|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hlače - pobarvane
6.10.2009 12:03:27   
majate
Bele hlače imajo ob stani temno modro črto. Po pomoti sem jih prala z belimi na malo višji temperaturi. Zdaj so vse pomodrele. Kako bi jih zrihtala "nazaj" v beleuser posted image ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hlače - pobarvane
6.10.2009 15:56:28   
enea
Jaz sem zadnjič pobarvala belo majico v roza user posted image , pa sem dala jo nazaj prat na 60°c, in sem dala noter tisti listek, lovilec barv, ki je v rdeči škatli, in malo varikine za delikatno perilo.user posted image Majica je spet snežno belauser posted image

(odgovor članu majate)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hlače - pobarvane
6.10.2009 16:02:55   
Hope2
V mullerju imaš lističe in sredstva za razbarvanje.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hlače - pobarvane
6.10.2009 16:59:39   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

V mullerju imaš lističe in sredstva za razbarvanje.


Ja kaj pa če mullerja nimaš v bližini, jaz sem iz NG, najbljižji muller je pa v kopru??user posted image
Lističe dobiš v mercatorju, ki ga pa ima že skoraj vsaka vas, varikino za delikatne cunje pa tudi ( omino bianco, ali oxi lana ali neki tazga)user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hlače - pobarvane
7.10.2009 19:45:29   
citrončica
V DMjih, Tuš Drogerijah imajo sol za razbarvanje....

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hlače - pobarvane
7.10.2009 20:33:40   
Anonimen
Jz sem enkrat kupila v DM-u ono sol za razbarvanje ... ma na škatli je rumena majica z rdečim zaflekana, samo ne vem kako se reče ...  v glavnem te zadeve NE kupovat, ker men se je cel stroj cunj (ki mi jih je prej uspelo zabarvat) uničila user posted image .

< Sporočilo je popravil Otika -- 7.10.2009 20:34:20 >

(odgovor članu citrončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hlače - pobarvane
8.11.2010 11:27:51   
soncek.djukelica
tole informacija meni tudi pride prav!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hlače - pobarvane
9.11.2010 14:21:09   
kodrana
vedno perem z temi lističi za perilo, da se perilo ne obrava.
zadnjič mi je kljub dvema listkoma perilo pobarvalo na rdečo, ekr je bila vmes rdeča majica. tako da sme nad temi listki razočarana..



_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hlače - pobarvane
14.11.2010 23:02:32   
soncek.djukelica
evo, poskusila sem z lističi, pa ni kaj dosti pomagalo! dejte mi še kak nasvet, plizzzz!

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hlače - pobarvane
15.11.2010 12:38:56   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: soncek.djukelica

evo, poskusila sem z lističi, pa ni kaj dosti pomagalo! dejte mi še kak nasvet, plizzzz!


Varikina za pisano perilo ( verikina delikata) jo dobiš v spinu v zeleni plastenki,..

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?