|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   za poslat kode od 1001 cvet
19.3.2010 10:22:26   
alenkica
Ali lahko pošljem v kuverti brez letaka, ker ga nisem dobila?

Pa napišem koliko kod je in kaj hočem za darilo?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: za poslat kode od 1001 cvet
19.3.2010 10:25:03   
špelin@
Tega ne vem, lahko si ga pa tudi natisneš:
http://www.1001cvet.com/uploads/nagradne_igre/nagradna_igra_1001cvet.pdf


(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: za poslat kode od 1001 cvet
19.3.2010 12:57:16   
barika
jaz sem poslala brez letaka, ker takrat ni bilo letakov za dobit, printer mi ni delal, pa nisem še nič dobila user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: za poslat kode od 1001 cvet
19.3.2010 13:41:12   
analucija
tut jaz sem prvo rundo poslala brez letaka. pa še nič nimamuser posted image .

zdaj v drugo sem si ga pa sprintala.
pa da vidimo kaj bo. je pa res veliko povpraševanje.po mojem ko dobijo vse bodo začeli pošiljat

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: za poslat kode od 1001 cvet
19.3.2010 17:34:19   
kajajaka
poslala sem decembra, na letaku, pa še nič ni... user posted image so mi odgovorili, da je nagrad zmanjkalo in da so jih ponaročili, ter da bodo vse poslali do konca nagradne igre... če bodo... mene kar malo mineva. Sem razočarana nad tem, da jim kar vseh nagrad zmanjka. Ja kaj so imeli samo 100 šalčk, pa 20 grelcev za vodo? user posted image

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: za poslat kode od 1001 cvet
19.3.2010 21:49:58   
takero
letake dobiš v HM Mercator,največkrat na stojalih in na info pultih,v Domžalah jih imajo

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: za poslat kode od 1001 cvet
20.3.2010 7:31:03   
2.2.
jaz sem kar redno dobivala in ravno včeraj sem še eno šalčko dobila, ki jo čakam mogoče  dva meseca

(odgovor članu takero)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: za poslat kode od 1001 cvet
20.3.2010 10:02:14   
janjja
Jaz sem že v začetku januarja poslala 25 kod za grelec vode z letakom in priporočeno - do danes še nise, dobila  nič... Tako da naj si ga vtaknejo nekam... Poleti pa bolj malo čaja pijemo, tak da meni se zdi da se malo norce delajo...

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?