na zavodu pa še to, delodajalec pri katerem sem bil na preizkusnji je tud dal moj seznam ur  tako da je razvidno, da nisem bil v tujini pa zaposlen v xxx firmi temveč na preizkusnji preko zavoda,tezava je pa tudi v tem,da to xxx firmo ko sem kontaktiral,me je oseba zenskega spola prosila,da naj ne prijavim inšpekciji ker imajo baje neke tuje delavce,nekje v avstriji in ji je mož zagrozil,da naj uredi,in pač kot človek z srcem sem zaenkrat ostal tiho,vendar denar rabim,in v slo gre po polzje,in tud ta primer bi se mogel resit,vendar v drzavi to gre od vrat do vrat in me cel dan posiljajo,zato vas osebno prosim ali je mozno kaj storiti ali zahtevati kakšno odškodnino ali je nesmiselno,prosim svetujte. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: preberite prosim
12.1.2010 21:45:03   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: urosmaribor

pomirjevala zarad financ zdaj še pa to po vrhu,obiskal sem tudi in še bom zdravnika,ker ne najdem izhoda,da trpim jaz ko oni sustrajo,in zarad njih je to poleg tega pa če smo realni, sem delavsko knjigo in vse imel na zavodu pa še to, delodajalec pri katerem sem bil na preizkusnji je tud dal moj seznam ur tako da je razvidno, da nisem bil v tujini pa zaposlen v xxx firmi temveč na preizkusnji preko zavoda,tezava je pa tudi v tem,da to xxx firmo ko sem kontaktiral,me je oseba zenskega spola prosila,da naj ne prijavim inšpekciji ker imajo baje neke tuje delavce,nekje v avstriji in ji je mož zagrozil,da naj uredi,in pač kot človek z srcem sem zaenkrat ostal tiho,vendar denar rabim,in v slo gre po polzje,in tud ta primer bi se mogel resit,vendar v drzavi to gre od vrat do vrat in me cel dan posiljajo,zato vas osebno prosim ali je mozno kaj storiti ali zahtevati kakšno odškodnino ali je nesmiselno,prosim svetujte.



Nisem in upam da nikoli ne bom v takem položaju kot si ti, lahko pa ti svetujem da narediš naslednje:
1. pošlješ babo v ku.... in jo prijavišuser posted image user posted image user posted image
2. imej srce- zase- postavi se zase pejt na zavod in udari po mizi, naj ti to TAKOJ zrihtajo,user posted image
3. daj jih na tv, boš videl kako bodo skakali, pa na inšpekcijo tudi.user posted image

Veš kolk sem bila sedaj jezna ko sem tvoj post brala, ne morem verjet da živimo v taki državi, da smo socilano šibki, še največja jeb... stranka.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil enea -- 12.1.2010 21:48:07 >

(odgovor članu urosmaribor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: preberite prosim
12.1.2010 22:21:15   
urosmaribor
Ja verjamem ampak danes je fora v tem da inšpektorat trdi da mora najprej pravn a sluzba na zavodu zrihtat oni pa me pošiljajo na inšpektorat zdaj pa še moram za mesec december vrnit ko sem ostal brez prihodka,fora je v tem da na 24 ur sem pisal pa nič največji problem je v tem da nobeden se ne oddzove in več nevem kam naj grem resnično nevem,denarja nimam dal sem vlogo za brezplačno pravno pomoč pa še ni odgovora ze od decembra ker živčen sem tud jaz ker zdaj vidim da ta drzava ni vredna ma nič popolnoma nič tudi varuhu za človekove pravice sem danes poslal ker resnično nimam moči to se vleče že od začetka decembra firma ki me je zaposlila mi je tudi obljubila nadomestilo kar sem zgubil vendar jih zdaj ni za dobit IN SE NOBEDEN NE JAVLA ZE OD ZACETKA LETA. Živčen sem ko to pišem ker nevem kam se naj obrnem nobeden neve niti na zavodu.aja pa še to vam moram povedat zgornji post je bil napisan nekje pri božiču zato je mogoče kaj narobe napisano denarja se do danes  nisem dobil jutri grem zaprosit za sociialno pomoč šele zdaj grem zato ker sem mislil da bodo zrihtali sami ko sem jim javil napako ampak ostal sem sam država je bolana in naši zakoni.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: preberite prosim
12.1.2010 22:30:02   
enea
Resnično mi je težko da te je to doletelo, zakaj pa varuha za človekove pravice ne pokličeš, ne piši, KLIČI, eden se bo že oglasil, pa na poptv tudi POKLIČI, pa ja user posted image  se bo nekdo javil, pa magari čistilka (malo heca- upam da ne zameriš), ampak resno ti govorim POKLIČI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Samo jaz bi jih res v rit brcnila, banda pokvarjena!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urosmaribor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: preberite prosim
12.1.2010 22:35:11   
ZmajTolovaj
Pokliči Svet na Kanalu A, brez heca!


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: preberite prosim
12.1.2010 22:39:53   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Pokliči Svet na Kanalu A, brez heca!



Pa a ni to eno in isto, pop ali kanal a????user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: preberite prosim
12.1.2010 22:58:05   
urosmaribor
ma pop tv bom poskusil jutri obvestiti kajti res sem nemočen butasto mi je ker je res butasta država resnično butasta druga nemorem rečt kako lahko nekdo ki je svetovalec sedi pred menoj in trdi da res neve kaj naj nardi klicali so zavod za zdravstveno varstvo in povedali vendar niso mogli ukrepat ker za to je pristojen zavod za zdravstveno varstvo velenje ne maribor in v mariboru so mi rekli naj recem da dajo storno in da gre nardit storno v velenju pa trdijo da ne gre in s tem bi bilo takrat rešeno vendar je drzava butasta in negre prelagajo eden na drugega tebe ko pa nisi nič kriv pa kr pošiljajo saj v končni fazi to ni moj problem:):) morall bi biti njihov kaj so nardili ampak ni odziva nikakrsnega

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: preberite prosim
12.1.2010 23:01:43   
zmajaz
Ja - pop tv pa a kanal sta dejansko od istega lastnika, samo ekipe, ki delajo 24 ur in Svet so pa različne.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: preberite prosim
12.1.2010 23:02:56   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: urosmaribor
ma pop tv bom poskusil jutri obvestiti

Novinarji Sveta na kanalu A kar čakajo na take zgodbe. Pametnega nasveta, kam bi se še lahko obrnil, da bi zadevo rešil, ti pa žal ne znam dati. Veliko sreče ti želim!

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 12.1.2010 23:03:35 >

(odgovor članu urosmaribor)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: preberite prosim
12.1.2010 23:12:56   
urosmaribor
ja hvala za  dobre zelje in vsem ki to berete za vas je razumljivo da ne veste vsi o vsem vendar nekatere sluzbe bi pa lahko vedele ali je kdo ali katera iz velenja zanima me o tej firmi ki me je zaposlila ce vam je znana GZIM D.O.O

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: preberite prosim
13.1.2010 9:12:26   
Anonimen
Upam,da se cimprej resi vsa ta kolobacija v tvoje dobro!!

(odgovor članu urosmaribor)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: preberite prosim
13.1.2010 9:27:37   
muška
Udari po mizi in jim daj jasno vedet, da naj se nehajo delat norca. Naj te nehajo pošiljt od vrat do vrat, ker to ni tvoja naloga, saj nisi ti nič zagrešil. Pa ne mailov in pisem pošiljat, POKLIČI

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: preberite prosim
13.1.2010 10:25:32   
mamamajča
Jaz verjamem, da si izjemno dober človek, ki noče škodit drugim, ampak poglej, tukaj si ti oškodovan. kdo je tukaj dober do tebe?
Vse, kar so ti že svetovale zgoraj, je dobro, naredi res vse, kar lahko, obrni se na inšpektorat, na sodišče, na tv, kamorkoli.
Vem, da bo trajalo, preden se reši, ampak enkrat se bo rešilo.

pozabi svoje dobro srce do drugih, bodi v prvi vrsti dober do sebe, za preživetje ti gre!
VELIKO SREČE!

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: preberite prosim
13.1.2010 10:39:09   
urosmaribor
ma obrnil sem se na vse zivo od inšpektorata do vsega in ni nobenega ukrepa ukrep je samo zame da sem brez vsega ostal zdaj sem prisel iz zavoda za zaposlovanje v tem casu pa sem imel redna javlanja in sem se mogel oglasat pa posiljat ter hodit na razgovore po drugi strani pa sem bil zaposlen aj to normalno nevem a je to pravna drzava ze drugi mesec bom brez vsega in jaz resnicno ne razumem obrnil sem se na vse drzavne ustanove in nikjer niso znali resit ali pa vsaj rect kam naj grem borza me pošilja na inšpektorat na inšpektoratu pa nazaj na zavod 6krat sem šel od enega do drugega pa sem jih danes prosil naj pokličejo na inšpektorat ker jaz več nemorem sem pa tja hodit in bi blo najbolj preprosto da se oni dogovorijo ob 12h mam se en razgovor z svetovalko vam javim kaj je novega aja zdaj se moram to povedat danes sem ugotovil da na zavodu sploh niso meli zabelezeno da sem bil na poizkusnem delu svetovalka pa se je takrat v pričo mene z mojim tel pogovarjala z tem delodajalcem kamor so me napotili danes pa trdi da ni bilo še nobene pogodbe takrat podpisane med njimi in zavodom ta xxx firma pa se ne javla na noben tel ko jih kličem tista ki me je kr zaposlila brez vednosti in brez kontakta ki ga sploh nisem imel razen z neko posrednico meša se mi res sem zivcen v velenje pa nemorem it na sedez firme ker nimam niti za burek

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: preberite prosim
13.1.2010 10:43:07   
mamamajča
saj se bo rešilo, je pa res, da bo trajalo. Ker take stvari radi vlečejo, saj veš.
Ti predlagam, da vsaj na črno nekaj delaš, da ne boš res brez vsega. Dokler se stvar ne reši, seveda.

Drugače pa- mi smo s pomočjo inšpektorata zelo hitro rešili zadevo in to samo po tel.
So pritisnili na bivšega delodajalca, ki pa je na srečo hitro popustil.

Upam, da čimprej urediš zadevo!

(odgovor članu urosmaribor)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: preberite prosim
13.1.2010 11:05:00   
urosmaribor
ja saj če bi kter sprozil postopek da se to razreši bi ze cakal problem je v tem da tukaj do zdaj ni nobenega ki bi rekel ja bomo uredili in preverili te bi vsaj vedel da delajo na tem ne pa da me pošiljajo od vrat do vrat in vsakem na novo razlagam kaj se je zgodilo ni pa nobeden odgovoril bomo uredili ali preverili al kaj pač je treba vedno moram od zacetka razlagat in vedno isti odgovori mi ne moremo nič nimam te pristojnosti zivcev vec nimam ker res sem obupan da bi vsaj sprozili nek postopek in da bi se delalo na tem bi pač čakal da se bo uredila tako pa se ne zgodi nič

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: preberite prosim
13.1.2010 12:27:08   
dory
kriza res...okej ostal si brez službe, brez nadomestila...katastrofa sploh v današnjih časih...ampak...ne izgubi volje, išči delo, spremljaj oglase, spletnih portalov imaš kar nekaj...nekaj se bo kmalu zagotovo našlo...

bi pa tudi jaz šla do konca...zakaj bi moral biti tiho in se ozirat na druge...kdo se ozira nate?


in ja, še kdo mi nej reče,da je naša ljuba domovina pravna država...za posrat...

(odgovor članu urosmaribor)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: preberite prosim
13.1.2010 13:52:32   
urosmaribor
Ja zdaj sem se vrnil iz borze malo boljše volje ,kajti samo na zavodu v mariboru na gregorčičevi je bilo 10 primerov,ko so bili zaposleni brez njihove vednosti in to vsi v tujini,kot jaz. Poleg tega so tukaj,ko sem bil na preizkusnji ugotovil da je vse slo v nič ker me ta delodajalec in zavod nista sklenila pogodbe tako da preko zavoda sploh nisem bil zaposlen pri teh,ampak k sreči so pri tem istem privatniku bili trije kot jaz za nobenega od nas niso porihtali papirjev. Tako da hvalabogu zdaj nisem cisto sam,mislim pa da se kazejo slabe lastnosti zakona naše butaste vlade ko so sprejeli zakon da lahko delodajlci zaposlujejo brez delovnih kjižic. Resnično butasta drzava ampak kljub ugotovitvam napak še vedno ostajamo brez financ.SRAMOTA ZA DRŽAVO IN NJIHOVE SLUŽBE

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: preberite prosim
28.1.2010 18:28:36   
urosmaribor
Evo in vseskupaj stoji naprej brez ukrepov niti za brezplačno pravno pomoč nisem dobil se odgovora

(odgovor članu urosmaribor)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: preberite prosim
28.1.2010 18:59:10   
blaža
pozabi na vse skupaj.

če bi meni to rekli par let nazaj bi znorela, zdej sem bla pa prisiljena pozabit, ker sem bila na koncu razočarana in ostala brez 4 plač in dveh regresov.

Enostavno ji niso meli od kje vzet in tako je ostalo.user posted image

Pa sem se dobro angažirala in prijavla na inšpektorat,.. pa ni blo nobenega učinka. Celo na davčni so me napi***, da ona mi je dala vse plače, da je tam prinesla plačilne liste,... In to brez, da so preverli po izpiskih.

No pol so preverli in vidli, da je tudi njih naplahtala, ma ni za govorit. Pa še noseča sem bla in sem komaj prišla do porodniške, ker mi jo ta ista delodajalka ni hotela podpisat,.. Ni zagovorit.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu urosmaribor)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: preberite prosim
28.1.2010 20:40:10   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: urosmaribor
ta delodajalec je zahteval,da pošljem fotokopijo osebnega dokumenta,kar sem storil

Tvoja prva napaka. Nikoli in nikomur ne pošiljaj po navadni ali elektronski pošti fotokopij ali skenov svojih identifikacijskih dokumentov, v kolikor ne veš 100%-no, komu jih pošiljaš.
pride klic iz zavoda nekje 20 novembra da se naj hitro zglasim pri njih in podpisem papir,da nisem nikjer drugje zaposlen,to sem tudi storil

Tvoja druga napaka. Lahko bi vedel, da te (potencialni) delodajalec iz prvega odstavka lahko prijavi (beri: uradno zaposli) na podlagi fotokopije tvojega identifikacijskega dokumenta, katerega si mu poslal. Podpisu (najbrž kazensko in materialno) zavezujoče izjave bi se lahko elegantno izognil s tem, da bi tačas, ko si šel na RZZ, vmes stopil še na ZZZS ali ZPIZ in zahteval (brezplačni) izpisek tvoje zavarovalne dobe. Na licu mesta bi videl in vedel, ali te je kdo zaposlil ali ne.
pač kot človek z srcem sem zaenkrat ostal tiho

Ljudje s srcem ne preživijo. V današnjem svetu preživijo ljudje z možgani. Žal.
ali je mozno kaj storiti ali zahtevati kakšno odškodnino

Ja, je možno, ampak če so ti šli živci v maloro že zaradi prej opisanega, potem ti bodo šli tukaj dokončno.
inšpektorat trdi da mora najprej pravn a sluzba na zavodu zrihtat oni pa me pošiljajo na inšpektorat

Dovolj je, da stopiš na Inšpektorat. Dostop do Interneta imaš - brezplačno si preberi zakonodajo.
dal sem vlogo za brezplačno pravno pomoč pa še ni odgovora ze od decembra

Časa za odgovor imajo 60 dni.
SE NOBEDEN NE JAVLA ZE OD ZACETKA LETA

Zakaj pa ne greš tja, na sedež podjetja?
danes sem ugotovil da na zavodu sploh niso meli zabelezeno da sem bil na poizkusnem delu svetovalka pa se je takrat v pričo mene z mojim tel pogovarjala z tem delodajalcem kamor so me napotili danes pa trdi da ni bilo še nobene pogodbe takrat podpisane med njimi in zavodom ta xxx firma pa se ne javla na noben tel ko jih kličem tista ki me je kr zaposlila brez vednosti in brez kontakta ki ga sploh nisem imel razen z neko posrednico

Prijavi RZZ na Inšpektorat.

(odgovor članu urosmaribor)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: preberite prosim
29.1.2010 11:56:12   
urosmaribor
ja saj so bile dejansko napake tudi moje da sem poslal vendar jaz sem imel namen it delat,ampak sem preklical in klub temu brez pogodb te nemorjo kr zaposlit,oziroma kot kaze te lahko.Sicer pa sem danes klical varuhinjo človekovih pravic ker sem zjutraj dobil njihov mail in jim moram poslat potrdila,ter da bodo ukrepali,edina ustanova,ki bo ukrepala tako,da sem zdaj pomirjen,vsaj malo,pritisnili bodo na zavod naj to razreši in inšpektorat. Tako da upam da bo res kot je gospa govorila. 

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?