|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   4 mesečni dojenčki
10.3.2010 12:24:04   
ksenjicka
koliko spijo vaši štiri mesece stari dojenčki in koliko so aktivni čez dan?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 4 mesečni dojenčki
10.3.2010 12:39:05   
TomTaylor
naša je spala po 3 ure, ampak samo zunaj na -10user posted image user posted image , ampak zdaj več noče...notri pa naredi 3-4 pavze po pol ure že od začetka. Meni bi bolj sedlo če bi zaspala samo 2x in takrat za ene 2 uri vsaj.user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ksenjicka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 4 mesečni dojenčki
10.3.2010 12:54:39   
živa
Pri 4 mesecih sta bila oba moja otroka budna v povprečju uro in pol, potem pa spat. Koliko časa sta spala, se pa ne spomnim dobro - uro do dve? 

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 4 mesečni dojenčki
10.3.2010 12:56:59   
štrumfek
budna uro pa pol do 2 nato pol ure- uro spanja, ... in tako se je ponavljalo čez dan.. zvečer pa ob 8 pančkat....

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 4 mesečni dojenčki
10.3.2010 13:22:31   
SaaS
IZVIRNO SPOROČILO: živa

Pri 4 mesecih sta bila oba moja otroka budna v povprečju uro in pol, potem pa spat. Koliko časa sta spala, se pa ne spomnim dobro - uro do dve? 


Tudi pri nas je tako nekako čez dan. Zvečer pa med 20 in 21 zaspi trdno in spi do 7h zjutraj, vmes se dvakrat dojiva (ob 22h in 4h).

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 4 mesečni dojenčki
10.3.2010 16:02:41   
Eva19
moja bo čez 1 teden stara 4 mesece. in mi čez dan praktično skor nč ne spi. in seveda pride enkrat do tega da je ornk zmatrana že in takrat je tak hudič zaspat...je taka jokica. spi mi res samo do 15 min, takoj po hranjenju. no ampak je pa vsaj skos dobre volje vsejen, razn takrat ko je res zlo zmatrana. morm pa potrkat, zaspi ob pol 9h zvečer in spi do pol 8h zjutraj, brez vmesnih hranjenj. 

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 4 mesečni dojenčki
10.3.2010 16:09:57   
barika
Odvisno, včasih je spal 10 minut, včasih pa 3 ure ...no sej še sedaj tako, važno, da imam ponoči mir user posted image

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 4 mesečni dojenčki
10.3.2010 17:35:36   
Anonimen
moji vsi trije so do enega leta (ne)spali cez dan 2 do 3x po 15 minut.

reeeedki reeeedki so bili dnevi, da bi povlekli za vec kot 1 uro spanja.
so pa ponoci vsi lepo spali.
kar pa je TUDI NEKAJ vrednouser posted image

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?