|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   če se katera spozna...
15.3.2010 22:14:10   
J.L.
prijateljica želi kupiti psa. slike je gleedala preko neta (strani nevem). baje naj bi bili psički iz Italije. edina varjanta, da dobi tega psička je,. da ji ga ta lastnik pošlje po pošti z letalom v neki električni škatli. jaz ji pravim, da naj ne zaupa nekomu (seveda mora psa plačat!, ali se morda motim? se res da poslat žival z letalom samo in to v neki električni škatli, ki nimam pojma kako izgleda?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: če se katera spozna...
15.3.2010 22:16:43   
ledenaa
Kot prvo-žival si je treba ogledati v živo
DRugo-kupovanje iz tuje dežele-no go
Vnaprej plačilo za nekaj kar sploh ne veš oz. ne veš kaj kupuješ
pa še nekaj; pes je predmet ali je živo bitje??
nategancija živa

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: če se katera spozna...
15.3.2010 22:17:24   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Kot prvo-žival si je treba ogledati v živo
DRugo-kupovanje iz tuje dežele-no go
Vnaprej plačilo za nekaj kar sploh ne veš oz. ne veš kaj kupuješ
pa še nekaj; pes je predmet ali je živo bitje??
nategancija živa




Podpis!


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: če se katera spozna...
15.3.2010 22:20:11   
Urša
O tem je bilo že veliko govora. To je nateg, precej ljudi je ostalo brez denarja, ker so naivneži nakazali in niso dobili ničesar.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: če se katera spozna...
15.3.2010 22:34:27   
J.L.
sem bila tudi sama prepričana da je vse skupaj en velik nateg, sem se pa raje prepričala. je žal naivna in verjame vsemu. 

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: če se katera spozna...
16.3.2010 8:20:45   
koala
Nikoli in nikdar ne bi kupila PSA preko interneta, če bi se že odločila za nakup pasemskega psa, bi bil definitivno iz slovenske vzreje kjer bi lahko pogledala v kakšnih razmerah sploh psi živijo. Takšna varianta kot pa jo opisuješ pa je meni totalni NO GO, pa ne samo zaradi tega da lehko ostaneš brez denarja, ampak predvsem zato ker marsikdo vzreja pse samo zaradi zaslužka in živijo psi v katastrofalnih okoliščinah.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: če se katera spozna...
16.3.2010 8:37:49   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.
prijateljica želi kupiti psa. slike je gleedala preko neta (strani nevem). baje naj bi bili psički iz Italije. edina varjanta, da dobi tega psička je,. da ji ga ta lastnik pošlje po pošti z letalom v neki električni škatli. jaz ji pravim, da naj ne zaupa nekomu (seveda mora psa plačat!, ali se morda motim? se res da poslat žival z letalom samo in to v neki električni škatli, ki nimam pojma kako izgleda?

Povej prijateljici, naj ga ne serje!

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: če se katera spozna...
16.3.2010 9:21:15   
majch
Tudi če kupiš psa v tujini, se ponavadi vzreditelji zelo trudijo, da ugotovijo, da is pravi naslov za njihovega kužka. Moraš prit na obisk, pa se spoznat s kužkom, če nimaš dobrih pogojev zanj, ti ga tako in tako ne dajo. Potem je možno tudi, da ti ga lastnik sam pripelje - na human način jasno in tako še preveri, kje ta kuža bo. Pošiljanje po pošti pa halooouser posted image Noben resen prodajalec ne bo šel v te štose. Ali bo kolegica ostala brez denarja, ali pa bo na ta način podpirala t.i. puppy mills, o katerih raje ne bi. Če pa koga zanima, pa si naj pogleda film Earthlings.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: če se katera spozna...
16.3.2010 10:11:20   
Felicita
a ni bla tuki 1x že podobna finta, sam da nej bi mačke po pošti pošiljal? seveda je natega, kako lahko sploh pomisliš da ni?!

a, evo, našla temo: http://www.ringaraja.net/forum/m_4239130/printable.htm


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: če se katera spozna...
16.3.2010 11:24:28   
štrumfek
N.A.T.E.G

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?