|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   novemberke
6.7.2005 9:46:01   
Teni_
Kako ste kaj?

Jaz sem super. Kg, so še vedno nekje med +1,5 - 2 kg, čeprav zgleda pri ginekologinji še 3 kg zraven, ker jim tehnica kaže 3 kg več.

Drugače pa imam danes pregled - morfologijo in že komaj čakam, da bomo spet videli našega sončka. Imam pa komaj okoli 16. ure. Naročena sem sicer od 15:20, ampak sem ob 15:15 naročena na zavodu, pa sem tam že spreminjala. Sem se zmenila pri ginekologinji, da lahko pridem kasneje.

Naš :duda: brca 100 na uro. Se sploh ne spomnim, če je Teja kdaj brcala tako močno.

Že spet sem se preveč razgovorila.:ups:

LP,
Mojca:nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   novemberke
6.7.2005 11:07:13   
Julijana
Kar uredu!
Za mano je morfoligija najin pikec:ups: raste kot po JUS-u (obseg glavice, trebuha...):bravo:. Ko sem ga vprašala za spol mi je rekek da bolj diši na :modri: ampak naj ga ne držim za besedo, ker je lulček, če to je, velik komaj 4MM. Tako da bova počakala še kaka dva meseca na bolj siguren rezultat.
Drugače vse OK in grem lahko na morje:morje: brez problema kamor hočem, samo umazane vode se moram izogibati.

LP:nosecka:J

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   novemberke
6.7.2005 12:02:42   
Andy13
Pozdravljene,

situacija glede kil je nekje enaka kakor pri Mojci, nekje +1,5 kg.
Komaj čakam naslednji četrtek na morfologijo.
Glede spola sva še vedno prepričana, da ne bova vprašala. Po eni strani bi moj rad vedel kaj imava, da se lažje pogovarjava o otroku, po drugi strani pa si želiva presenečenja. No, tudi če bova ne glede na vse vprašala za spol, ga ne bova nikomur izdala in bo le najina skrivnost.

Še vedno se pa matrava z imeni, nikakor ne najdeva imena, ki bi nama bil zelo, zelo všeč. :ups:

Lepo se imejte in pobožajte vaše bušije!
Andy

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   novemberke
6.7.2005 12:08:57   
Teni_
Glede na to, da je Andy omenila imena: kakšna imate izbrana, oz. katera so v igri. Midva že imava izbrano: :modri: - Nik, :roza: - Neja. Nik je ostalo že od prvič. Mogoče pa bo še čakalo na 3.:)-

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   novemberke
6.7.2005 12:25:58   
wawa
En pozdravček na hitro......

Še dve uri delam, potem pa me nekaj časa ne boste slišale..........jutri grem na dopust do 18 ega....

Super ste slišat in me full veseli da je pri vseh vse v najlepšem redu.......

Lepo se mejte in se slišimo!!!!!!!!!!!!!


(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   novemberke
6.7.2005 12:58:13   
mauri
Hojla!

Tudi midva nočeva vedeti spola. Moj pravi, da je vseeno, samo da bo stoje lulal. Seveda se heca. Oba bova vesela, neglede na to kaj bo. Imena imava približno izbrana :modri: Taj ali Nal in :roza: Tia ali Ela.

Wawa uživaj na dopustu in javi se, ko prideš nazaj!

Preostale novembrke pa se tudi lepo imejte in uživajte danes ko je tako lep sončen dan.

LP
mauri:rozica:


(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   novemberke
6.7.2005 18:25:51   
Teni_
Pozdravljene. JAz sem nazaj iz pregleda. Vse je vredu. Imela sem morfologijo, ampak grem še na eno v porodnišnico, ker ni mogla vse videt in mi je dala napotnico. Spet sem vprašala za spol, pa je rekla, da ji vse bolj punčkasto zgleda.(zadnjič je ginekolog rekel, da se mu je zdelo, da je videl pištolco). Bom še vprašala v porodnišnici, če pa se ne bo videlo, se bomo pač pustili čisto presenetit.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   novemberke
6.7.2005 19:01:34   
nogometas
:):)Živjo vsem,
pri meni tudi nič novega, trebušček raste, mala brca vsak dan, tut drugi jo že lahko čutijo...
Komaj čakam, da bom lahko začela zbirat stvari za :duda:, čisto me že meče.
Še vedno čutim topo bolečino v spodnjem delu trebuha, imam tudi malo belega izcedka, vendar nič posebnega. Upam, da nič takšnega, da bi se lahko bala. Tudi ko smo bili na morju, sem se super počutila. Sem pa malo prehlajena (to neumno vreme, kdo ne bi bil) in imam spet herpes :(.
V nedeljo je rodila moja prijateljica :roza:Lucijo in sem jo šla včeraj pogledat. Mala je črna in lepa ko cuker9nebesa, ampak takoooo maaaajhna! Najmanjše pamperske so ji bile skoraj do vratu :), kako previješ tako malo čudo:zmeden:
Sploh mi ni jasno, da nas tudi to čaka!
Pazite nase in na svoje :duda:, in lep poletni pozdrav!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   novemberke
6.7.2005 19:06:13   
Teni_
Nogometaš, verjemi, da previješ. Naša je bila tudi bolj mala, jaz pa sem imela pripravljenega pajaca za iz porodnišnice 68, Teja pa je bila velika 47 cm. Pa kombinizon je bil tudi 68. Potem si lahko predstavljaš kako je to izgledalo. Vse ji je bilo totalno preveliko. :)-

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?