|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Osnovna šola Vrhnika
9.2.2010 13:30:12   
bambolina
Letos vpisujem sina v prvi razred. Šolo bo obiskoval na Vrhniki in ker sta tam dve OŠ - Ivana Cankarja in A.Martina Slomška sem enostavno zmedena, ker ne vem na katero šolo naj ga vpišem. Na Vrhniko smo se preselili 2 leti nazaj in nikogar ne poznam iz tega kraja, da bi ga vprašala za nasvet. Ima kdo kakšne izkušnje z eno ali drugo šolo? Plis, help...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Osnovna šola Vrhnika
9.2.2010 13:50:29   
Fleka
Mislim,da je veliko odvisno na katerem koncu Vrhnike živiš.user posted image Če si na Vrtnariji,Stari Vrhniki ali tam okoli je bolj smotrna OŠ Slomšek(moje mnenje),če si na drugem koncu Vrhnike pa stara šola.Jaz bi tukaj upoštevala domu najbližjo šolo.Program pa mislim,da je povsod isti.user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu bambolina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Osnovna šola Vrhnika
9.2.2010 15:32:35   
bambolina
Ja, mi stanujemo ravno tako, da so mi rekli, da se lahko odločim na katero šolo gremo. Program je gotovo isti, vendar me samo zanima, če kdo kaj pozna učitelje na šolah ali pa morda od katere otrok obiskuje tam oš pa mi lahko da kakšno info... sej po moje je večinoma vse odvisno od učiteljev, ali ne?

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Osnovna šola Vrhnika
9.2.2010 16:06:37   
abc100
Jaz bi se raje odločila za Cankarjevo, ker je le v mestu. Imajo bližje do kina, knjižnice,... Drugače mi je pa zelo, zelo antipatičen ravnatelj na Slomškovi šoli. 

_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu bambolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Osnovna šola Vrhnika
9.2.2010 22:02:46   
hopsasa
jaz imam punco v drugem razredu cankarjeve šole in nimam pripomb. Nimam pa izkušenj s Slomškovo šolo. Jaz bi se odločila na podlagi tega, kakšna cesta vodi do šole oz. katera je manj nevarna....


LP


(odgovor članu bambolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Osnovna šola Vrhnika
10.2.2010 10:54:24   
bambolina
Hvala za vaša mnenja,...sej nekako se bolj orientiramo na Cankarjevo, vendar smo še vedno mejčen v dilemi....no nekam bo sigurno hodil v šolo :-)  Če pa je še kakšna tukaj na forumu, ki ima kakšen predlog, mnenje,.. pa kar na dan z njim...

(odgovor članu hopsasa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?