|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč - navodila.
19.3.2010 19:24:29   
ly117
Punce mene pa zanima če ima katera prelni stroj Candy Activa 126 Plus, ker bi rabla navodila za uporabo.
Sem pa že iskala po netu in jih nisem najšla.

Hvala


_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
19.3.2010 19:35:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ly117)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomoč - navodila.
19.3.2010 21:09:58   
enea
Moja mama ima candy activa, ne vem pa katero št, kaj pa te zanima, ker mogoče bi pa kar tako rešile problem, sem tudi jaz veliko prala s tistim strojem, ima pa gumb za obrate centrifuge, programator in temperaturo štimat, pa če en kup gumbov zraven kjuča za vrata, start, več vode, mislim da je tudi za nežnejše perilouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomoč - navodila.
19.3.2010 21:22:52   
enea
ja sem šla malo čekirat po netu, in mi je sedaj kapnilo da imaš mogoče novejši candy, mi imamo letnik 1995 user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil enea -- 19.3.2010 21:23:21 >

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomoč - navodila.
19.3.2010 21:26:24   
ly117
Enea mislim da je ta oz po tvojem opisu je isti. Zanima me pa programer oz. Zakaj je kera številka. 

< Sporočilo je popravil ly117 -- 19.3.2010 21:28:04 >


_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomoč - navodila.
19.3.2010 21:35:37   
enea
A mi lahko samo malo osvežiš spomin, ker sem sedaj na svojem, smo se preselili, že 2 leti, pa ga sedaj nisem že dolgo videla, sej k enkrat vidim pol gre takoj,.. če upaš mi lahko tudi slikico pošlješ, pa ti pošljem na zs mail

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomoč - navodila.
20.3.2010 10:21:01   
ly117
Ker se ravno selim  ti bom slikico kr tu gor prilimama in mi lahko kr tu odgovoriš če si tak dobra ker bom nekaj časa tudi brez neta.
Evo slikica:
user posted image

Hvala.


_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomoč - navodila.
20.3.2010 10:45:47   
enea
Ja ravno tak je od mame, Z je da izčrpaš vodo iz stroja, ponavadi takrat ko nekaj pereš brez centrifugem, A je mislim da predpranje, potem pa, programator se vrti v smeri urinega kazalca, od 1 naprej gredo okuhavanje (belo perilo), potem pač gre program sam naprej, 2 je normalno pranje, 3 je verjetno že izpiranje, 4 pobiranje mehčalca, 5 zadnja centrifuga, potem imaš od 6 naprej isto, razen tega da je program za nežnejše (barvano ) perilo . Mislim da si me razumela, Imaš pred vsako št. tudi slikico, ki označuje kakšno perilo lahko pereš s tistim programom. V glavnem vsaka št. označuje svoj proces programa.user posted image  Sej če še nisi prala, se boš kmalu navadila kaj pomeni kakšna št. Pa fajn peri!!!!user posted image

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomoč - navodila.
20.3.2010 11:57:44   
ly117
Enea hvala. Prala sem že samo ne s totim pralnim strojem.  Drugač razumela sem te. Slikic pred številkami pa nima zato sem pa vprašala.

_____________________________

Življenje je kratko, delaj, kot da je prvi dan in živi, kot da je zadnji.

"Življenje je lepo, drobni prekrški ga sem in tja naredijo še lepšega..."

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?