|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bi še vedno podarile?
12.2.2010 10:13:19   
picola1
Mene pa zanima naslednje...Ve date oglas na nek podaritveni oglasnik, javi se vam nekdo, ki sprašuje, če imate zadevo še vedno na voljo. Ko mu poveste, da ja, vam pove, da bi jo vzel, vendar vam pove po pravici, da bo zadevo, če mu ne bo odogovarjala, prodal naprej. Nadalje pove svojo zgodbo, da se iz neke finančne krize rešuje tudi na tak način, ker ima tako občutek, da stvari ni samo vzel, ampak je vložil tudi svojo energijo v to, da dobi (zasluži) denar.
O tem, da bo prodal stvar naprej, pove sam, ker pravi, da bi imel v nasprotnem primeru slabo vest.
Bi mu bile zadevo še vedno pripravljene podarit ali ne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bi še vedno podarile?
12.2.2010 10:17:05   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Mene pa zanima naslednje...Ve date oglas na nek podaritveni oglasnik, javi se vam nekdo, ki sprašuje, če imate zadevo še vedno na voljo. Ko mu poveste, da ja, vam pove, da bi jo vzel, vendar vam pove po pravici, da bo zadevo, če mu ne bo odogovarjala, prodal naprej. Nadalje pove svojo zgodbo, da se iz neke finančne krize rešuje tudi na tak način, ker ima tako občutek, da stvari ni samo vzel, ampak je vložil tudi svojo energijo v to, da dobi (zasluži) denar.
O tem, da bo prodal stvar naprej, pove sam, ker pravi, da bi imel v nasprotnem primeru slabo vest.
Bi mu bile zadevo še vedno pripravljene podarit ali ne?

jaz sem nekomu enkrat podarilo neko malo stvar in sem zvedla da niso imeli niti za kruh doma druzinica s 3 otroci in oni to stvar so prodali naprej da so si kupili kruh za čez praznike da so ga dali v skrinjo za cel mesec user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bi še vedno podarile?
12.2.2010 10:18:27   
ursi
Če se jaz sama odločim, da bom neko stvar podarila in mi oseba že vnaprej pove svoje načrte, potem me ne moti. Bolj bi me motilo, če tega ne bi povedal. Še vedno pa, če bi jaz hotela s tem zaslužit, bi jaz prodala in ne podarila.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bi še vedno podarile?
12.2.2010 10:25:09   
majch
Koliko jih pa ne pove, da bodo stvari naprej prodali? Je malo beden občutek,sicer, ja. Samo, če pričakuješ zdaj neko hvaležnost od človeka, ker mu podarjaš stvari, se ti bo to po moje zelo redko zgodilo. Folk je danes komot. Vse je samo biznis. Sicer pa si človeku pomagala tudi na ta način - če ti je bistvo v pomoči. Sentimentalana navezanost na stvari pa itak ni zdrava. Ko nekaj daš, te več ne sme preveč skrbet, kaj se s tem zgodi.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bi še vedno podarile?
12.2.2010 10:32:50   
uwaga
Če imam namen stvar podariti jo pač podarim. Običajno ne preverjam kaj se z njo dogaja nadalje.
V primeru, ki si ga opisala, bi to stvar prav tako podarila. Če jo nekdo proda naprej zato, da si olajša težko situacijo, je meni o.k.

Ja, še vedno bi podarila!

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bi še vedno podarile?
12.2.2010 10:36:15   
naja17
Ja, vseeno bi podarila in če bi bil še povrh kak tak primer kot je bil pri pridni janji, bi pobrskala, če imam še kej tazga za dat...

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bi še vedno podarile?
12.2.2010 10:39:19   
marta82
Bi.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bi še vedno podarile?
12.2.2010 10:42:08   
Rožica I
Takoj. Tako iskrenega človeka ne bi nikoli zavrnila. Pika.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bi še vedno podarile?
12.2.2010 10:45:12   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Takoj. Tako iskrenega človeka ne bi nikoli zavrnila. Pika.

Tudi jaz.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bi še vedno podarile?
12.2.2010 10:48:11   
mateyka
če se iz finančne krize tako rešuje, bi mu še vedno podarila. mislim, kriza je in ti želiš to podariti nekomu in s tem pomagati. načeloma ima tvoj dar še vedno pravi namen (če bi bil pa to en "diler", ki se tako redno preživlja tudi ko ni krize, potem pa verjetno tvoj dar zgubi prvotni namen in jaz ne bi podarjala na ta način). sama pa nikoli ne bi mogla nekaj prodat, kar dobim. mogoče, če bi bla  res desperate - samo bi potem verjetno naredila tako kot ta model. povedala bi vnaprej. edino pošteno.
tako nekako user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bi še vedno podarile?
12.2.2010 10:49:17   
hrchy

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Takoj. Tako iskrenega človeka ne bi nikoli zavrnila. Pika.

Tudi jaz.



enako

_____________________________

if a man speaks his mind in a forest and no woman hears him, is he still wrong?

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bi še vedno podarile?
12.2.2010 10:50:14   
TomTaylor
ja, bi. Smo že enkrat debatirale in so se nekatere zgražale da je nekdo podarjeno naprej prodal. Jz, če se namenim podariti, podarim. Če pa nekdo potem to stvar naprej proda, da zasluži npr. za položnico plačat ali kruh kupiti..naj jo pa kar. Za te pare že ne bo obogatel. Temu človeku bi pa še gratis podarila kako stvar, ker je pošteno povedal.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bi še vedno podarile?
12.2.2010 10:52:16   
Oceania
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Temu človeku bi pa še gratis podarila kako stvar, ker je pošteno povedal.


user posted image user posted image user posted image



Ja, jaz bi tudi podarila.

_____________________________

Fornication Under the Consent of the King.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bi še vedno podarile?
12.2.2010 11:43:29   
Najaa
Ja, bi.

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bi še vedno podarile?
12.2.2010 11:49:19   
pridna_janja
včas je blo polno oglasov na podarimo,odkar ljudje so zgubili službo takoj vse zmanka user posted image žalostno je nekateri nevem kako je to.Poznam eno punco ko res nima niti za jest vedno je juho iz vrečke in krompir kuhan 

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bi še vedno podarile?
12.2.2010 12:14:25   
Arwenko
Ja, nekomu, ki je iskren bi vsekakor podarila. Sicer pa ne podarjam zato ker se mi ljudje smilijo, ampak zato ker se stvari želim znebit in če deluje, mi je vseeno ali jo tisti uporablja ali proda naprej, meni je važno, da je jaz ne gledam več. 

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bi še vedno podarile?
12.2.2010 12:49:17   
Lenny
Ja.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bi še vedno podarile?
12.2.2010 13:01:10   
liliana
Bi mu bile zadevo še vedno pripravljene podarit ali ne?


Bi....če nekomu nekaj podarim, me več ne zanima, kaj se s podarjenim dogaja.....

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bi še vedno podarile?
12.2.2010 13:19:22   
J.L.
mi je čisto vseeno, če nekaj podarim in nekdo to proda naprej. isto če prodam, pa preprodaja naprej za več denarja.


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
12.2.2010 14:48:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ursi)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bi še vedno podarile?
12.2.2010 22:09:25   
Abbey
ja

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bi še vedno podarile?
12.2.2010 22:33:04   
valči
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Ja, nekomu, ki je iskren bi vsekakor podarila. Sicer pa ne podarjam zato ker se mi ljudje smilijo, ampak zato ker se stvari želim znebit in če deluje, mi je vseeno ali jo tisti uporablja ali proda naprej, meni je važno, da je jaz ne gledam več. 

Podpis.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Bi še vedno podarile?
12.2.2010 22:45:35   
Anonimen
Pri podarjanju odvečnih stvari me vodijo znebitveni in ne dobrodelni vzgibi.

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bi še vedno podarile?
12.2.2010 22:52:53   
muška
če dam neko stvar z namenom od sebe jo dam. Kaj se z njo kasneje dogaja me ne briga, saj sem jo dala naprej, torej ni več moja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?