|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj?
26.2.2010 8:14:25   
Anonimen
Zakaj mi lahko mož reče, da mi služba več pomeni kot otroci, ko bi bilo treba uspavati hči zvečer (ko delam na projektu) in bi moral to slučajno narediti on (sicer čez dan skrbim za otroke in vse ostalo sama)?

Ko pa zbolim (vročina, boleče grlo) in ga vprašam če bi ostal doma en dan, pa vehementno odgovori "Ne!", pa nisem tako podla, da bi mu rekla isto nazaj (da mu služba več pomeni kot družina).

Razmišljam, da bi tudi jaz začela govoriti "Ne!". Sploh kar se tiče mojih financ. Resnično mi gre na jetra da sem provider in še sluga. J*benti!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zakaj?
26.2.2010 8:15:24   
Anonimen
ker je smotan!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zakaj?
26.2.2010 8:36:06   
kasso
ker je otrok in bi bilo treba njega spravit spat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zakaj?
26.2.2010 8:36:16   
analucija
ni edini ki je tako smotan. če men ni dobro , moram vse delat. ko pa on zboli je pa najbolj bogi na svetu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zakaj?
26.2.2010 8:37:03   
Fleka
Ne pusti seuser posted image .Pokaži mu,da (tudi)ti nosiš hlače v  družini-enakopravnost je lepa čednost(vsaj pri nas).user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zakaj?
26.2.2010 8:37:14   
Anonimen
anja, pa kaj nisi ti se na porodniski?
kako pa to, da ze delas?

(odgovor članu analucija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zakaj?
26.2.2010 8:38:21   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: analucija

ni edini ki je tako smotan. če men ni dobro , moram vse delat. ko pa on zboli je pa najbolj bogi na svetu.



Eh, to pa skor ne verjamem.


























































P.S.: Poznamo take, ja.  user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________



(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zakaj?
26.2.2010 8:43:24   
Anonimen
ja ja...vceri je moj ene 3x pokasljal pa 2x si nos obrisal...
mater!
to smo mogli vsi po prstih hodit....bogiiii revcek!!!!


A KO SEM SAMA PRJSNJI TEDEN OBLEZALA SKORAJ!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



sem mu omenila vceraj, pa dec sploh ni pogruntal, da mi je kaj manjkalo!!!!!




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zakaj?
26.2.2010 8:43:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

anja, pa kaj nisi ti se na porodniski?
kako pa to, da ze delas?



J*biga tko je

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zakaj?
26.2.2010 8:46:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ja ja...vceri je moj ene 3x pokasljal pa 2x si nos obrisal...
mater!
to smo mogli vsi po prstih hodit....bogiiii revcek!!!!


A KO SEM SAMA PRJSNJI TEDEN OBLEZALA SKORAJ!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



sem mu omenila vceraj, pa dec sploh ni pogruntal, da mi je kaj manjkalo!!!!!




user posted image user posted image user posted image



Ej pa točn to me je zmotl - k je on revček bogi nahoden pa mal smrkav ostane doma pa gre lepo spat. Jest pa zgleda zanjga nism človk in ne morm it spat če zbolim. Nej gre v k....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zakaj?
26.2.2010 8:48:13   
uškinamama
Vsako dekle bi se moralo najakasneje do prve menstruacije naučiti reči "ne". Tako, da vzami ta možev izpad kot izziv, da boš svojo deklico naučila veščine "ne-jev",

Včeraj je bil tak dan, jaz mu pravim, da tudi čudaki ga morajo imeti user posted image

Vse dobro.

< Sporočilo je popravil uškinamama -- 26.2.2010 8:50:25 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zakaj?
26.2.2010 8:49:37   
ALWAYS LARA
kako to lahko tko hladno sprejemaš? js bi pop**** da bi blo kr grozn! pomoje ga vržem iz bajte v momentu, k bi izustu kej tazga kot tvoj, da mu služba pomen več k družina. potem pa izvoli in pejt spat v svojo službo !adijo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zakaj?
26.2.2010 8:55:42   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

kako to lahko tko hladno sprejemaš? js bi pop**** da bi blo kr grozn! pomoje ga vržem iz bajte v momentu, k bi izustu kej tazga kot tvoj, da mu služba pomen več k družina. potem pa izvoli in pejt spat v svojo službo !adijo!


Ti si pa mal narobe razumela...
On je njej očital, da ji služba več pomeni.


_____________________________



(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zakaj?
26.2.2010 8:56:41   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Zakaj mi lahko mož reče, da mi služba več pomeni kot otroci, ko bi bilo treba uspavati hči zvečer (ko delam na projektu) in bi moral to slučajno narediti on (sicer čez dan skrbim za otroke in vse ostalo sama)?

Ko pa zbolim (vročina, boleče grlo) in ga vprašam če bi ostal doma en dan, pa vehementno odgovori "Ne!", pa nisem tako podla, da bi mu rekla isto nazaj (da mu služba več pomeni kot družina).

Razmišljam, da bi tudi jaz začela govoriti "Ne!". Sploh kar se tiče mojih financ. Resnično mi gre na jetra da sem provider in še sluga. J*benti!

Ker te očitno izkorišča user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:00:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

kako to lahko tko hladno sprejemaš? js bi pop**** da bi blo kr grozn! pomoje ga vržem iz bajte v momentu, k bi izustu kej tazga kot tvoj, da mu služba pomen več k družina. potem pa izvoli in pejt spat v svojo službo !adijo!


Kaj mi pa ločitev pomaga zdele? Čist nč.

Sej lahko popizdim, ni problema, vendar nimam nič od tega. Ljudje so takšni kakršni so, ne moreš jih spreminjati.

Ne vem še kako naj ukrepam. Zakonsko življenje sem si mal drgač predstavljala ne pa eno samo matranje.

< Sporočilo je popravil AnjaPH -- 26.2.2010 9:01:26 >

(odgovor članu ALWAYS LARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:02:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Zakaj mi lahko mož reče, da mi služba več pomeni kot otroci, ko bi bilo treba uspavati hči zvečer (ko delam na projektu) in bi moral to slučajno narediti on (sicer čez dan skrbim za otroke in vse ostalo sama)?

Ko pa zbolim (vročina, boleče grlo) in ga vprašam če bi ostal doma en dan, pa vehementno odgovori "Ne!", pa nisem tako podla, da bi mu rekla isto nazaj (da mu služba več pomeni kot družina).

Razmišljam, da bi tudi jaz začela govoriti "Ne!". Sploh kar se tiče mojih financ. Resnično mi gre na jetra da sem provider in še sluga. J*benti!

Ker te očitno izkorišča user posted image



Tega pa kar nočem verjet.

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:02:13   
uškinamama
Koliko časa sta poročena ? Koliko je otroček star?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:03:08   
Anonimen
3 leta, otroka stara 20 mesecev in 6 mesecev.

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:04:54   
ALWAYS LARA
aja ups, ja sem mal blont (poštrihana na rjavo :P)
sem mislna, da ti je reku, da njemu služba pomen več.

jah v vsakem primeru mislm, da rabita en vorng pogovor!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:06:20   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Zakaj mi lahko mož reče, da mi služba več pomeni kot otroci, ko bi bilo treba uspavati hči zvečer (ko delam na projektu) in bi moral to slučajno narediti on (sicer čez dan skrbim za otroke in vse ostalo sama)?

Ko pa zbolim (vročina, boleče grlo) in ga vprašam če bi ostal doma en dan, pa vehementno odgovori "Ne!", pa nisem tako podla, da bi mu rekla isto nazaj (da mu služba več pomeni kot družina).

Razmišljam, da bi tudi jaz začela govoriti "Ne!". Sploh kar se tiče mojih financ. Resnično mi gre na jetra da sem provider in še sluga. J*benti!

Ker te očitno izkorišča user posted image



Tega pa kar nočem verjet.

Lej, veš, da si midve nisva ravno simpatični in da ponavadi nisva na isti valovni, ampak vseeno se mi zdi žalostno, da bi bila nekomu molzna krava in paradni konj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:10:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Zakaj mi lahko mož reče, da mi služba več pomeni kot otroci, ko bi bilo treba uspavati hči zvečer (ko delam na projektu) in bi moral to slučajno narediti on (sicer čez dan skrbim za otroke in vse ostalo sama)?

Ko pa zbolim (vročina, boleče grlo) in ga vprašam če bi ostal doma en dan, pa vehementno odgovori "Ne!", pa nisem tako podla, da bi mu rekla isto nazaj (da mu služba več pomeni kot družina).

Razmišljam, da bi tudi jaz začela govoriti "Ne!". Sploh kar se tiče mojih financ. Resnično mi gre na jetra da sem provider in še sluga. J*benti!

Ker te očitno izkorišča user posted image



Tega pa kar nočem verjet.

Lej, veš, da si midve nisva ravno simpatični in da ponavadi nisva na isti valovni, ampak vseeno se mi zdi žalostno, da bi bila nekomu molzna krava in paradni konj user posted image



Sam če dobr pomislim, maš prav. Opremila sem celo nadstropje (v hiši njegovih staršev), kupila oba avtomobila (za 45k eur), plačujem vse dopuste (ki so vsi nad 2k eur), ampak do zdaj nikoli nisem pomislila, da me izkorišča. Moje razmišljanje je pač dobro zaslužim in da sem lahko vesela, da je tako, ne da sem tu samo zaradi tega.


(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:12:18   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

3 leta, otroka stara 20 mesecev in 6 mesecev.


Glej , če dovoliš, te bom potolažila, (čeprav tu na rr-ju veš, da so sami super druper očetje, možje, zakoni kjer se cedita mleko in med), menim , da je v večini začetkov družinskega življenja podobno. Mislim, da te prav nič ne izkorišča in , da ni prav nič nepopravljivo narobe z njim user posted image  . Okej , rekel ti je res nesramno stvar , pizdec eden nehvaležen, samo nekako iz lastnih izkušenj vem, da take "puščice" prikrivajo nekaj drugega. V smislu , nekaj ti rečem, da odreagiraš...in potem se pač plaz vsuje. Vprašaj se (ga) kaj točno misli s tem kar ti je rekel? Ga moti, da delaš na porodniškem? Da zaslužiš  (več) in si finančno neodvisna ? Pričakuje, da ker si na porodniški , da mu ni potrebno otroke rihtat?
Dajta se malo pogovorit...mislim, da je prezgodaj razmišljati o ločitvi. Dva tako mala otroka , služba ...niso mačji kašelj. Moj mož je bil po otrokovem rojstvu totalen kreten , če bi dala sem gor takrat temo , bi ga kakšna rr- jevka prišla k nam domov lastnoročno zadušiti... Pa glej nas zdaj...med in mleko user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:16:34   
rija
eh, kaj pa vem...to je samo ena stran.....in zelo velikokrat, ko smo slabe volje, pač navržemo kaj, kar nasprotni strani ne paše....

sicer pa počakaj ljuba duša....kaj bo, ko bosta skupaj 18 let....in bo začetniška toleranca šla rakom žvižgatuser posted image

jaz se tudi včasih tako počutim, ko smo recimo v Gracu, pa se gospodu hudičevo mudi domov, ker ima trening...jaz bi šla pa še v eno ali drugo trgovino...ampak kaj češ...včasih eden potrpi, včasih drugi....

ampak tole ti pa moram navrčt: ni takega projekta, da si jaz ne vzamem tiste pol ure in dam mojega malčka spat.
taki trenutki so zame neprecenljivi. in ki ne bi mogel počakati teh 30 minutk....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:18:07   
pety78
ampak tole ti pa moram navrčt: ni takega projekta, da si jaz ne vzamem tiste pol ure in dam mojega malčka spat.
taki trenutki so zame neprecenljivi. in ki ne bi mogel počakati teh 30 minutk....


Zakaj pa ne bi očka kdaj doživljal te neprecenljive trenutke? user posted image



_____________________________



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:18:10   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Moj mož je bil po otrokovem rojstvu totalen kreten , če bi dala sem gor takrat temo , bi ga kakšna rr- jevka prišla k nam domov lastnoročno zadušiti...


a daj?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?