|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
1.3.2010 21:09:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: biti ženska danes in včasih :)
1.3.2010 21:17:58   
TomTaylor
uf, tudi včasih so se bogate, premožne oz. ženske iz višjih družbenih slojev, fejst pedenale. Trajne, pobeljeni lasje, RDEČ (!) lak in rdeča šminka, najlonke zadaj zarobljene, svilene kombineže, salonarji, celo depilirale so se - iz sladkorja in vode so skuhale gel in se depilirale kot se danes npr. z voskom, tudi lase so si špricale s sladkano vodo, da so jim frizure stale...

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: biti ženska danes in včasih :)
1.3.2010 21:18:18   
Kerensa*
Pozabila si še to, da si moraš it' ob vsaki menjavi partnerja na novo naredit deviško kožico k plastičnemu kirurgu. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
1.3.2010 21:20:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: biti ženska danes in včasih :)
1.3.2010 21:21:24   
špelin@
Ful dobro napisano, sem se ornk narežala user posted image user posted image user posted image Potem pa zamislila, ker je - res user posted image

ok, jaz sem ostala nekje za časom user posted image user posted image user posted image Res nisem v koraku s trendi, sem pa zadovoljna in mi je fajn user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: biti ženska danes in včasih :)
1.3.2010 21:22:03   
Kerensa*
Mene pa JE malce zaskrbelo... glede na to, kaj vse imam v kopalnici. user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: biti ženska danes in včasih :)
1.3.2010 21:22:45   
TomTaylor
user posted image

user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: biti ženska danes in včasih :)
1.3.2010 21:24:14   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Pozabila si še to, da si moraš it' ob vsaki menjavi partnerja na novo naredit deviško kožico k plastičnemu kirurgu. user posted image

Ja, to je v rangu beljenja ritne luknje, samo še bolj... hmmmmm... radikalno?? No, resno: kolikokrat se pa ta poseg da ponavljat?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: biti ženska danes in včasih :)
1.3.2010 21:24:32   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Mene pa JE malce zaskrbelo... glede na to, kaj vse imam v kopalnici. user posted image

Cukrano vodo? user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: biti ženska danes in včasih :)
1.3.2010 21:25:14   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
kolikokrat se pa ta poseg da ponavljat

Menda v nedogled... nisem pa 100%-na.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: biti ženska danes in včasih :)
1.3.2010 21:26:00   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
Cukrano vodo

To ne, ampak pol DM-a in Mullerja pa. user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: biti ženska danes in včasih :)
1.3.2010 21:32:13   
Gina
Jaz sem zelo iz starih cajtov in me baš briga za novodobne trende, ki te delajo za sužja in ti dajejo občutek, da si brez navlake zanič. In se mam čist fajn.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: biti ženska danes in včasih :)
1.3.2010 21:46:22   
poli*
Umpa- res si dobro napisala user posted image .
Odvisno je od posameznika, koliko je dovzeten za take stvari. Eni res ne znajo s svojo glavo mislt in po vsaki reklami tečejo v trgovino po nov proizvod. Mene to ne gane.
In ja, na prejšnji temi sem že skoraj vprašala, če sem čudna, ker nimam več pobarvanih las?? user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: biti ženska danes in včasih :)
1.3.2010 21:50:58   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Kako se modne smernice vedno bolj spreminjajo v popolnost. Kje si še kaj zmislit, kako še polepšat žensko, kako nanjo navlečit še več stvari, kako jo še bolj nakičit.

Madona, včasih je bilo dovolj, če je imela ženska urejene nohte. Čiste roke, čisto za nohti, normalno postrižene in če je želela, kak prozorn ali barven lak.
Danes pa mora vsak teden k manikerki in pedikerki, nohti morajo biti brez vsake obnohtne kožice, pa spiljeni, podaljšani, umetni, nagelirani, premazani s petimi premazi za čvrstost, lesk... , bognedaj, da je gor samo navaden lak iz drogerije. Ne, kje, mora biti vsak noht porisan, v treh različnih barvah, z bleščicami in nalepkami.

Včasih je bilo tudi dovolj, da je ženska za higieno in urejenost glave poskrbela tako, da je skrbela, da so lasje umiti, razčesani, da imajo zdrav lesk, šla je k frizerju in si uredila lepo frizuro.
Danes to ni dovolj. Lasje morajo imeti polno laka na sebi, da vsak las stoji, obvezno pobarvani, kakrkoli, samo da ni naravna barva las, prameni, bog ne daj kak siv las, frizure iščemo po revijah, razpravljamo, navijamo, redčimo, likamo in sprejamo do nezavesti.

Dlake? Včasih je bilo dovolj, da je ženska pobrila dlake pod pazduho, nad ustnico, bikini predel in noge.
Danes mora vse zvoskat, epilirat, spulit, vse, rit, prste, roke, ni da ni. Bog ne daj, da se kje skriva kakšna dlaka. Ni dovolj pobrita muca, kje pa, mora imeti črtico, delfinčka, brazilsko depilacijo...

Oblačenje? Kaj se je zgodilo z lepim kostumčkom, urejenostjo? Rabiš tangice, da se slučajno ne bi videle hlačke, nedrček s prozornimi naramnicami, bog ne daj, da se naramnice vidijo, samostoječe nogavice, velik dekolte...
Kavbojke na milijon načinov, na korenček 2 meseca, naslednja dva na zvonec, naslednje tri 3/4... Špičaki, oglati čevlji, saj ne moreš slediti. Barve, vzorci... bog ne daj, da nekaj kar je bila moda cele 4 mesece in so vse ženske nosile kot kloni, obuješ ali oblečeš ta peti mesec, ker si čisto iz mode.

Ni več dovolj, da si kar si. Prsi morajo biti umetne, povečane, pomanjšanje, dvignjene, zobje pobeljeni, nedrčki nafilani, ritke umetne, polno uhanov, kamor koli se da, obvezno tatoo...

Vsaka ženska rabi 50 čevljev, obvezno tono makeupa, ni dovolj, da so ustnice že lepe rdeče barve, ne, morajo biti še malo bolj rdeče, ali malo manj rdeče, roza, vijolične, obrobljene, krema, puder na popolnoma čisti in lepi koži, maskara, rdečilo... parfumi, da diši na sto metrov, ni da ni danes.

Pa kam to gre vas vprašam?

In kam so se premaknili moški? Ajme, včasih si želim biti moški, res.


PS. še ritna luknja ne sme biti več rjava, zdej jo je treba pobelit, da si in user posted image



Sem se narežala zdaj orng...se strinjam s tabo popolnoma... in o odebeljenem sem tudi že razmišljala user posted image



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: biti ženska danes in včasih :)
1.3.2010 21:57:17   
ajsek
Po pravici povedano si je ženska čisto sama kriva, če nasede tem foram.
Nimam geliranih nohtov, ene same samostoječe nogavice v predalu (za čas v dvoje user posted image ) in las si ne barvam, ne likam in ne kodram. Pa sem kljub temu urejena ženska z diskretnim mejkapom, moderno oblečena in ustrezno depilirana.
Ampak ravno vsake traparije se pa tudi ne mislim lotit samo zato, ker v Cosmu piše, da si vse Hoolywoodske zvezdnice belijo anus.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: biti ženska danes in včasih :)
1.3.2010 21:59:11   
Spark

PS. še ritna luknja ne sme biti več rjava, zdej jo je treba pobelit, da si in


Jaj sem ti se nasmejala, res si super napisala. Ampak ta stavek je pa zmagovalni.

P.s. sem čist iz mode. Pr vsem vn padem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: biti ženska danes in včasih :)
1.3.2010 22:00:03   
nejcko
Ženska je danes svobodna, samostojna, emancipirana, neodvisna ...


Žal, tako samo misliuser posted image , ker v bistvu je sužnja vseh marketinških fint sodobnega sveta. A najbolj žalostno od vsega je, da smo prav ženske same sebi najhujše sodnice user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: biti ženska danes in včasih :)
1.3.2010 22:09:10   
mika
No, jaz se pa nikakor ne strinjam s tem kar si napisala, UL. Po čigavih kriterijih bi takšna ženska morala bit danes? Od ljudi, ki nam ne pomenijo,  baš ništa v našem življenju? Od medijev, ki samo potrebujejo material, da ponijo časopise, oddaje, internetne strani ipd? A bomo sledile Lagerfeldovim smernicam o idealni ženski postavi? Ta človek ima vse, samo srečen ne zna bit, zato bi rad, da so nesrečne tudi ženske. A bomo poslušale ostarele zafrustrirance/ke, ki se ne znajo sprijaznit s svojimi leti, izgledom, življenjem, ki ne znajo sprejeti tega kar jim je življenje ponudilo?

Ja pa menda ne bomo kupile vsak drek, ki nam ga ponudijo. Jaz ne.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: biti ženska danes in včasih :)
1.3.2010 22:12:52   
Anonimen
Madona, včasih je bilo dovolj, če je imela ženska urejene nohte.

Včasih je bilo tudi dovolj, da je ženska za higieno in urejenost glave poskrbela tako, da je skrbela, da so lasje umiti, razčesani, da imajo zdrav lesk, šla je k frizerju in si uredila lepo frizuro.

Včasih je bilo dovolj, da je ženska pobrila dlake pod pazduho, nad ustnico, bikini predel in noge.

Kaj se je zgodilo z lepim kostumčkom, urejenostjo?

Ni več dovolj, da si kar si.

ni dovolj, da so ustnice že lepe rdeče barve, ne, morajo biti še malo bolj rdeče,


Danes je vse to dovolj. Ne vem, kje vidite, da ni user posted image user posted image

In danes je to, da si, kar si, redka dobrina in odlična podlaga za vse ostalo.

Samo rdeče šminke ne dam user posted image user posted image .


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: biti ženska danes in včasih :)
1.3.2010 22:16:44   
rija
Lumpa: user posted image



PP: kako pa belijo ritne luknje?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
1.3.2010 22:33:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: biti ženska danes in včasih :)
1.3.2010 23:12:20   
maniac
Kakor se pustimo.

Jaz imam urejene nohte (postrižene na kratko, nalakirane redko in samo s prozornim lakom), na manikure in pedikure ne hodim. Lase imam umite in počesane, k frizerju grem redko, barvam se ne, pramenov nisem še nikoli imela, navijam in likam si las tudi ne. Redno se depiliram samo pod pazduho in po nogah, kjer imam res precej dlak, občasno še po intimnih delih, to je pa vse. Oblečene imam največkrat kavbojke in t-shirte, še vedno si najraje obujem allstarke; tangic ne nosim, pri modrcu mi je pomembno udobje, dekolte ... nimam česa pokazat. user posted image Na lepotni operaciji še nisem bila in niti nimam namena it, od makeupa redno uporabljam samo puder, očasno še maskaro in blusher in parfumiram se samo s trdimi parfumi, ki imajo zelo diskreten vonj. user posted image Pa mi res nič ne manjka.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: biti ženska danes in včasih :)
1.3.2010 23:23:14   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: rija
PP: kako pa belijo ritne luknje?


mislim, da s peroksidom. je blo v Brünu.


a je to "for real" - res to delajo? mislim, vse ostalo je kokrtok res, tole je pa na koncu napisano in ne vem al je to že sarkazem, al sem jaz tok "out" pri ritni modi..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: biti ženska danes in včasih :)
2.3.2010 0:28:29   
maniac
Ja, res si eni belijo riti.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: biti ženska danes in včasih :)
2.3.2010 6:16:20   
CatJa
Po opisanem sodeč nisem in. In se ne sekiram za to.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?