|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenček-kje ga je najbolje zavarovati ??
30.1.2010 12:47:49   
ksenjicka
Kje ste ali boste zavarovali - življenjsko ali nezgodno  svojega otroka in da se bo ob tem še varčevali in kaj privarčevalo do njegove polnoletnosti.

Kje je najbolje - ali KD ali kje drugje. Jaz nimam nič izkušenj in prosim za mnenja.


lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenček-kje ga je najbolje zavarovati ??
30.1.2010 12:49:45   
zmajaz
Mi imamo za oba KD - nezgodno, življenjsko + varčevanje. Za tavečjo imamo navadno fondpolico, za ta manjšega pa fondpolico maks garant plus.

(odgovor članu ksenjicka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenček-kje ga je najbolje zavarovati ??
30.1.2010 12:57:56   
Goldy
Če želiš najbolje za svojega otroka in obenem poskrbiš še da bo otrok imel zagotovljeno štipendijo, hkrati pa poskrbiš tudi, če se kaj zgodi staršema, je najboljše zavarovanje štipendije pri zavarovalnici Merkur, program MT - v Sloveniji najboljše. user posted image  Tako imava urejno tudi midva, sva pa zadevo preverila pri večih ponudnikih.
Imava pa tudi zavarovanje KIV. Nezgodno zdravstveno zavarovanje (tudi zavarovalnica Merkur) - je edino zavarovanje v Sloveniji, ki otroka krije tudi zaradi bolezni (če gre v bolnico). Priporočam vsem.user posted image

Seveda ima vsak svoje mnenje, vendar sva midva po tehtnem razmisleku in preverjanju ponudb sklenila ta 2 zavarovanja.



_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu ksenjicka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenček-kje ga je najbolje zavarovati ??
30.1.2010 13:43:21   
ksenjicka
Goldy - praviš da - če želiš najbolje za svojega otroka in obenem poskrbiš še da bo otrok imel zagotovljeno štipendijo, hkrati pa poskrbiš tudi, če se kaj zgodi staršema, je najboljše zavarovanje štipendije pri zavarovalnici Merkur

pa je to tudi za dojenčka??

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenček-kje ga je najbolje zavarovati ??
30.1.2010 13:44:07   
ksenjicka
ali je bolje vzeti fondpolico maks garant plus??

(odgovor članu ksenjicka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenček-kje ga je najbolje zavarovati ??
30.1.2010 13:44:38   
Goldy
Seveda!!! Od 0 do 18 let - oba zavarovanja.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu ksenjicka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenček-kje ga je najbolje zavarovati ??
30.1.2010 14:13:09   
Goldy
ksenjicka - imaš zs

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dojenček-kje ga je najbolje zavarovati ??
30.1.2010 18:40:02   
rožica2
moje mnenje je da je najboljše denar nalagati na banko in ko bo otrok star npr.18let vzameš ven kar si vplačal.sama sem imela življensko zavarovanje z varčevanjem in po10tih letih sem ven dobila samo polovico tistega kar sem vplačala.user posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
30.1.2010 19:18:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rožica2)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dojenček-kje ga je najbolje zavarovati ??
7.2.2010 0:39:33   
valči
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: rožica2

moje mnenje je da je najboljše denar nalagati na banko


jz tud cedalje bolj prihajam do tega...

enako mnenje


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?