|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali verjamete
21.3.2010 21:08:02   
onka
v to, da kar daješ to dobiš?
Ali drugače povedano, vse se vrača, vse se plača.
Zamislila sem se namreč nad današnje odnose ljudi, ki dobesedno pogorijo tisti, ki se ne znajo postaviti zase, tisti, ki pa se, pridobijo največ, pa čeprav na podel način. No, kaj menite?

< Sporočilo je popravil onka -- 21.3.2010 21:09:06 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali verjamete
21.3.2010 21:30:25   
Gina
Ne, ne verjamem. Kdo pa naj bi za to poskrbel? Vesolje? Bog? Ne, ne verjamem. Kvečjemu obratno je. Tolk časa te lajf tepe, da se enkrat le najbrž ven skobacaš...al pa samomor narediš. Podli najboljše skozi pridejo in so in bodo. Tako to je.

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali verjamete
21.3.2010 21:33:23   
onka
Kratko in jedrnato, tako kot znaš, Gina. Žal je tako.user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali verjamete
21.3.2010 21:36:37   
zmajaz
Strinjam se s tem, da se moraš v življenju postaviti zase, si zadati cilje in trdno verjeti (pa seveda tudi delati v tej smeri), da jih boš dosegel in v tem primeru ti skoraj ne more spodleteti. Če pasivno čakaš, da ti bo enkrat nekaj padlo z neba, boš težko kaj dočakal. Verjamem tudi v to, da kar pričakuješ, to dobiš - če pričakuješ, da ti bo spodletelo, ti večinoma tudi bo, in če si odločen, da ti bo uspelo, ti večinoma tudi bo.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali verjamete
21.3.2010 21:46:00   
Anonimen
Zamislila sem se namreč nad današnje odnose ljudi, ki dobesedno pogorijo tisti, ki se ne znajo postaviti zase, tisti, ki pa se, pridobijo največ, pa čeprav na podel način.


Kaj je največ, v svetu obilja, je relativna stvar. Kdor pridobi največ navzen, še ni pridobil največ za sebe. Količina strahu, ki človeka žene za vedno več, je v veliko primerih eksponencialno sorazmerna s pridobljenim "največ".

Na dolgi rok se veliko stvari postavi v ravnotežje.

Torej-verjamem.

(odgovor članu onka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali verjamete
21.3.2010 21:46:19   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Strinjam se s tem, da se moraš v življenju postaviti zase, si zadati cilje in trdno verjeti (pa seveda tudi delati v tej smeri), da jih boš dosegel in v tem primeru ti skoraj ne more spodleteti. Če pasivno čakaš, da ti bo enkrat nekaj padlo z neba, boš težko kaj dočakal. Verjamem tudi v to, da kar pričakuješ, to dobiš - če pričakuješ, da ti bo spodletelo, ti večinoma tudi bo, in če si odločen, da ti bo uspelo, ti večinoma tudi bo.


Ja, dokler sem bila mlada, sem tudi to verjela. Zdaj pa ne več. Pri nekaterih rečeh se lahko na glavo postaviš, pa se jih ne da spremenit. NIti sploh kam prit.
Pri marsičem pa tvoje razamišljanje gotovo drži. Za ogromno reči to velja. Vsekakor ne moreš nikamor priti, če sploh ne kreneš nikamor. Za vse pa ne.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali verjamete
21.3.2010 21:54:16   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Ja, dokler sem bila mlada, sem tudi to verjela. Zdaj pa ne več. Pri nekaterih rečeh se lahko na glavo postaviš, pa se jih ne da spremenit. NIti sploh kam prit.
Pri marsičem pa tvoje razamišljanje gotovo drži. Za ogromno reči to velja. Vsekakor ne moreš nikamor priti, če sploh ne kreneš nikamor. Za vse pa ne.

Definitivno - to ne more držati za VSE stvari. Pri postavljanju ciljev moraš vendarle ostati vsaj kolikor toliko v realnih okvirjih. user posted image Pogosto pa se izkaže za prav tudi tisti - "vsako slabo je za nekaj dobro" - ko misliš, da ti je spodletelo, se čez nekaj časa izkaže, da je bilo to pravzaprav v redu, ker se je iz tega rodilo še nekaj veliko boljšega. No take so vsaj moje osebne izkušnje do zdaj. Do zdaj (stara sem 30) sem dosegla v življenju še prav vse, kar sem si zastavila, da bom - s tem mislim na zadeve, ki imajo dolgoročen vpliv na moje življenje - na neke življenjske cilje, bi lahko temu rekli. user posted image

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 21.3.2010 21:55:26 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali verjamete
21.3.2010 21:55:55   
Rožica I
Verjamem, da to, kar daješ- to dobiš.
Čeprav ne tako čist simple, da si dober, ker boš to nazaj dobil in obratno. Ampak, tisti, ki je podel in hudoben, že v štratu, po moje, ne more biti srečen, recimo, sigurno nima iskrenih in dobrih ljudi okoli sebe. To, kar seješ, to žanješ- sigurno user posted image .


No, pa tole, o čemer vidve- Gina in Zmaja- meni se zdi, da če si dal vse od sebe in kljub temu ne dosegel tistega, kar si hotel- da nisi zaradi tega nekaj izgubil oz da moraš pa sedaj biti zagrenjen in prizadet. Pač pa je pomembno zame to, da se soočiš s situacijo, da si zastaviš nove cilje/poti, da greš dalje- nekaj si se sigurno naučil- če ne druga vsaj to, da včasih lahko narediš vse, da bi tisto dosegel- pa vseeno zaradi raznih razlogov ne bo možno. In da življenje gre potem vseeno naprej user posted image !

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 21.3.2010 22:01:03 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali verjamete
21.3.2010 22:04:15   
ZmajTolovaj
Verjamem.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali verjamete
21.3.2010 22:10:52   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Verjamem, da to, kar daješ- to dobiš.
Čeprav ne tako čist simple, da si dober, ker boš to nazaj dobil in obratno. Ampak, tisti, ki je podel in hudoben, že v štratu, po moje, ne more biti srečen, recimo, sigurno nima iskrenih in dobrih ljudi okoli sebe. To, kar seješ, to žanješ- sigurno user posted image .

No tudi s tem se strinjam - če širiš negativno energijo tako tudi dobivaš nazaj in obratno - če širiš dobro energijo, se ti vrača dobra. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali verjamete
21.3.2010 22:11:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I


meni se zdi, da če si dal vse od sebe in kljub temu ne dosegel tistega, kar si hotel- da nisi zaradi tega nekaj izgubil oz da moraš pa sedaj biti zagrenjen in prizadet. Pač pa je pomembno zame to, da se soočiš s situacijo, da si zastaviš nove cilje/poti, da greš dalje- nekaj si se sigurno naučil- če ne druga vsaj to, da včasih lahko narediš vse, da bi tisto dosegel- pa vseeno zaradi raznih razlogov ne bo možno. In da življenje gre potem vseeno naprej user posted image !


Pri nekaterih stvareh je treba opustiti vsako željo, da bi jih dosegel, šele potem stečejo.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali verjamete
21.3.2010 22:13:37   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ne, ne verjamem. Kdo pa naj bi za to poskrbel? Vesolje? Bog? Ne, ne verjamem. Kvečjemu obratno je. Tolk časa te lajf tepe, da se enkrat le najbrž ven skobacaš...al pa samomor narediš. Podli najboljše skozi pridejo in so in bodo. Tako to je.


se strinjam, doživela na lastni koži!!!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali verjamete
21.3.2010 22:23:55   
nejcko
Karma je čudna reč. Pa težko jo je v dveh besedah povzeti.
Torej karma. user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali verjamete
21.3.2010 22:31:31   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

No tudi s tem se strinjam - če širiš negativno energijo tako tudi dobivaš nazaj in obratno - če širiš dobro energijo, se ti vrača dobra. user posted image



ne verjamem in se tudi ne strinjam s tem.

jaz sem od nekdaj bila totalni pozitivec, pa tega takrat nisem dobila nazaj. vsaj v polovici primerov ne.

tak da: šanse so 50:50.....da dobiš ali neuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali verjamete
21.3.2010 22:38:43   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

No tudi s tem se strinjam - če širiš negativno energijo tako tudi dobivaš nazaj in obratno - če širiš dobro energijo, se ti vrača dobra. user posted image



ne verjamem in se tudi ne strinjam s tem.

jaz sem od nekdaj bila totalni pozitivec, pa tega takrat nisem dobila nazaj. vsaj v polovici primerov ne.

tak da: šanse so 50:50.....da dobiš ali neuser posted image

Zmajaz- se strinjam.

Rija- saj to ne pomeni, da se bo "vrnilo" vse na ne vem kakšno potenco in od vseh. Včasih je dosti že samo 1  pozitiven odziv, da ugotoviš, da se je vredno za neko stvar oz. na nekem področju truditi.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali verjamete
21.3.2010 22:40:39   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: rija
ne verjamem in se tudi ne strinjam s tem.

jaz sem od nekdaj bila totalni pozitivec, pa tega takrat nisem dobila nazaj. vsaj v polovici primerov ne.

tak da: šanse so 50:50.....da dobiš ali neuser posted image

Ni nujno, da dobiš nazaj vedno v taki obliki, kot misliš, da boš. user posted image

Osebno verjamem v to, kar sm pisala, ker mi je v življenju do zdaj to tako delovalo - morda pa bom kdaj še spremenila mnenje - bomo videli, akj mi bo še življenje prineslo.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 21.3.2010 22:44:37 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali verjamete
21.3.2010 23:02:32   
yellowcrystalstar
pojnt tega, da daješ je v tem, da za to ničesar ne pričakuješ nazaj.

drugače pa ja, verjamem v karmo. in itak smo več, kot samo to bitje tukaj in zdaj. v osnovi smo večni. in verjamem tud v to, da vse kar se ti zgodi, se ti z višjim namenom.


_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali verjamete
21.3.2010 23:07:22   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: rija
ne verjamem in se tudi ne strinjam s tem.

jaz sem od nekdaj bila totalni pozitivec, pa tega takrat nisem dobila nazaj. vsaj v polovici primerov ne.

tak da: šanse so 50:50.....da dobiš ali neuser posted image

Ni nujno, da dobiš nazaj vedno v taki obliki, kot misliš, da boš. user posted image

Osebno verjamem v to, kar sm pisala, ker mi je v življenju do zdaj to tako delovalo - morda pa bom kdaj še spremenila mnenje - bomo videli, akj mi bo še življenje prineslo.


tAKO JA. Ponavadi se osredotočimo vedno na slabe stvari, dobre pa so nekako samoumevne oz. jih spregledamo.

No, jaz sem osredotočena tudi na dobre. Jih opazim. In kar sem od zlobnih videla, v zadnjih 5ih letih, nisem mogla verjet, kako v kratkem času se je vrnilo točno to, kar so ti ljudje slabega počeli in želeli drugemu.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali verjamete
21.3.2010 23:51:28   
2ursae
Se trudim verjeti, moram verjeti, sicer lahko postanem ena zagrenjena in zasekirana oseba user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali verjamete
22.3.2010 0:56:02   
TomTaylor
What goes around, comes around. Verjamem v to.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali verjamete
22.3.2010 6:28:06   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Ne, ne verjamem. Kdo pa naj bi za to poskrbel? Vesolje? Bog? Ne, ne verjamem. Kvečjemu obratno je. Tolk časa te lajf tepe, da se enkrat le najbrž ven skobacaš...al pa samomor narediš. Podli najboljše skozi pridejo in so in bodo. Tako to je.

Verjamem, ampak ...Gina, kako mi greš na živce, ker vse moje teorije podreš.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali verjamete
22.3.2010 7:06:30   
Colt
Jaz sem trdno prepričan da se stvari enkrat poglihajo. Morda tudi v neki višji obliki, katere sedaj še ne moremo razumeti. Ker smo pač omejeni. Če se stvari ''''ne bi poglihale'''' bi nastal kaos. 

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali verjamete
22.3.2010 8:38:00   
x_srečka_x
Ne verjamem, se strinjam z Gino.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali verjamete
22.3.2010 8:42:15   
uškinamama
Verjamem. Veliko  (ne vse) se prenaša iz roda v rod. Tako da plačujemo dolgove staršev tako kot bodo otroci naše. In obratno, dobrota staršev se vrača nam in naša našim otrokom.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali verjamete
22.3.2010 9:46:57   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Verjamem. Veliko  (ne vse) se prenaša iz roda v rod. Tako da plačujemo dolgove staršev tako kot bodo otroci naše. In obratno, dobrota staršev se vrača nam in naša našim otrokom.


aha, zdaj mi je jasno, zakaj pravijo da "življenje ni pravično"


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?