|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakšno kolo za 2letnico=
18.7.2010 22:43:48   
J.L.
predvidevam da 12col? kaj še moram upoštevati? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kakšno kolo za 2letnico=
19.7.2010 10:51:52   
K_a_t_i
Pelji jo v trgovino pa naj poskusi, če že sploh doseže pedala. Pri 2h letih bo kar težka. Mogoče bo dosegla na schwinu. Čez kake pol leta bo nakup bolj primeren. Sicer pa, če želiš da sama zavira, glej da ima zavoro na pedalih - tako majhni so namreč še prešibki, da bi stisnili ročno zavoro.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kakšno kolo za 2letnico=
19.7.2010 11:23:29   
barni
Naši smo pri 2,5 letih kupili 14-colskega. SMo jo pa vzeli s seboj v trgovino, da je sprobala in ji je šlo super. JE pa bolj pri velikih otrocih.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kakšno kolo za 2letnico=
19.7.2010 15:27:19   
livia
Za 2 letnico definitivno kolo brez pedalov.
user posted image

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kakšno kolo za 2letnico=
23.7.2010 15:04:51   
golla
Meni se zdi 12 colski prevelik za 2 letnico, je pa res, da je veliko odvisno od velikosti otroka. Sama bi predlagala 10 colskega, ki pa je ponavadi večji od 10 colskega poganjalca, tako da je zopet vprašanje, če bi ji bil prav. Najboljši nakup bi bil poganjalec, kjer se bo naučila loviti ravnotežje in bo presedlala direkt na kolo brez pomožnih koles. Nam se je obrestovalo.user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kakšno kolo za 2letnico=
23.7.2010 15:27:06   
kakadoo
Hm. Men pa sploh ni jasn zakaj bi tazgale sploh kupoval?
A drugo leto pa spet novega - s pedali?
Ne vem v čem je point tegale, če lahko kupiš že takega s pedali pa ima
pomožne koleščke zravn. user posted image  

(odgovor članu golla)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kakšno kolo za 2letnico=
24.7.2010 9:30:07   
livia
V čem je point. Ta poganjalec ima nastavljivo višino sedeža in ti pride prav vsaj 3 leta. Pri nas ga vozita izmenično naša 2,5 letnica in 4,5 letnica. To kolo otroku pomaga pri osvajanju ravnotežja. Starejša hči je recimo še pred tretjim letom presedlala na kolo brez kolešč in ga vozi brez problema. Prepričana sem, da tega ne bi osvojila, če ne bi imela tega poganjalca. Druga hči ima pa itak razvojno hibo in probleme z ravnotežjem in nam je ravojni pediater priporočal take stvari.
Vse otroke, ki jih poznam in imajo podobne poganjalce, so totalno zaljubljeni vanje, ko jih osvojijo. Prednost je tudi ta, da so ta kolesa zelo lahko (3 kg) in ga enostavno daš pod pazduho in neseš, ko se otrok noče več vozit. Probaj to z 10 kg schwinnom narest. Pa še majhen je in ga komot na vsak dopust s sabo vzameš, pa če ste še tako založeni.
V bistvu s tem nakupom ti ni treba kupovati navadnega kolesa, ampak kupiš šele 14 ali 16 colskega, pri 5-6 letih. Seveda lahko tudi prej, mi imamo tudi navadno kolo, samo se na njem bolj prah nabira.
Odločitev je seveda od vsakega posameznika, vendar nam ni žal niti centa. Nima zastonj ta poganjalec toliko nagrad.

(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kakšno kolo za 2letnico=
24.7.2010 9:57:29   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: kakadoo

Hm. Men pa sploh ni jasn zakaj bi tazgale sploh kupoval?
A drugo leto pa spet novega - s pedali?
Ne vem v čem je point tegale, če lahko kupiš že takega s pedali pa ima
pomožne koleščke zravn. user posted image  


no da jaz povem...... ta "like-a-bike" brez pedal, je odličen za učenje ravnotežja.user posted image Moj sin ga je dobil za 2. RD, ga hitro osvojil, po enoletni vožnji tega kolesa, je okoli 3. RD sedel na 12-colsko kolo (s pedali in brez koleščkov) in speljal. Speljal zato, ker je bil navajen loviti ravnotežje in ga tega ni bilo strah. Tak da koleščkov on nikoli ni imel.

Jaz sem prepričana, da like-a-bike ni metanje denarja stran0! Prej dobro povrjena investicija v otroka. Moj sin je zdaj star 4 leta pa se še zdaj sem pa tja kdaj usede nanj, čeprav mu je že malo premajhen, ampak za zabavo, pa da malo zamenja prevozno sredstvo. Je pa zdaj pri 4-ih že pravi profesor vožnje na 16-colskem kolesu. user posted image


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kakšno kolo za 2letnico=
24.7.2010 9:58:59   
mayci
Se podpišem pod livio in tinkotonko user posted image user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci naj bodo bosi
Hoja brez čevljev je najbolj naravna in primerna za otroke, zato naj bodo ti čim večkrat bosi. Malo stopalce se namreč n...
Več kot 3000 novih primerov kožnega raka l...
Ob svetovnem dnevu melanoma NIJZ opozarja na prekomerno izpostavljenost ultravijoličnemu (UV) sevanju, ki je glavni deja...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?