|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gliste in nosečnost !!
15.2.2011 12:32:12   
daška91
Zdravo nosečke !!

Odpiram novo temo , ki zna bit zelo zanimiva !! user posted image
Stvar je taka : Sem skoraj že v 16.tednu nosečnosti in imam že več kot 2 meseca gliste !
Bila sem pri svojem osebnem zdravniku, mi je reku da naj jem česen, samo česen mi dela
probleme v želodcu , ki ni kaj prijetno ! 1.mesec nazaj sem začela jemati kapsule z česnom ki niso
nevarne za nosečnice in otoka , pa mi je pomagalo za 1 teden in so se mi spet pojavile GROZA vam rečem ! user posted image Posvetovala sem se pa tudi pri svoji ginekologinji , ki mi je rekla da obstajajo tablete Wermox in sirup.
Wermox se bojim jemati , ker baje da ni kaj pripročljiv za nosečnice ! Sirupa se pa v lekarni ne dobi več !
Zato bi use nosečke prosila, če ima katera kakršno koli informacijo o tem problemu, da mi pove bom zelo vesela ! user posted image .Povem vam da so tele glistice zelo zelo zelo nadležne in ni kaj prijetno in jih nubeni nosečki ne privoščim !!

lep pozdravček user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gliste in nosečnost !!
15.2.2011 12:39:20   
Anonimen
Gliste se ti niso spet pojavile. Sploh niso nikamor niti šle in tako se jih ne boš rešila. I ja vermox lahko jemlješvermox se ne daje samo v prvih mesecih nosečnosti.Sirup se dobi. Samo je treba v lekarni prosit,da pokličejo okrog in da naj  jim pošljejo

(odgovor članu daška91)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gliste in nosečnost !!
15.2.2011 13:12:28   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: daška91

Zdravo nosečke !!

Odpiram novo temo , ki zna bit zelo zanimiva !! user posted image
Stvar je taka : Sem skoraj že v 16.tednu nosečnosti in imam že več kot 2 meseca gliste !
Bila sem pri svojem osebnem zdravniku, mi je reku da naj jem česen, samo česen mi dela
probleme v želodcu , ki ni kaj prijetno ! 1.mesec nazaj sem začela jemati kapsule z česnom ki niso
nevarne za nosečnice in otoka , pa mi je pomagalo za 1 teden in so se mi spet pojavile GROZA vam rečem ! user posted image Posvetovala sem se pa tudi pri svoji ginekologinji , ki mi je rekla da obstajajo tablete Wermox in sirup.
Wermox se bojim jemati , ker baje da ni kaj pripročljiv za nosečnice ! Sirupa se pa v lekarni ne dobi več !
Zato bi use nosečke prosila, če ima katera kakršno koli informacijo o tem problemu, da mi pove bom zelo vesela ! user posted image .Povem vam da so tele glistice zelo zelo zelo nadležne in ni kaj prijetno in jih nubeni nosečki ne privoščim !!

lep pozdravček user posted image user posted image



A boš zej poslušala strokovnjake kaj boš jedla glede na svoje stanje ali pa boš brala navodila, forume. Sama se odloči. Veliko je zdravil, ki jih nosečnice ne smejo, samo v stanju bolezni jih je pač treba. Ne škodijo v tej smeri, da bo z otrokom karkoli narobe.

(odgovor članu daška91)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gliste in nosečnost !!
15.2.2011 13:38:09   
daška91


[/quote]

A boš zej poslušala strokovnjake kaj boš jedla glede na svoje stanje ali pa boš brala navodila, forume. Sama se odloči. Veliko je zdravil, ki jih nosečnice ne smejo, samo v stanju bolezni jih je pač treba. Ne škodijo v tej smeri, da bo z otrokom karkoli narobe.

[/quote]

ja lej men ni usen veš kaj jemlem. Jz tukej prosm za povset veš ! To je moja prva nosečnost in nočem reskirat !

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gliste in nosečnost !!
15.2.2011 13:39:09   
daška91
Anonimen
: hvala za inf. bom se še malo posvetovala za ta surup !

lep pozdrav

(odgovor članu daška91)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
15.2.2011 19:45:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu daška91)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: gliste in nosečnost !!
16.2.2011 11:59:42   
moci
obstaja homeopatsko zdravilo, jaz sem ga dobila za dojenčka.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?