|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj še lahko...
8.3.2010 8:19:13   
Falotka
tudi to sezono nosim kavbolje z visokim pasom?!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj še lahko...
8.3.2010 8:28:35   
NEVA-1
...če jih lahko spraviš nase, zakaj pa ne...ker če bi bila res nek modni frik, tega ne bi spraševala po forumih, mislim kakšne bedarije....nosiš pač tisto v čemer se dobro počutiš, a je to res taka ZF...

(odgovor članu Falotka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj še lahko...
8.3.2010 8:33:33   
Falotka
Oprosti, ker sem si drznila tu gor vprašat...user posted image

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj še lahko...
8.3.2010 8:36:39   
Falotka
Ja prav pa so miuser posted image , tak tupa nisem, da bi tu spraševala, če jih ne bi mogla oblečt

(odgovor članu Falotka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj še lahko...
8.3.2010 9:05:08   
Martinčka
Falotka seveda lahko... jaz imam še en kup kril z visokim pasom in tudi veliko žensk srečujem da jih nosijo.. za hlače tudi velja enako potemtakem... mislim da se stil mode pri nas letos ni kaj preveč spremenil.. le barve so malenkost drugačne.. sploh pa v sloveniji sledit modnim smernicam je brezveze tako da se obleči kot ti paše in ti je všeč!

(odgovor članu Falotka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj še lahko...
8.3.2010 9:13:04   
Falotka
Hvala! Veš, da sem tak smotana, da mi res dost pomeni, da mi nekdo reče, da je o.k.. Saj vem da ni prav, sem pač takšna. Hvala še enkrat!!!

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj še lahko...
8.3.2010 9:14:20   
Falotka
Hvala Martinčka. Mi dost pomeni mnenje drugih, žal. Samo mi jih bo pa lažje sedaj nosit! Hvala

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj še lahko...
8.3.2010 9:19:02   
mika
tudi jaz še vedno nosim krila in hlače z visokim pasom in jih še nekaj časa bom.

(odgovor članu Falotka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj še lahko...
8.3.2010 19:40:59   
pomar*ANČA*
IZVIRNO SPOROČILO: Falotka

Hvala Martinčka. Mi dost pomeni mnenje drugih, žal. Samo mi jih bo pa lažje sedaj nosit! Hvala


ne boš edina ki jih boš nosila, pa tudi jaz sem se spraševala ali bom za časom če jih dam nase. jih grem iskat, da vidim, če se še spravim vanjeuser posted image

(odgovor članu Falotka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj še lahko...
12.3.2010 19:50:17   
Martinčka
sem ravno te dni gledala modo za letos in ugotovila da so letos in naborki na ramenih..tako na majčkah kot na jaknah, suknjičih.. ti pa meni osebni fuuul pašejo zraven kril in hlač z visokim pasom.. tako da če to dvoje kombiniraš po moje nimaš kaj falit! jaz sem že lani kupila v kompletu elegantne visoke hlače s suknjičem z malo privzdignjenimi rameni, da so bili malo nabrano in mi je to res full dober za videt!
user posted image

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?